Starting time | 3,1 km |
3,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Johanna Asklöf | Lynx | FIN | 14:28:00 | 27:09 (1) | |||
Sanna Nymalm | Pargas IF | FIN | 12:30:00 | 28:39 (2) | |||
Heidi Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:38:00 | 30:36 (3) | |||
Heli Ketola | Koovee | FIN | 12:34:00 | 32:10 (4) | |||
Annukka Varkoi | Hankasalmen Hanka | FIN | 14:00:00 | 33:07 (5) | |||
Sanna Nuottajärvi | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 14:26:00 | 35:15 (6) | |||
Piia Parkkinen | Ylikiimingin Nuijamiehet | FIN | 14:36:00 | 35:36 (7) | |||
Satu Turtinen | Ylikiimingin Nuijamiehet | FIN | 13:46:00 | 35:53 (8) | |||
Astra Francke | Espoon Suunta | FIN | 13:06:00 | 36:13 (9) | |||
Annamari Heikkilä | Lynx | FIN | 14:06:00 | 37:18 (10) | |||
Hannele Tiira | Lynx | FIN | 12:48:00 | 37:34 (11) | |||
Kirsi Niskanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 14:02:00 | 39:11 (12) | |||
Sanna Multala | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:34:00 | 39:32 (13) | |||
Karin Rantamäki | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:56:00 | 40:02 (14) | |||
Tiina Rautakorpi | Espoon Akilles | FIN | 14:24:00 | 40:19 (15) | |||
Niina Liitiäinen | OK Orient | FIN | 13:56:00 | 40:50 (16) | |||
Linda Ena | IK Falken | FIN | 12:36:00 | 41:34 (17) | |||
Ulla Nissinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 13:18:00 | 43:40 (18) | |||
Suvi Pelkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 13:24:00 | 44:10 (19) | |||
Sirpa Torvinen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 14:12:00 | 44:58 (20) | |||
Pirjo Väänänen | Lapin Sudet | FIN | 12:58:00 | 46:25 (21) | |||
Tanja Nyholm | Karkki-Rasti | FIN | 14:32:00 | 46:30 (22) | |||
Meredith Grey | Australia | AUS | 14:54:00 | 47:34 (23) | |||
Tatiana Simanova | Russia | RUS | 13:32:00 | 48:17 (24) | |||
Anne Kuva | Rastivarsat | FIN | 12:54:00 | 49:45 (25) | |||
Leena Ojala | Rasti-Kurikka | FIN | 13:22:00 | 49:53 (26) | |||
Niina Viljanen | MS Parma | FIN | 13:04:00 | 50:08 (27) | |||
Sirpa Jylhä | Espoon Suunta | FIN | 13:28:00 | 52:31 (28) | |||
Pia Westerberg | Vihtavuoren Pamaus | FIN | 13:12:00 | 52:40 (29) | |||
Sari Laurila | Saloisten Reipas | FIN | 14:16:00 | 53:23 (30) | |||
Kaisu Holma | Oulun Reipas | FIN | 13:10:00 | 53:54 (31) | |||
Mari Ahola | Rastiketut | FIN | 14:22:00 | 55:09 (32) | |||
Nelli Rimminen | Espoon Suunta | FIN | 12:28:00 | 55:19 (33) | |||
Therese Lervik | Solf IK | FIN | 12:40:00 | 59:55 (34) | |||
Kristiina Manninen | Espoon Suunta | FIN | 13:44:00 | 1:04:58 (35) | |||
Johanna Riipinen | Navi | FIN | 13:16:00 | 1:06:13 (36) | |||
Aleksandra Kondratieva | Russia | RUS | 14:08:00 | 1:11:24 (37) | |||
Minna Haapalainen | Rastiketut | FIN | 14:48:00 | 1:21:12 (38) |