81 | Osmo Aalto | Lahden Avantouimarit Ry | 10:21:00 | ||
82 | Ahmed Anarbaev | Scvs45 | 10:21:00 | ||
83 | Sakari Tähkäpää | Salusjärven Avantouimarit Ry | 10:21:00 | ||
84 | Zhang Fumin | Harbin | 10:21:00 | ||
85 | Gerd Godau | Berliner Seehunde | 10:21:00 | ||
86 | Wojciech Grabowski | Lech Mors Poland | 10:21:00 | ||
87 | Seppo Halinen | Avantouintiseura Kuutti Ry | 10:21:00 | ||
88 | Kosice Ján Hanko | KoÜické Tulene | 10:21:00 | ||
91 | Dieter Hilbert | Rostocker Seehunde | 10:24:00 | ||
92 | Rob Hughes | South London Swimming Club | 10:24:00 | ||
93 | Marián JaroÜ | KoÜické Tulene | 10:24:00 | ||
94 | Rainer Johnson | Avantouintiseura Kuutti Ry | 10:24:00 | ||
95 | Matti Julkunen | Kuusijärven Jääkarhut Ry | 10:24:00 | ||
96 | Sakari Kamppila | Joensuun Jääkarhut | 10:24:00 | ||
97 | Rainer Kettunen | Kuusijärven Jääkarhut Ry | 10:24:00 | ||
98 | Tõnu Kütt | Pärnu Talisuplejate Selts | 10:24:00 | ||
99 | Lembit Laht | U-Club Tallinn | 10:24:00 | ||
101 | Gennadiy Lebedev | Fhp Murmansk | 10:27:00 | ||
102 | Markku Lindholm | Turun Avantouimarit | 10:27:00 | ||
103 | Aksel Luige | U-Club Tallinn | 10:27:00 | ||
104 | Jussi Metsä | Kuusijärven Jääkarhut Ry | 10:27:00 | ||
105 | Nils Harald Moe | Ishud Tromsø | 10:27:00 | ||
106 | Kevin Murphy | Cs&Pf | 10:27:00 | ||
107 | Raimo Pakarinen | Lahden Avantouimarit Ry | 10:27:00 | ||
108 | Raimo Palenius | Ounasvaaran Latu/ Hilehiset | 10:27:00 | ||
109 | Åke Palmunen | Rantakarhut | 10:27:00 | ||
111 | Esko Partinen | Tampereen Talviuimarit Ry | 10:30:00 | ||
113 | Eero Piipponen | Tampereen Talviuimarit Ry | 10:30:00 | ||
114 | Tauno Puputti | Kallvikin Talviumarit Ry. | 10:30:00 | ||
115 | Pekka Pärssinen | Independent | 10:30:00 | ||
116 | Peter Ramm-Schmidt | Porvoon Talviuimarit | 10:30:00 | ||
117 | Jukka Rekula | Riihilatu | 10:30:00 | ||
118 | Tapio Rintala | Tampereen Talviuimarit Ry | 10:30:00 | ||
119 | Mihail Sashko | Kriofil | 10:30:00 | ||
121 | Ury Shmelev | Tyumen Winter Swimming Federati | 10:33:00 | ||
122 | Jan-Eric Skogster | Kuusijärven Jääkarhut Ry | 10:33:00 | ||
123 | Jacek Starosciak | Lech Mors Poland | 10:33:00 | ||
124 | Pentti Parviainen | Joensuun Jääkarhut | 10:33:00 | ||
125 | Viacheslav Tikhonov | Scvs45 | 10:33:00 | ||
126 | Heikki Asell | Tampereen Talviuimarit Ry | 10:33:00 | ||
127 | Andrei Vasilev | Ozerki | 10:33:00 | ||
128 | Markku Vihervaara | Tampereen Talviuimarit Ry | 10:33:00 | ||
129 | Matti Virkkunen | Kajaanin Avantouimarit Ry | 10:33:00 | ||
131 | Juhani Vuorinen | Kangasalan Uintiseura | 10:36:00 |