1 | Aleksandr Afanasiev | SPBprim | 12:00:00 |   1 | |
2 | Olli Aho | Onnenpyörä | 12:00:00 |   1234 | |
3 | Nikolai Batov | Ashaway | 12:00:00 |   3 | |
4 | Raino Einroos | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   4 | |
5 | Hannes Falten | Hawaii | 12:00:00 |   5 | |
6 | Marko Hakolahti | SkiBike Team | 12:00:00 |   6 | |
7 | Lauri Hyppönen | Onnenpyörä | 12:00:00 |   7 | |
8 | Dani Härginen | Korson Kaiku | 12:00:00 |   8 | |
9 | Jani Inna | Ciclistas de los Bonehillos | 12:00:00 |   9 | |
10 | Ergo Jair | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   10 | |
11 | Anti Kauk | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   11 | |
12 | Marko Kauppinen | Cycling Club Gentlemans | 12:00:00 |   12 | |
13 | Jyrki Korhonen | 12:00:00 |   13 | ||
14 | Esa Kortetjärvi | Korson Kaiku | 12:00:00 |   14 | |
15 | Andre Kull | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   15 | |
16 | John Kuusimäki | HC-Kaivoksela | 12:00:00 |   16 | |
17 | Mihkel Laine | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   17 | |
18 | Tuomo Lankinen | SkiBikeTeam | 12:00:00 |   18 | |
20 | Janek Leer | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   20 | |
21 | Stani Lysak | Taivaanrannanmaalarit | 12:00:00 |   21 | |
22 | Andrey Mednikov | Hochu 150 | 12:00:00 |   22 | |
23 | Teemu Niemi | DT 65 VANTAA | 12:00:00 |   23 | |
24 | Pekka Nieminen | Imatran Urheilijat | 12:00:00 |   24 | |
25 | Dmitry Nikitin | JusTTri | 12:00:00 |   25 | |
26 | Lasse Nolvik | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   26 | |
27 | Tapio Painilainen | Tawast Cycling Club | 12:00:00 |   27 | |
28 | Simo Pajari | Imatran Urheilijat | 12:00:00 |   28 | |
29 | Jarkko Pakkanen | Kaupin Kanuunat | 12:00:00 |   29 | |
30 | Henri Pellinen | Imatran Urheilijat | 12:00:00 |   30 | |
31 | Antti Pesonen | 12:00:00 |   31 | ||
32 | Vasilii Potatosov | 12:00:00 |   32 | ||
33 | Juho Saarinen | Lahden Pyöräilijät | 12:00:00 |   33 | |
34 | Iiro Sairanen | Imatran Urheilijat | 12:00:00 |   34 | |
35 | Teemu Saramäki | Joensuun Pyöräilijät | 12:00:00 |   35 | |
36 | Ivan Shalnev | 12:00:00 |   36 | ||
37 | Jani Sirainen | 12:00:00 |   37 | ||
38 | Esko Sirparanta | Lahden Pyöräilijät | 12:00:00 |   38 | |
39 | Sergey Spitsin | Mechta | 12:00:00 |   39 | |
40 | Alvar Suisalu | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   40 | |
41 | Jari Taipale | SkiBike Team | 12:00:00 |   41 | |
42 | Raul Talumaa | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   42 | |
43 | Lauri Tossavainen | Imatran Urheilijat | 12:00:00 |   43 | |
44 | Madis Turi | CC Rota Mobilis | 12:00:00 |   44 | |
45 | Olli Vaittinen | 12:00:00 |   45 | ||
47 | Sami Vallinkoski | Kirkkonummen Kaiku | 12:00:00 |   47 | |
48 | Alexey Zdeblovskiy | BBB-team | 12:00:00 |   48 | |
49 | Vesa Lempiö | Pro Level MTB | 12:00:00 |   49 | |
69 | Jarno Haansola | Lahden Pyöräilijät | 12:00:00 |   69 | |
70 | Miika Heikkinen | 12:00:00 |   70 | ||
71 | Pekka Vesanen | Kouvola | 12:00:00 |   71 | |
73 | Jyrki Vankalo | Veikkolan Veivaajat | 12:00:00 |   73 | |
75 | Marko Saukko | CCH | 12:00:00 |   75 | |
77 | Arjo Pulkkinen | 2c Team | 12:00:00 |   77 | |
78 | Petteri Taskinen | 2cTeam | 12:00:00 |   78 | |
80 | Anders Blomster | Hi5 Bikes | 12:00:00 |   80 | |
81 | Matti Salmensuu | Lapy | 12:00:00 |   81 | |
82 | Mike Miikkola | Joensuun Pyöräilijät | 12:00:00 |   82 | |
83 | Olli Hoikka | Onnenpyörä | 12:00:00 |   83 | |
84 | Jasse Huhtamaa | 12:00:00 |   84 | ||
86 | Mikko Turunen | 12:00:00 |   86 |