Starting time | 2,0 km |
2,8 km |
3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aaro Aho | Valkeakosken Haka | FIN | 15:18:00 | 15:35 (1) | 19:35 (1) | |||
Antti Pasi | Kymin Suunnistajat | FIN | 15:04:00 | 16:22 (3) | 20:38 (2) | |||
Aleks Hiidenhovi | MS Parma | FIN | 15:10:00 | 16:15 (2) | 20:40 (3) | |||
Topias Niemi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:46:00 | 16:56 (4) | 21:17 (4) | |||
Konsta Piironen | MS Parma | FIN | 14:32:00 | 16:57 (5) | 21:20 (5) | |||
Miika Nurmi | Vaasan Suunnistajat | FIN | 15:16:00 | 17:37 (8) | 21:38 (6) | |||
Justus Vuori | Turun Suunnistajat | FIN | 15:14:00 | 17:34 (7) | 21:52 (7) | |||
Matias Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 15:00:00 | 17:29 (6) | 21:55 (8) | |||
Daniel Koivisto | Kymin Suunnistajat | FIN | 14:54:00 | 17:58 (12) | 22:15 (9) | |||
Ville Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 14:56:00 | 17:41 (9) | 22:28 (10) | |||
Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | FIN | 14:22:00 | 18:02 (13) | 22:30 (11) | |||
Rasmus Ekström | MS Parma | FIN | 14:40:00 | 17:51 (10) | 22:42 (12) | |||
Mikko Poutanen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 14:14:00 | 18:10 (14) | 22:49 (13) | |||
Mikko Ahola | Kangasala SK | FIN | 15:12:00 | 18:13 (15) | 22:51 (14) | |||
Juho Pousi | Vehkalahden Veikot | FIN | 14:36:00 | 17:54 (11) | 22:56 (15) | |||
Lauri Heinaro | Espoon Suunta | FIN | 15:08:00 | 18:24 (16) | 22:56 (15) | |||
Roope Ruuhiala | Hiisirasti | FIN | 14:30:00 | 18:54 (20) | 23:15 (17) | |||
Ville Laakso | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 14:44:00 | 18:37 (18) | 23:22 (18) | |||
Aapo Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 15:06:00 | 19:14 (21) | 23:35 (19) | |||
Juha Lilja | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:18:00 | 18:30 (17) | 23:37 (20) | |||
Pyry Seppälä | Rajamäen Rykmentti | FIN | 14:58:00 | 19:25 (22) | 23:50 (21) | |||
Niilo Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 15:02:00 | 19:35 (23) | 24:08 (22) | |||
Arttu Vesterinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:52:00 | 19:59 (26) | 24:24 (23) | |||
Roni-Ville Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 14:20:00 | 18:51 (19) | 24:31 (24) | |||
Aleksi Hellman | MS Parma | FIN | 14:34:00 | 19:51 (25) | 25:01 (25) | |||
Konsta Sipiläinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 14:42:00 | 19:46 (24) | 25:06 (26) | |||
Miika Husu | SK Vuoksi | FIN | 14:28:00 | 20:02 (28) | 25:25 (27) | |||
Lars Vicari | Navi | FIN | 14:00:00 | 20:14 (29) | 25:26 (28) | |||
Otso Westerlund | Koovee | FIN | 14:02:00 | 20:14 (29) | 25:33 (29) | |||
Ville Rehn | Lynx | FIN | 14:48:00 | 20:00 (27) | 25:37 (30) | |||
Iiro Seppä | Turun Suunnistajat | FIN | 14:12:00 | 21:17 (32) | 26:22 (31) | |||
Elias Lehikoinen | Espoon Suunta | FIN | 14:50:00 | 21:37 (34) | 26:25 (32) | |||
Oskari Niemi | Lappeen Riento | FIN | 14:08:00 | 21:05 (31) | 26:39 (33) | |||
Atte Isolähteenmäki | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 14:04:00 | 22:48 (35) | 29:09 (34) | |||
Matti Kemppainen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 14:16:00 | 23:15 (36) | 29:41 (35) | |||
Teemu Kaksonen | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 14:38:00 | 21:30 (33) | 29:49 (36) | |||
Antti Lammi | Koovee | FIN | 14:26:00 | 25:24 (38) | 30:53 (37) | |||
Juho Mäki | Rasti 88 | FIN | 14:06:00 | 25:23 (37) | 31:08 (38) | |||
Valtteri Torsti | Espoon Akilles | FIN | 14:10:00 | 26:48 (39) | 32:53 (39) | |||
Miska Saarnijoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:24:00 | 27:25 (40) | 33:01 (40) |