Starting time | 2,9 km |
3,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaana Pietilä-Annala | Kangasala SK | FIN | 11:14:00 | 28:13 (1) | |||
Mervi Heinaro | Espoon Suunta | FIN | 11:16:00 | 28:21 (2) | |||
Sari Saarijärvi | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 29:15 (3) | |||
Virpi Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:10:00 | 30:16 (4) | |||
Marika Yli-Kauppila | Hiisirasti | FIN | 11:32:00 | 30:41 (5) | |||
Pia Molnar | Rastivarsat | FIN | 12:12:00 | 30:54 (6) | |||
Marja-Liisa Autti | Espoon Suunta | FIN | 11:02:00 | 31:17 (7) | |||
Riikka Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:26:00 | 32:00 (8) | |||
Leena Hirvonen | Asikkalan Raikas | FIN | 11:58:00 | 32:24 (9) | |||
Annika Westberg-Arrakoski | OK77 | FIN | 11:04:00 | 32:51 (10) | |||
Leena-Riitta Tuumi-Niemi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:28:00 | 32:51 (10) | |||
Laura Sumanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:58:00 | 33:02 (12) | |||
Leena Myllys | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:10:00 | 33:04 (13) | |||
von Annika Schoultz | OK77 | FIN | 10:50:00 | 34:33 (14) | |||
Carola Ray | OK77 | FIN | 12:04:00 | 35:12 (15) | |||
Hanna Lankinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:54:00 | 35:32 (16) | |||
Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:50:00 | 36:05 (17) | |||
Terése Hagman | OK Trian | FIN | 10:48:00 | 36:39 (18) | |||
Eija Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:52:00 | 37:02 (19) | |||
Sanna Valkonen | Turun Suunnistajat | FIN | 11:22:00 | 37:54 (20) | |||
Marja Räsänen | Nilsiän Nujakka | FIN | 11:20:00 | 38:11 (21) | |||
Tiina Kerkola | Suomusjärven Sisu | FIN | 10:46:00 | 38:24 (22) | |||
Monika Österberg | OK77 | FIN | 11:24:00 | 39:00 (23) | |||
Hanna Vehkamäki | Rastihaukat | FIN | 11:12:00 | 39:33 (24) | |||
Mervi Anttila | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:18:00 | 40:05 (25) | |||
Irma Pitkänen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:00:00 | 40:06 (26) | |||
Sari Sundqvist | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:54:00 | 41:16 (27) | |||
Helena Havia-Kinnala | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:46:00 | 41:43 (28) | |||
Tove Jern | OK77 | FIN | 11:48:00 | 42:07 (29) | |||
Sanna Villikka | Kymin Suunnistajat | FIN | 10:52:00 | 42:12 (30) | |||
Susanna Pyökäri | RastiPiikkiö | FIN | 12:08:00 | 42:29 (31) | |||
Tiina Isolähteenmäki | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 10:42:00 | 43:31 (32) | |||
Nina Tupitsa | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:08:00 | 43:35 (33) | |||
Pia Westerberg | Vihtavuoren Pamaus | FIN | 11:36:00 | 45:55 (34) | |||
Minna Valkonen-Korhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:56:00 | 46:14 (35) | |||
Heli Lehmussaari-Rehn | Lynx | FIN | 11:38:00 | 46:55 (36) | |||
Mia Hakuli | Keravan Urheilijat | FIN | 10:40:00 | 47:35 (37) | |||
Hanna Rouhiainen | Porvoon Urheilijat | FIN | 11:06:00 | 47:52 (38) | |||
Maria Brink | Pargas IF | FIN | 11:30:00 | 49:56 (39) | |||
Hanna Kahanpää | Espoon Suunta | FIN | 11:34:00 | 53:27 (40) | |||
Anne Paalanen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:56:00 | 54:49 (41) | |||
Malin Danielsson | OK Raseborg | FIN | 12:06:00 | 55:46 (42) | |||
Tiina Tervo-Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:44:00 | 59:34 (43) | |||
Aino Norrbacka | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:40:00 | 1:02:14 (44) | |||
Leena Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 11:42:00 | 1:02:17 (45) |