1 | Robin Karinen | ACT ( Aviapolis Cycling Team ) | 13:00:00 | ||
2 | Tuukka Puuronen | ACT ( Aviapolis Cycling Team ) | 13:00:00 | ||
3 | Jan Elmgren | CCH | 13:00:00 | ||
4 | Juhana Hietala | CCH-Kivenlahden Pyörähuolto Tea | 13:00:00 | ||
5 | Ville Hirvenoja | CCH-Kivenlahden Pyörähuolto Tea | 13:00:00 | ||
6 | Joni Loukkola | CCH-Kivenlahden Pyörähuolto Tea | 13:00:00 | ||
7 | Aimo Pyykkönen | CCH-Kivenlahden Pyörähuolto Tea | 13:00:00 | ||
8 | Valtteri Härkönen | CK Master/Race Bike Focus | 13:00:00 | ||
9 | Johan Nordlund | CK Master/Race Bike Focus | 13:00:00 | ||
10 | Ville Pursiainen | CK Master/Race Bike Focus | 13:00:00 | ||
11 | Jani Hujanen | CK Master/Racebike Focus | 13:00:00 | ||
12 | Jaakko Mikkilä | Cycle Center Team | 13:00:00 | ||
13 | Eero Mäenpää | Cycle Center Team | 13:00:00 | ||
14 | Mika Vilen | Cycle Center Team | 13:00:00 | ||
15 | Teemu Hämäläinen | Finnfalz-Rush Racing | 13:00:00 | ||
17 | Erik Relanto | Finnfalz-Rush Racing | 13:00:00 | ||
18 | Saku Silfver | Finnfalz-Rush Racing | 13:00:00 | ||
19 | Aleksi Sillanpää | Finnfalz-Rush Racing | 13:00:00 | ||
20 | Rasmus Eriksson | GIF-Chebici | 13:00:00 | ||
21 | Arttu Malviniemi | GIF-Chebici | 13:00:00 | ||
22 | Jarkko Niemi | GIF-Chebici | 13:00:00 | ||
23 | Marco-Tapio Niemi | GIF-Chebici | 13:00:00 | ||
24 | Lauri Seppä | GIF-Chebici | 13:00:00 | ||
25 | Taneli Turunen | GIF-Chebici | 13:00:00 | ||
26 | Samuli Tuominen | HHCMB | 13:00:00 | ||
27 | Niki Birling | IBD Cycling ry | 13:00:00 | ||
28 | Ville Kantola | IK-32 | 13:00:00 | ||
29 | Ari Kuusisto | IK-32 | 13:00:00 | ||
30 | Janis Künnap | IK-32 | 13:00:00 | ||
31 | Jaakko Toppari | JurVo | 13:00:00 | ||
32 | Janne Varala | JurVo | 13:00:00 | ||
33 | Kimmo Vehkakoski | JurVo | 13:00:00 | ||
34 | Joona Oravamäki | Kauhajoen Karhu | 13:00:00 | ||
35 | Arto Vainionpää | Kauhajoen Karhu | 13:00:00 | ||
36 | Kari Holma | Koiviston Isku | 13:00:00 | ||
37 | Ville Luoto | Kälviän Tarmo | 13:00:00 | ||
38 | Timo Pesola | Kälviän Tarmo | 13:00:00 | ||
39 | Roope Mansikkasalo | Lahden Pyöräilijät | 13:00:00 | ||
40 | Kenneth Backlund | NCK-VMsport.fi | 13:00:00 | ||
41 | Juha Kangaskokko | OTC | 13:00:00 | ||
42 | Iiro Mäntyniemi | OTC | 13:00:00 | ||
43 | Antti Räty | OTC | 13:00:00 | ||
44 | Aleksi Hänninen | Porvoon Akilles | 13:00:00 | ||
45 | Joni Kanerva | Porvoon Akilles | 13:00:00 | ||
46 | Lauri Siukola | Racebike-Focus / Hl Tarmo | 13:00:00 | ||
47 | Antti Palonen | Tampereen Pyörä-Union | 13:00:00 | ||
48 | Henrik Luostarinen | Turun Urheiluliitto | 13:00:00 | ||
49 | Jaakko Hänninen | TWL | 13:00:00 | ||
50 | Jesse Kaislavuo | TWL | 13:00:00 | ||
51 | Roope Nurmi | TWL | 13:00:00 | ||
52 | Sauli Pietikäinen | TWL | 13:00:00 | ||
53 | Samuel Pökälä | TWL | 13:00:00 | ||
57 | Timo Pikkarainen | GIF-Chebici | 13:00:00 | ||
59 | Sasu Halme | Finnfallz-Rush Racing | 13:00:00 |