1 | Kouvolan Suunnistajat (616) | 1:16:40 | Niklas Heikkilä | 24:23 | ||
2 | Tampereen Pyrintö (602) | +28 | Mikko Eerola | 24:49 | ||
3 | OK77 (620) | +7:07 | Eljas Talja | 27:53 | ||
4 | Suunta Jyväskylä (631) | +9:05 | Lassi Vaismaa | 29:49 | ||
5 | Kangasala SK (604) | +12:07 | Kimmo Kontio | 26:53 | ||
6 | Kymin Suunnistajat (606) | +13:31 | Akseli Virtanen | 30:24 | ||
7 | Vehkalahden Veikot (628) | +15:41 | Henri Kukkonen | 30:29 | ||
8 | Kalevan Rasti (633) | +16:12 | Oskari Silvennoinen | 28:41 | ||
9 | Espoon Suunta (632) | +16:49 | Vilppu Viinikainen | 31:28 | ||
10 | Helsingin Suunnistajat (643) | +16:52 | Ville Mannonen | 35:05 | ||
11 | Hiidenkiertäjät (644) | +16:59 | Eemeli Toivanen | 34:40 | ||
12 | Lapuan Virkiä (614) | +18:31 | Antton Sankelo | 31:36 | ||
13 | Laihian Luja (621) | +19:13 | Matti Laasanen | 32:17 | ||
14 | Rasti-Lukko (618) | +19:22 | Aleksi Lohtander | 33:54 | ||
15 | Sotkamon Jymy (624) | +20:02 | Valtteri Kankainen | 33:07 | ||
16 | Turun Suunnistajat (630) | +22:31 | Touko Seppä | 31:13 | ||
17 | Rasti-Nokia (611) | +22:40 | Eemil Koskinen | 35:05 | ||
18 | OK Trian (637) | +26:24 | Kristian Salo | 35:16 | ||
19 | Paimion Rasti (610) | +28:08 | Topias Arola | 37:17 | ||
20 | Rastikarhut (619) | +29:26 | Erik Kesti | 33:50 | ||
21 | Hämeenlinnan Suunnistajat (627) | +30:49 | Matias Lautamäki | 37:00 | ||
22 | Rasti-Jussit (634) | +31:28 | Ossi Hietaharju | 40:10 | ||
23 | Espoon Suunta 2 (607) | +33:45 | Sami Raitola | 39:40 | ||
24 | Rajamäen Rykmentti (640) | +37:22 | Artturi Hiiro | 45:18 | ||
25 | Lynx (639) | +37:24 | Henrik Asklöf | 26:10 | ||
26 | Koovee (609) | +37:29 | Vertti Laitinen | 26:41 | ||
27 | Angelniemen Ankkuri (U) (612) | +39:03 | Renja Roos | 47:16 | ||
28 | Tampereen Pyrintö 2 (623) | +41:25 | Ossi Mustonen | 30:42 | ||
29 | IK Falken (603) | +45:47 | Hannes Kullman | 41:21 | ||
30 | Tampereen Pyrintö 3 (617) | +47:37 | Joonas Väliharju | 45:32 | ||
31 | Hyvinkään Rasti (605) | +50:48 | Lauri Aaltonen | 47:17 | ||
32 | Lahden Suunnistajat-37 (642) | +50:56 | Vladislav Kolganov | 46:13 | ||
33 | IF Brahe (601) | +56:44 | Valter Joensuu | 1:04:59 | ||
34 | Espoon Suunta 3 (647) | +56:46 | Oskar Haapala | 54:39 | ||
35 | MS Parma 2 (638) | +57:52 | Sami Karru | 48:38 | ||
36 | Rastikarhut 2 (615) | +1:19:49 | Joona Nolvi | 1:02:09 | ||
Rasti-Jussit 2 (646) | DQ | Niko Hemminki | (57:26) | |||
MS Parma (645) | DNF | Niklas Ekström | ||||
Paimion Rasti 2 (636) | DNF | Voima Tuomasjukka | (53:43) |