Starting time | 4,5 km |
3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hanna Raitanen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 14:46:00 | 12:50 (1) | |||
Annika Rihma (U) | Hiidenkiertäjät | EST | 14:42:00 | 13:03 (2) | |||
Nina Temjakova (U) | Paimion Rasti | RUS | 14:38:00 | 13:17 (3) | |||
Alma Toivonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:44:00 | 13:35 (4) | |||
Milla Mattila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:48:00 | 13:37 (5) | |||
Silja Tarvonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 14:32:00 | 13:40 (6) | |||
Kaisa Lylynperä | Turun Suunnistajat | FIN | 14:35:00 | 13:49 (7) | |||
Sanni Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 14:28:00 | 13:50 (8) | |||
Sanna Kauppila | Angelniemen Ankkuri | FIN | 14:25:00 | 13:51 (9) | |||
Anna Moilanen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:30:00 | 13:59 (10) | |||
Anni Toiviainen | SK Vuoksi | FIN | 14:41:00 | 13:59 (10) | |||
Elina Lammi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:13:00 | 14:01 (12) | |||
Päivi Autio | Hiisirasti | FIN | 14:40:00 | 14:06 (13) | |||
Laura Pajunen | Anttolan Urheilijat | FIN | 14:36:00 | 14:08 (14) | |||
Anne-Mari Leskinen | Lynx | FIN | 14:45:00 | 14:08 (14) | |||
Salla Koskela | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 14:39:00 | 14:10 (16) | |||
Eeva-Liisa Hakala | Kortesjärven Järvi-Veikot | FIN | 14:21:00 | 14:16 (17) | |||
Sanna Andelin | Lahden Taimi | FIN | 14:34:00 | 14:17 (18) | |||
Erika Uotila | Koovee | FIN | 14:11:00 | 14:22 (19) | |||
Anniina Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:37:00 | 14:22 (19) | |||
Milla Lohikainen | Rastivarsat | FIN | 14:43:00 | 14:23 (21) | |||
Anu Uhotoinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 14:19:00 | 14:27 (22) | |||
Anni Liimatainen | Turun Suunnistajat | FIN | 14:17:00 | 14:30 (23) | |||
Mirka Suutari | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 14:26:00 | 14:30 (23) | |||
Suvi Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 14:47:00 | 14:31 (25) | |||
Victoria Höstman | IF Femman | FIN | 14:24:00 | 14:34 (26) | |||
Sanna Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 14:20:00 | 14:38 (27) | |||
Miina Ruokolainen | OK77 | FIN | 14:29:00 | 14:54 (28) | |||
Pinja Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 14:27:00 | 14:55 (29) | |||
Essi Kangasaho | Hiidenkiertäjät | FIN | 14:16:00 | 14:59 (30) | |||
Vivian Lindholm | OK77 | FIN | 14:12:00 | 15:09 (31) | |||
Ruska Saarela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 14:15:00 | 15:11 (32) | |||
Johanna Pensas-Maajärvi | Lappeen Riento | FIN | 14:31:00 | 15:11 (32) | |||
Suvi Heittola | Rasti-Kurikka | FIN | 14:23:00 | 15:19 (34) | |||
Miitu Korhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:10:00 | 15:20 (35) | |||
Katariina Tiitto | RasTiimi | FIN | 14:22:00 | 15:34 (36) | |||
Frida Lönnberg | Pargas IF | FIN | 14:33:00 | 15:43 (37) | |||
Linda Ekonoja | OK Botnia | FIN | 14:14:00 | 16:42 (38) | |||
Sigrid Ruul (U) | Anttolan Urheilijat | EST | 14:18:00 | 17:16 (39) |