Starting time | 1,8 km |
2,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sanna Tervakangas | Espoon Suunta | FIN | 10:01:00 | 10:27 (1) | |||
Taru Ikäheimonen | Lynx | FIN | 9:24:00 | 10:35 (2) | |||
Elo Saue | Koovee | EST | 10:08:00 | 10:43 (3) | |||
Sini Pekkala | Espoon Suunta | FIN | 10:06:00 | 10:47 (4) | |||
Outi Örn | Kärkölän Kisa-Veikot | FIN | 9:57:00 | 10:53 (5) | |||
Meri Louhisola | Lynx | FIN | 9:30:00 | 10:57 (6) | |||
Reetta Lakanen | Koovee | FIN | 9:50:00 | 11:03 (7) | |||
Hanna-Maija Koski | Koovee | FIN | 10:07:00 | 11:03 (7) | |||
Sanna Palomäki | Rasti-Kurikka | FIN | 10:05:00 | 11:14 (9) | |||
Kirsi Koivuniemi | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 9:26:00 | 11:15 (10) | |||
Anu Tahvanainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 9:37:00 | 11:15 (10) | |||
Sanna Nymalm | Pargas IF | FIN | 10:04:00 | 11:22 (12) | |||
Johanna Kiiski | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:00:00 | 11:26 (13) | |||
Taija Huuskonen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 9:28:00 | 11:31 (14) | |||
Heidi Liljeström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:23:00 | 11:37 (15) | |||
Susanna Finskas | IF Femman | FIN | 9:44:00 | 11:59 (16) | |||
Ingela Mattsson | Pargas IF | FIN | 9:33:00 | 12:05 (17) | |||
Piritta Wartiainen | Espoon Suunta | FIN | 9:59:00 | 12:14 (18) | |||
Reetta Heiskanen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 9:39:00 | 12:18 (19) | |||
Jatta Haapamäki | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 9:56:00 | 12:20 (20) | |||
Heidi Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:03:00 | 12:21 (21) | |||
Heli Ketola | Koovee | FIN | 9:58:00 | 12:24 (22) | |||
Lilian Björndahl | IK Falken | FIN | 9:41:00 | 12:40 (23) | |||
Ulla-Maria Åstrand | OK Botnia | FIN | 9:48:00 | 12:44 (24) | |||
Nina Mäki | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:02:00 | 12:47 (25) | |||
Ulla-Maria Kankainen | Sotkamon Jymy | FIN | 9:51:00 | 12:55 (26) | |||
Katri Pirinen | Keravan Urheilijat | FIN | 9:35:00 | 13:20 (27) | |||
Mira Paavola | Oulun Tarmo | FIN | 9:43:00 | 13:25 (28) | |||
Katri Kleemola | Perttelin Peikot | FIN | 9:29:00 | 13:35 (29) | |||
Minna Konttila | Koovee | FIN | 9:54:00 | 13:35 (29) | |||
Annukka Goman | Vesaisen Pojat | FIN | 9:45:00 | 13:36 (31) | |||
Varpu Kärkkäinen | Olavin Rasti | FIN | 9:53:00 | 13:43 (32) | |||
Maija Lång | Kuopion Suunnistajat | FIN | 9:27:00 | 13:53 (33) | |||
Sanna Nuottajärvi | OK Trian | FIN | 9:32:00 | 14:08 (34) | |||
Anu Valkonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:22:00 | 14:11 (35) | |||
Sirpa Torvinen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 9:55:00 | 14:52 (36) | |||
Heidi Forsström | OK Botnia | FIN | 9:52:00 | 15:01 (37) | |||
Suvi Pelkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:20:00 | 15:03 (38) | |||
Satu Paalanen | Itä-Päijänteen Rasti | FIN | 9:31:00 | 15:12 (39) | |||
Mervi Salo | Punkalaitumen Kunto | FIN | 9:49:00 | 15:12 (39) | |||
Anne Lehtinen | Kauhajoen Karhu | FIN | 9:40:00 | 15:51 (41) | |||
Leena Ojala | Rasti-Kurikka | FIN | 9:38:00 | 16:14 (42) | |||
Heli Murto | Rajamäen Rykmentti | FIN | 9:47:00 | 16:18 (43) | |||
Sari Kotaniemi | Koskelankylän Riento | FIN | 9:46:00 | 17:35 (44) | |||
Sanna Löfbacka | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 9:42:00 | 18:38 (45) |