Starting time | 3,1 km |
2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarmo Lehto | Vehkalahden Veikot | FIN | 13:46:00 | 11:36 (1) | |||
Seppo Keltamäki | Joutsenon Kullervo | FIN | 14:18:00 | 12:14 (2) | |||
Pekka Liukkala | Hauhon Sisu | FIN | 14:13:00 | 12:26 (3) | |||
Erkki Pulkkinen | Rasti-Lukko | FIN | 13:31:00 | 12:30 (4) | |||
Allan Hattar | IK Falken | FIN | 13:45:00 | 12:36 (5) | |||
Esko Udd | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 14:01:00 | 12:51 (6) | |||
Arhi Tervo | Oulun NMKY:n Urheilijat | FIN | 14:12:00 | 12:53 (7) | |||
Pekka Toppari | Puolangan Ryhti | FIN | 14:08:00 | 13:01 (8) | |||
Juhani Hakomäki | Lapuan Virkiä | FIN | 13:55:00 | 13:12 (9) | |||
Seppo Nurisalo | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 13:33:00 | 13:28 (10) | |||
Hannu K. Niinimäki | Laihian Luja | FIN | 13:35:00 | 13:30 (11) | |||
Ari Kartaslammi | Kyrös-Rasti | FIN | 14:04:00 | 13:48 (12) | |||
Mårten Lindroos | Kimito SF | FIN | 14:17:00 | 13:54 (13) | |||
Ari Nurminen | Valkeakosken Haka | FIN | 13:43:00 | 13:56 (14) | |||
Kari Papinsaari | Kangasala SK | FIN | 14:09:00 | 14:00 (15) | |||
Martti Leppälä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 14:14:00 | 14:00 (15) | |||
Peter Sjöholm | OK Raseborg | FIN | 14:11:00 | 14:04 (17) | |||
Keijo Tarvonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 13:50:00 | 14:16 (18) | |||
Timo Ahlroth | Turengin Sarastus | FIN | 13:58:00 | 14:23 (19) | |||
Timo Hämynen | Äänekosken Sarjakuvaseura | FIN | 14:06:00 | 14:24 (20) | |||
Martti Hakola | Riihimäen Suunnistajat | FIN | 13:37:00 | 14:28 (21) | |||
Asko Korpijärvi | Kannuksen Ura | FIN | 14:03:00 | 14:32 (22) | |||
Timo Halla-Aho | Kauhajoen Karhu | FIN | 13:47:00 | 14:48 (23) | |||
Esa Huhtanen | Rasti-Jussit | FIN | 14:07:00 | 14:52 (24) | |||
Martti Köngäs | Puolangan Ryhti | FIN | 14:02:00 | 14:55 (25) | |||
Harri Viitasalo | Riihimäen Suunnistajat | FIN | 13:53:00 | 15:27 (26) | |||
Kari Virtanen | Pellon Ponsi | FIN | 13:54:00 | 15:36 (27) | |||
Hannu Ahlqvist | Raisu Lumous | FIN | 13:49:00 | 15:56 (28) | |||
Kari Nuuttila | Kauhajoen Karhu | FIN | 13:52:00 | 16:00 (29) | |||
Pasi Julkunen | Tampereen Pyrintö | FIN | 13:51:00 | 16:04 (30) | |||
Keijo Talja | OK77 | FIN | 13:59:00 | 16:06 (31) | |||
Bengt Lillsjö | Malax IF | FIN | 14:16:00 | 16:22 (32) | |||
Juhani Sillanpää | Alajärven Ankkurit | FIN | 13:41:00 | 17:05 (33) | |||
Raimo Antikainen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:10:00 | 17:48 (34) | |||
Matti Suorsa | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 14:15:00 | 17:58 (35) | |||
Markku Jylkkä | Ylivieskan Kuula | FIN | 13:57:00 | 18:16 (36) | |||
Jarmo Lylynperä | Suunta-Sepot | FIN | 13:39:00 | 19:11 (37) | |||
Jukka Nyystilä | Laihian Luja | FIN | 13:44:00 | 19:22 (38) | |||
Hannu Pöyhönen | Vetelin Urheilijat | FIN | 13:42:00 | 20:19 (39) | |||
Mauri Kerätär | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 14:00:00 | 20:57 (40) | |||
Juhani Tuomaala | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 13:56:00 | 21:08 (41) |