3 | Kauno Anttila | Napapiirin Veto | FIN | 12:00:00 |   3 | MM40 |
4 | Sami Herva | Lapin Muovi Oy | FIN | 12:00:00 |   4 | MM40 |
5 | Jean-Philippe Huther | 12:00:00 |   5 | MM40 | ||
6 | Petri Kaisto | FIN | 12:00:00 |   6 | MM40 | |
7 | Juhani Koivisto | FIN | 12:00:00 |   7 | MM40 | |
8 | Teuvo Kuusela | Kemi | FIN | 12:00:00 |   8 | MM40 |
9 | Tapio Lineri | Puolustusvoimat | NO | 12:00:00 |   9 | MM40 |
10 | Patrice Marlin | 12:00:00 |   10 | MM40 | ||
11 | Dmitry Murashkin | RUS | 12:00:00 |   11 | MM40 | |
12 | Mika Mörsäri | FIN | 12:00:00 |   12 | MM40 | |
14 | Jarno Saapunki | Lapin näkövammaiset | FIN | 12:00:00 |   14 | MM40 |
15 | Jan Skjoensfjell | Brig N | 12:00:00 |   15 | MM40 | |
51 | Marko Vapa | e-Coach | FIN | 12:00:00 |   51 | MM40 |
53 | Pepe Karhumaa | Rovaniemi | FIN | 12:00:00 |   53 | MM40 |
54 | Esa Paajanen | FIN | 12:00:00 |   54 | MM40 | |
55 | Marko Vapa | e-Coach | FIN | 12:00:00 |   55 | MM40 |
57 | Ari Mikkola | Rovaniemi | FIN | 12:00:00 |   57 | MM40 |
59 | Olli Kyyhkynen | Kemijärvi | FIN | 12:00:00 |   59 | MM40 |
16 | Hans Nyberg | Team Ultra Sweden | SWE | 12:00:00 |   16 | MM50 |
17 | Jarmo Raaterova | SWE | 12:00:00 |   17 | MM50 | |
18 | Sauli Saarinen | FIN | 12:00:00 |   18 | MM50 | |
58 | Risto Hannula | Sodankylä | FIN | 12:00:00 |   58 | MM50 |
19 | Luis Barco | ARG | 12:00:00 |   19 | MM60 | |
20 | Thanasis Hadzilacos | CYP | 12:00:00 |   20 | MM60 | |
52 | Juhani Petäjä | AMC | FIN | 12:00:00 |   52 | MM60 |
56 | Seppo Karvo | AMC-Rovaniemi | FIN | 12:00:00 |   56 | MM60 |
22 | Ivan Bogdanov | RUS | 12:00:00 |   22 | MMYL | |
23 | Perttu Grönfors | FIN | 12:00:00 |   23 | MMYL | |
24 | Jussi Herttuala | Aavasaksan Urheilijat | FIN | 12:00:00 |   24 | MMYL |
25 | Elias Koski | FIN | 12:00:00 |   25 | MMYL | |
26 | Janne-Pekka Laukkanen | KemTu Triathlon | FIN | 12:00:00 |   26 | MMYL |
27 | Samuli Leppiaho | Rovaniemen Reipas Boxing | FIN | 12:00:00 |   27 | MMYL |
28 | Henri Matikainen | FIN | 12:00:00 |   28 | MMYL | |
29 | Antti Pekurinen | Tampereen yliopisto | FIN | 12:00:00 |   29 | MMYL |
30 | Jacek Rozek | Poland | POL | 12:00:00 |   30 | MMYL |
31 | Janne Siikaluoma | Sodankylä | FIN | 12:00:00 |   31 | MMYL |
32 | Esko Tolonen | Oulu | FIN | 12:00:00 |   32 | MMYL |