Starting time | viimeinen |
1,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Silva Kemppi | Espoon Suunta | FIN | 10:04:00 | 8:15 (1) | |||
Netta Koivunen | Rastikarhut | FIN | 10:15:00 | 8:46 (2) | |||
Elli Punto | Rasti-Nokia | FIN | 10:05:00 | 8:50 (3) | |||
Aino Kankaanpää | Laihian Luja | FIN | 10:58:00 | 9:22 (4) | |||
Eeva-Liina Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 10:06:00 | 10:03 (5) | |||
Sinna Pitkänen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:03:00 | 10:04 (6) | |||
Vieno Ristimäki | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:56:00 | 10:06 (7) | |||
Meri Talvitie | Rasti-Nokia | FIN | 10:59:00 | 10:26 (8) | |||
Kirsi Kontio | Kangasala SK | FIN | 10:27:00 | 10:27 (9) | |||
Ronja Gröhn | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 10:47:00 | 10:27 (9) | |||
Emma Jussila | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:55:00 | 10:33 (11) | |||
Milla Tupitsa | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:25:00 | 10:43 (12) | |||
Johanna Helander | MS Parma | FIN | 10:13:00 | 10:50 (13) | |||
Lotta Laitamäki | Hämeenlinnan Tarmo | FIN | 10:49:00 | 11:09 (14) | |||
Kerttu Haapamäki | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:20:00 | 11:10 (15) | |||
Mia Sipilä | Kangasala SK | FIN | 10:48:00 | 11:10 (15) | |||
Ulrika Rautio | Espoon Suunta | FIN | 10:19:00 | 11:23 (17) | |||
Elisa Mänty | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:23:00 | 11:23 (17) | |||
Saara Rajala | Tarpian Suunta | FIN | 11:08:00 | 11:39 (19) | |||
Selina Arola | Paimion Rasti | FIN | 10:30:00 | 11:40 (20) | |||
Isabella Lillqvist | Kangasala SK | FIN | 11:18:00 | 11:40 (20) | |||
Pinja Tuovinen | Espoon Akilles | FIN | 10:02:00 | 11:49 (22) | |||
Iida Aarikka | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 11:15:00 | 11:57 (23) | |||
Anni Rintanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:36:00 | 12:00 (24) | |||
Maisa Moisio | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:42:00 | 12:08 (25) | |||
Venla Koivula | Laihian Luja | FIN | 10:32:00 | 12:09 (26) | |||
Oona Kaikkonen | Koovee | FIN | 11:21:00 | 12:32 (27) | |||
Inkeri Karttila | MS Parma | FIN | 11:27:00 | 12:55 (28) | |||
Mette Varjola | Koovee | FIN | 10:22:00 | 12:56 (29) | |||
Saara Hirvikallio | Luumäen Rasti | FIN | 10:01:00 | 12:59 (30) | |||
Juulia Juva | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:41:00 | 13:00 (31) | |||
Annika Rantanen | Koovee | FIN | 10:37:00 | 13:07 (32) | |||
Sini Heinonen | MS Parma | FIN | 10:38:00 | 13:08 (33) | |||
Ilona Tamminen | Luumäen Rasti | FIN | 10:44:00 | 13:17 (34) | |||
Saga Wickholm | OK Trian | FIN | 10:54:00 | 13:24 (35) | |||
Siiri Alakoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:16:00 | 13:28 (36) | |||
Aliisa Kiiski | Kymin Suunnistajat | FIN | 10:07:00 | 13:34 (37) | |||
Matilda Myllymäki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 10:28:00 | 13:41 (38) | |||
Pihla Lavi | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 10:46:00 | 13:57 (39) | |||
Sini Peltonen | Lapuan Virkiä | FIN | 10:43:00 | 14:01 (40) | |||
Piia Romppainen | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:02:00 | 14:01 (40) | |||
Heta Virkajärvi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:03:00 | 14:27 (42) | |||
Lumi Joensuu | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:22:00 | 14:38 (43) | |||
Emmi Multala | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:10:00 | 14:50 (44) | |||
Pihla Pohjola | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:17:00 | 15:12 (45) | |||
Maija Pajari | SK Vuoksi | FIN | 10:18:00 | 15:35 (46) | |||
Iina Pohjamo | SK Vuoksi | FIN | 11:12:00 | 15:35 (46) | |||
Emma Kokkonen | Navi | FIN | 10:08:00 | 15:51 (48) | |||
Kerttu Siivonen | Rasti-Lukko | FIN | 11:19:00 | 15:52 (49) | |||
Jenni Leppänen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:29:00 | 15:54 (50) | |||
Inni Lehtola | Kiukaisten Urheilijat | FIN | 10:21:00 | 15:57 (51) | |||
Vilma Lähteenmäki | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:09:00 | 16:09 (52) | |||
Hanna Hujakka | Espoon Suunta | FIN | 10:57:00 | 17:30 (53) | |||
Lotta Rintala | Laihian Luja | FIN | 11:20:00 | 17:36 (54) | |||
Helmi Karkiainen | Keuruun Kisailijat | FIN | 10:52:00 | 17:44 (55) | |||
Miriam Palmer | RastiPiikkiö | FIN | 11:26:00 | 17:54 (56) | |||
Sella Suuronen | MS Parma | FIN | 10:51:00 | 18:43 (57) | |||
Annukka Linnainmaa | Pälkäneen Luja-Lukko | FIN | 11:16:00 | 18:48 (58) | |||
Senni Ruuskanen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 10:17:00 | 18:57 (59) | |||
Sara Jauhiainen | Oriveden Ponnistus | FIN | 10:26:00 | 19:26 (60) | |||
Jutta Ahonen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:09:00 | 20:15 (61) | |||
Helmi Nikkanen | Rasti-Vihti | FIN | 10:14:00 | 20:32 (62) | |||
Milla Kavander | Yläneen Kiri | FIN | 10:23:00 | 20:42 (63) | |||
Unna Laaksonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:33:00 | 21:44 (64) | |||
Viivi Mikkola | Espoon Suunta | FIN | 11:10:00 | 22:20 (65) | |||
Kaisla Ankelo | Ulvilan Ura | FIN | 11:14:00 | 24:09 (66) | |||
Veera Nyholm | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:11:00 | 24:56 (67) | |||
Seraphina Vehkamäki | Pihkaniskat | FIN | 11:11:00 | 26:44 (68) | |||
Jenniina Koskinen | SK Uusi | FIN | 11:24:00 | 26:55 (69) | |||
Sini Hyörtti | Rasti-Lukko | FIN | 10:39:00 | 27:32 (70) | |||
Noora Eurén | Rastivarsat | FIN | 11:01:00 | 27:45 (71) | |||
Anniina Uus-Mäkelä | Kiukaisten Urheilijat | FIN | 11:05:00 | 30:49 (72) | |||
Helmi Korhonen | SK Vuoksi | FIN | 10:45:00 | 30:51 (73) | |||
Jessi Mikkola | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:50:00 | 35:47 (74) | |||
Sofia Kivelä | Saarijärven Pullistus | FIN | 10:12:00 | 38:47 (75) | |||
Henna Heinänen | Saarijärven Pullistus | FIN | 10:53:00 | 48:40 (76) |