23 | Liisa Anttila | 11:00:00 | |||
24 | Anne Mäkinen | Squeezy Team | 11:00:00 | ||
25 | Jenni Mattila | Team Hevoskuuri.fi | 11:00:00 | ||
26 | Terhi Pollari | Team Hevoskuuri.fi | 11:00:00 | ||
27 | Pauliina Pohja | 11:00:00 | |||
28 | Suvi Karjaluoto | Tampereen pyrintö | 11:00:00 | ||
232 | Aino Ojanen | Kangasala SK | 11:00:00 | ||
233 | Margit Suomela | Rasti-Lukko | 11:00:00 | ||
238 | Tarja Salokangas | 11:00:00 | |||
244 | Jaana Kiviniemi | Hyväl Viilingil | 11:00:00 | ||
252 | Kaija-Terttu Laitala | Häjyt | 11:00:00 | ||
258 | Hanna Heinisuo | 11:00:00 | |||
301 | Tuija Aali | Kaupin Kanuunat | 11:00:00 | ||
302 | Anna-Kaisa Asikainen | 11:00:00 | |||
303 | Noora Berg | Varalan MK | 11:00:00 | ||
304 | Sari-Leena Erkkilä | Varalan Maratonklubi | 11:00:00 | ||
305 | Merja Hakala | 11:00:00 | |||
306 | Riitta Haverinen | Lempäälän Kisa | 11:00:00 | ||
307 | Tanja Hirvonen | Ylöjärvi | 11:00:00 | ||
308 | Päivi Härkönen | 11:00:00 | |||
309 | Arja Isoviita | Ikaalisten Soutajat ry | 11:00:00 | ||
310 | Liisa Kaappola | Varalan MK | 11:00:00 | ||
311 | Jenni Kaikkonen | 11:00:00 | |||
312 | Mari Kanerva | 11:00:00 | |||
313 | Essi Kangasaho | OL-UT | 11:00:00 | ||
314 | Soile Koskela | Vantaan Hiihtoseura | 11:00:00 | ||
315 | Auli Kouru | Rauman Endurance-club | 11:00:00 | ||
316 | Terhi Kujala | OL-UT | 11:00:00 | ||
317 | Anne Kuusela | Tampereen Pyrintö | 11:00:00 | ||
318 | Heli Kylmäniemi | Kaupin Kanuunat | 11:00:00 | ||
319 | Johanna Leino | 11:00:00 | |||
320 | Rita Linko | Espoon suunta | 11:00:00 | ||
321 | Riikka Mansikkaviita | 11:00:00 | |||
322 | Heidi Moilanen | 11:00:00 | |||
323 | Piia Nieminen | Wasa Velocity | 11:00:00 | ||
324 | Leena Niskanen | Lempäälän Kisa | 11:00:00 | ||
325 | Ulla Nissinen | Maraton Martat | 11:00:00 | ||
326 | Sarianna Nurminen | Sultrade Team 2 | 11:00:00 | ||
327 | Anni Oksanen | Intesport Hansa | 11:00:00 | ||
328 | Mira Orell-Sipponen | 11:00:00 | |||
329 | Kyllikki Pessi | 11:00:00 | |||
330 | Jenni Pitkänen | 11:00:00 | |||
331 | Tanja Rantanen | 11:00:00 | |||
332 | Heli Rasimus | 11:00:00 | |||
333 | Sini Rautaparta-Teisala | 11:00:00 | |||
334 | Outi Rinneheimo | 11:00:00 | |||
335 | Niina Ryhänen | Kalevan Rasti | 11:00:00 | ||
336 | Laura Salminen | 11:00:00 | |||
337 | Susanna Salokangas | Hapua | 11:00:00 | ||
338 | Mervi Silvola | Siikaisten Sisu | 11:00:00 | ||
339 | Anu Sohlman | 11:00:00 | |||
340 | Taina Sorri | Siuro | 11:00:00 | ||
341 | Minna Talvitie | Tampere | 11:00:00 | ||
342 | Masi Tammela | Interport Seinäjoki | 11:00:00 | ||
343 | Eeva Teuho | 11:00:00 | |||
344 | Tiina Tykkä | Vantaa | 11:00:00 | ||
345 | Merja Valtanen | Rauman Endurance-club | 11:00:00 | ||
346 | Armi Ylikarro | Rauman Endurance-club | 11:00:00 | ||
347 | Tiina Äijälä | 11:00:00 |