Lähtöaika | 2,3 km |
4,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lauri Nenonen | SK Vuoksi | FIN | 14:20:00 | 13:55 (1) | |||
Vili Niemi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 13:28:00 | 14:03 (2) | |||
Petteri Muukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 14:32:00 | 14:07 (3) | |||
Olli-Pekka Koistinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 14:13:00 | 14:12 (4) | |||
Joni Hirvikallio | Koovee | FIN | 13:48:00 | 14:14 (5) | |||
Matti Kivelä | Hiidenkiertäjät | FIN | 14:26:00 | 14:15 (6) | |||
Vesa Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 13:51:00 | 14:19 (7) | |||
Mikko Huhtinen | Turun Suunnistajat | FIN | 14:15:00 | 14:24 (8) | |||
Toni Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 13:52:00 | 14:27 (9) | |||
Ari-Pekka Lassila | Koovee | FIN | 13:46:00 | 14:28 (10) | |||
Tero Föhr | Vehkalahden Veikot | FIN | 14:22:00 | 14:30 (11) | |||
Jere Pajunen | Kalevan Rasti | FIN | 14:09:00 | 14:32 (12) | |||
Simo-Pekka Fincke | Kalevan Rasti | FIN | 13:37:00 | 14:43 (13) | |||
Lasse Kautto | Vaajakosken Terä | FIN | 14:04:00 | 14:47 (14) | |||
Tuomas Kotro | SK Vuoksi | FIN | 14:01:00 | 14:49 (15) | |||
Topi Anjala | Koovee | FIN | 13:34:00 | 14:53 (16) | |||
Sami Hämäläinen | MS Parma | FIN | 14:05:00 | 15:02 (17) | |||
Juha Hyyryläinen | Anttolan Urheilijat | FIN | 14:23:00 | 15:03 (18) | |||
Hannu-Pekka Pukema | Rajamäen Rykmentti | FIN | 14:14:00 | 15:07 (19) | |||
Denis Grishman | Rasti-Kurikka | RUS | 13:47:00 | 15:22 (20) | |||
Miika Suominen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 14:28:00 | 15:23 (21) | |||
Jarno Parkkinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 13:49:00 | 15:24 (22) | |||
Aleksi Tuovinen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:18:00 | 15:24 (22) | |||
Victor Mansner | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 13:50:00 | 15:26 (24) | |||
Ville-Petteri Saarela | Keminmaan Urheilijat | FIN | 13:29:00 | 15:27 (25) | |||
Kimmo Mieskoski | Rasti-Lukko | FIN | 13:41:00 | 15:29 (26) | |||
Jonne Lakanen | Vaajakosken Terä | FIN | 13:26:00 | 15:34 (27) | |||
Andreas Hall | Hiidenkiertäjät | FIN | 13:56:00 | 15:36 (28) | |||
Samuel Heinonen | Vaajakosken Terä | FIN | 14:02:00 | 15:36 (28) | |||
Jaakko Istolahti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 14:10:00 | 15:40 (30) | |||
Timo Joensuu | Vaajakosken Terä | FIN | 13:54:00 | 15:56 (31) | |||
Matti Liukkonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 13:55:00 | 15:57 (32) | |||
Jere Ahonen | Kangasala SK | FIN | 13:59:00 | 16:00 (33) | |||
Mikhail Chegarovskiy | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 13:38:00 | 16:01 (34) | |||
Lauri Pohjola | Suunta Jyväskylä | FIN | 14:24:00 | 16:01 (34) | |||
Ville Keskisaari | Vaajakosken Terä | FIN | 14:06:00 | 16:05 (36) | |||
Mikko Knuuttila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 14:12:00 | 16:14 (37) | |||
Janne Kukkonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:00:00 | 16:19 (38) | |||
Jani Virta | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 14:17:00 | 16:23 (39) | |||
Ville Repo | Vehkalahden Veikot | FIN | 14:25:00 | 16:34 (40) | |||
Petri Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 13:35:00 | 16:35 (41) | |||
Jouni Kujala | SK Pohjantähti | FIN | 13:44:00 | 16:49 (42) | |||
Saku Asikainen | Hiisirasti | FIN | 14:03:00 | 16:55 (43) | |||
Teemu Köngäs | Sotkamon Jymy | FIN | 13:27:00 | 17:00 (44) | |||
Marko Tölli | Suunta Jyväskylä | FIN | 14:21:00 | 17:06 (45) | |||
Tomi Närvä | Hiidenkiertäjät | FIN | 14:29:00 | 17:10 (46) | |||
Lauri Valkonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 13:53:00 | 17:20 (47) | |||
Jari Hannuksela | SK Pohjantähti | FIN | 13:42:00 | 17:21 (48) | |||
Joona Viholainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 13:31:00 | 17:26 (49) | |||
Antti Paasikoski | Rajamäen Rykmentti | FIN | 13:43:00 | 17:33 (50) | |||
Daniel Blomster | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 13:40:00 | 17:42 (51) | |||
Antti Parjanne | Lynx | FIN | 14:19:00 | 17:58 (52) | |||
Patrick Kronberg | IF Femman | FIN | 14:16:00 | 18:24 (53) | |||
Heikki Silvasti | Muuramen Rasti | FIN | 14:30:00 | 18:31 (54) | |||
Arto Fränti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 14:07:00 | 18:42 (55) | |||
Juho-Veikko Hytönen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 14:08:00 | 20:23 (56) |