Kalevan kierroksen soutu 28.6.2014 Iitissä
M_V
< Sarjat
-
Lähtölista
-
Smart follow
-
15 km
-
Maali 30 km
Lähtölista
M_V
70
Hevonoja Jani / Vainio Vesa
Viialan Viri
9:12:00
71
Ilola Ari / Peipinen Jouko
Tammelan Ryske
9:12:00
72
Viholainen Henry / Tala Olli
Tammelan Ryske
9:12:00
73
Pirinen Jussi / Valjakka Pekka
Tuusulan Tallaajat
9:12:00
74
Ojala Osmo / Nyberg Crister
CCRT
9:12:00
75
Vesterinen Paavo / Kuusi Sami
Tammelan Ryske
9:12:00
76
Huttunen Jarmo / Tuominen Juho
Kankanpään Kalevankiertäjät
9:12:00
77
Rantanen Janne / Rantanen Juha
Hämeenlinnan Hitaat Sisutiimi
9:12:00
78
Virtanen Antti / Saviranta Arto
Uskelan Urhot / Salo
9:12:00
79
Haiko Tero / Kohonen Antti
Lappeen Siniset
9:12:00
80
Valli Jarmo / Hakala Rauno
Uskelan Urhot / Uskelan Urhot
9:12:00
81
Hyppänen Olli / Hyppänen Petteri
ERRY
9:12:00
82
Välimäki Markus / Kalliala Petri
Viialan Viri
9:12:00
83
Tukiainen Teemu / Erämo Antti
Lappeen Siniset
9:12:00
84
Kettunen Pyry / Pakkasmaa Juhana
Otaniemen Jyllääjät
9:12:00
85
Erämaja Matti / Erämaja Antti
Tervakosken Pato
9:12:00
86
Eskelinen Ville / Hellberg Timo
Uskelan Urhot
9:12:00
87
Sillanpää Juhani / Kojola Lauri
Espoon Etanat / Nousiaisten Alk
9:12:00
88
Kyheröinen Pasi / Aurasmaa Juuso
Korvenpojat
9:12:00
89
Hammar Petri / Piesanen Antti
9:12:00
90
Marko Ollikainen / Matti Kurki
Lahti / Hollola
9:12:00
93
Hägg Toni / Kettunen Jerry
KK Länsi-Uusimaa
9:12:00
101
Mäkipelto Eero / Iitti Jukka
Kensu-KK
9:12:00
193
Kauppinen Sami / Penttinen Jaakko
Tuusulan Tallaajat
9:12:00
194
Nurminen Jouni / Nurminen Juuso
KK Länsi-uusimaa 1
9:12:00
195
Österman Lauri / Kuusiniemi Harri
Espoo / Helsinki
9:12:00
162
Mäntynen Antti / Jaakkola Raine
Otaniemen Jyllääjät 2
13:30:00
163
Pettersson Paul / Ojala Oliver
CCRT
13:30:00
164
Pihlajamäki Jari / Loukkaanhuhta Kari
Finnmap Infra / Vehmasputki
13:30:00
165
Jaakola Juha / Bergström Petri
Otaniemen Jyllääjät 2 / -
13:30:00
166
Lehtimäki Leo / Mamia Kari
Hml Hitaat 2 / KK Länsi-Uusim.
13:30:00
167
Hyttinen Tero / Rellman Seppo
Viialan Viri / -
13:30:00
168
Långström Veikko / Korpela Antero
Hämeenlinnan Hitaat ry
13:30:00
169
Simola Paavo / Ilola Ari
Tammelan Ryske
13:30:00
170
Nappu Juha / Lehtonen Jukka
Turun NMKY
13:30:00
171
Särkilahti Tuomas / Särkilahti Eero
ERRY
13:30:00
172
Seppälä Tuomas / Vihonen Tom
TeamElinaJouhki / Espoo
13:30:00
173
Väätäinen Turo / Åkerman Anders
Korvenpojat
13:30:00
174
Korpinen Arto / Pukki Ari
Uskelan Urhot
13:30:00
175
Aurasmaa Pyry / Broberg Jussi
Korvenpojat
13:30:00
176
Markelin Lauri / Markelin Eero
Otaniemen Jyllääjät / GST
13:30:00
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
Kokeile uutta versiota online-tulospalvelusta >
|
Tulosten muoto:
Taulukko
'Perinteinen'
Mobililaitteet
Lehdistö