172 | Mark Aitken | Independent | 10:48:00 | ||
173 | John Barker | South London Swimming Club | 10:48:00 | ||
174 | James Boucher | South London Swimming Club | 10:48:00 | ||
175 | Turner James Brooke | South London Swimming Club | 10:48:00 | ||
176 | Dariusz Buras | Sopocki Klub Morsów | 10:48:00 | ||
177 | Vladimir Chegorin | Aquaice-Sport | 10:48:00 | ||
178 | John Conningham-Rolls | South London Swimming Club | 10:48:00 | ||
179 | David Davies | South London Swimming Club | 10:48:00 | ||
181 | Mikael Eriksson | Umeå Polarbear Society | 10:51:00 | ||
182 | Olaf Frauenberger | Wsv Neustrelitz | 10:51:00 | ||
183 | Igor Glebov | Tyumen Winter Swimming Federati | 10:51:00 | ||
184 | Raitis Gultnieks | Ogres Roni | 10:51:00 | ||
185 | Andrejs Iljuks | Jelgavas Roni | 10:51:00 | ||
186 | Matti Ilveskivi | Kuusijärven Jääkarhut Ry | 10:51:00 | ||
187 | Dmitrii Karmelitskii | Independent | 10:51:00 | ||
188 | Keijo Kaurissaari | Kuusijärven Jääkarhut Ry | 10:51:00 | ||
189 | Valerijs Kislakovskis | Jelgavas Roni | 10:51:00 | ||
221 | Juha Korhonen | Tampereen Talviuimarit Ry | 11:03:00 | ||
222 | Vladimir Korotun | Niidar | 11:03:00 | ||
223 | Andreas Luedtke | Rostocker Seehunde | 11:03:00 | ||
224 | Tero Naumanen | Joensuun Jääkarhut | 11:03:00 | ||
225 | Evgenii Nerovnya | Victoria, Petroskoi | 11:03:00 | ||
226 | Ury Neupokoev | Tyumen Winter Swimming Federati | 11:03:00 | ||
227 | Mikhail Nikolaev | Independent | 11:03:00 | ||
228 | Andy Pandey | Karrebækvinterbadeklub | 11:03:00 | ||
229 | Ivan Papushenko | Bessarabia Winter Swimming Asso | 11:03:00 | ||
231 | Roman Petrov | Togliatti | 11:06:00 | ||
232 | Tapani Poikkijoki | Avantouintiseura Kuutti Ry | 11:06:00 | ||
233 | Vladimir Pravashinskiy | Fhp | 11:06:00 | ||
235 | Boris Raevskii | Victoria, Petroskoi | 11:06:00 | ||
236 | Kari Raevuori | Vuosaaren Jäänsärkijät | 11:06:00 | ||
237 | Jarmo Sallanko | Oulun Talviuimarit | 11:06:00 | ||
238 | Sergei Savkin | Victoria, Petroskoi | 11:06:00 | ||
239 | Xu Songqing | Zhejiang Rui?Anwinter Swimming | 11:06:00 | ||
241 | Andrei Stasiuk | Victoria, Petroskoi | 11:09:00 | ||
242 | Herwarth Talkenberg | Serpentine Swimming Club | 11:09:00 | ||
243 | John Tierney | Serpentine Sc | 11:09:00 | ||
244 | Artur Tikkerbär | U-Club Tallinn | 11:09:00 | ||
245 | Yurii Tripolskiy | Fhp | 11:09:00 | ||
246 | Zhang Yongbo | Harbin | 11:09:00 |