SM-yö 26.-27.9.2014, Savonlinna

D17

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-Maali Tulos  
1   Emilia Ståhlberg
Espoon Suunta
6:11 (5)
16:30 (3)
10:19 (3)
19:11 (3)
2:41 (3)
20:51 (2)
1:40 (2)
29:41 (2)
8:50 (3)
32:30 (1)
2:49 (3)
33:30 (1)
1:00 (2)
36:04 (1)
2:34 (4)
37:09 (1)
1:05 (1)
37:44 (1)
35 (7)
37:44  Emilia Ståhlberg
2   Riikka Haltia
Rajamäen Rykmentti
5:56 (3)
16:39 (4)
10:43 (4)
19:21 (4)
2:42 (5)
21:16 (4)
1:55 (5)
29:54 (3)
8:38 (2)
33:02 (2)
3:08 (4)
34:01 (2)
59 (1)
36:48 (2)
2:47 (7)
37:57 (2)
1:09 (5)
38:34 (2)
37 (9)
38:34  Riikka Haltia
3   Enni Jalava
Turun Suunnistajat
6:16 (6)
17:08 (6)
10:52 (6)
20:36 (8)
3:28 (14)
22:09 (6)
1:33 (1)
32:49 (5)
10:40 (7)
35:32 (3)
2:43 (1)
36:38 (3)
1:06 (7)
39:11 (3)
2:33 (3)
40:18 (3)
1:07 (3)
40:52 (3)
34 (3)
40:52  Enni Jalava
4   Karoliina Martikainen
IF Sibbo-Vargarna
5:49 (1)
15:39 (1)
9:50 (1)
18:20 (1)
2:41 (3)
20:05 (1)
1:45 (3)
28:23 (1)
8:18 (1)
36:04 (5)
7:41 (13)
37:11 (6)
1:07 (8)
39:42 (4)
2:31 (1)
40:48 (4)
1:06 (2)
41:21 (4)
33 (1)
41:21  Karoliina Martikainen
5   Iiris Taubert
Koovee
6:46 (8)
17:59 (8)
11:13 (8)
20:31 (7)
2:32 (1)
22:29 (7)
1:58 (6)
32:39 (4)
10:10 (5)
35:48 (4)
3:09 (5)
36:51 (4)
1:03 (5)
39:43 (5)
2:52 (10)
40:54 (5)
1:11 (6)
41:27 (5)
33 (1)
41:27  Iiris Taubert
6   Juliaana Näsi
SK Pohjantähti
5:53 (2)
16:55 (5)
11:02 (7)
19:41 (5)
2:46 (6)
21:35 (5)
1:54 (4)
32:56 (6)
11:21 (10)
36:06 (6)
3:10 (6)
37:07 (5)
1:01 (4)
39:52 (6)
2:45 (6)
41:05 (6)
1:13 (8)
41:42 (6)
37 (9)
41:42  Juliaana Näsi
7   Venla Kinnala
Turun Suunnistajat
6:02 (4)
16:06 (2)
10:04 (2)
18:55 (2)
2:49 (7)
20:56 (3)
2:01 (7)
33:20 (7)
12:24 (14)
36:33 (7)
3:13 (7)
37:55 (7)
1:22 (12)
40:26 (7)
2:31 (1)
41:33 (7)
1:07 (3)
42:07 (7)
34 (3)
42:07  Venla Kinnala
8   Petra Väliheikki
Laitasaaren Veto
6:25 (7)
17:13 (7)
10:48 (5)
19:53 (6)
2:40 (2)
24:28 (9)
4:35 (14)
35:18 (8)
10:50 (8)
38:03 (8)
2:45 (2)
39:08 (8)
1:05 (6)
41:51 (8)
2:43 (5)
43:03 (8)
1:12 (7)
43:40 (8)
37 (9)
43:40  Petra Väliheikki
9   Aurora Näsi
SK Pohjantähti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46:58  Aurora Näsi
10   Reetta Pakkanen
Vehkalahden Veikot
6:48 (9)
18:04 (9)
11:16 (9)
21:16 (9)
3:12 (13)
23:22 (8)
2:06 (8)
35:18 (8)
11:56 (13)
41:39 (11)
6:21 (12)
42:39 (11)
1:00 (2)
45:30 (10)
2:51 (9)
46:43 (9)
1:13 (8)
47:17 (9)
34 (3)
47:17  Reetta Pakkanen
11   Hanne-Line Ekström
MS Parma
7:15 (11)
19:54 (12)
12:39 (13)
22:53 (11)
2:59 (8)
25:22 (11)
2:29 (12)
37:06 (11)
11:44 (11)
40:26 (9)
3:20 (9)
41:53 (9)
1:27 (15)
45:21 (9)
3:28 (13)
46:43 (9)
1:22 (13)
47:25 (10)
42 (13)
47:25  Hanne-Line Ekström
12   Laura Jerkku
Turun Suunnistajat
7:51 (13)
19:17 (10)
11:26 (10)
23:17 (12)
4:00 (15)
25:48 (12)
2:31 (13)
37:37 (12)
11:49 (12)
41:03 (10)
3:26 (10)
42:28 (10)
1:25 (14)
45:46 (11)
3:18 (12)
47:02 (11)
1:16 (11)
47:39 (11)
37 (9)
47:39  Laura Jerkku
13   Anna Kuronen
Helsingin Suunnistajat
10:20 (15)
22:58 (15)
12:38 (12)
26:05 (15)
3:07 (10)
28:30 (14)
2:25 (10)
38:31 (14)
10:01 (4)
41:45 (12)
3:14 (8)
43:09 (12)
1:24 (13)
46:16 (12)
3:07 (11)
47:35 (12)
1:19 (12)
48:11 (12)
36 (8)
48:11  Anna Kuronen
14   Henna Yliluikki
Suomusjärven Sisu
6:55 (10)
19:39 (11)
12:44 (14)
22:46 (10)
3:07 (10)
25:14 (10)
2:28 (11)
35:44 (10)
10:30 (6)
45:11 (13)
9:27 (15)
46:18 (13)
1:07 (8)
49:05 (13)
2:47 (7)
50:19 (13)
1:14 (10)
50:53 (13)
34 (3)
50:53  Henna Yliluikki
15   Jenna Himanka
Lapuan Virkiä
9:38 (14)
22:02 (14)
12:24 (11)
25:10 (14)
3:08 (12)
27:17 (13)
2:07 (9)
38:25 (13)
11:08 (9)
46:18 (14)
7:53 (14)
47:29 (14)
1:11 (10)
51:18 (14)
3:49 (15)
52:40 (14)
1:22 (13)
53:22 (14)
42 (13)
53:22  Jenna Himanka
16   Johanna Brink
Pargas IF
7:46 (12)
20:51 (13)
13:05 (15)
23:54 (13)
3:03 (9)
29:48 (15)
5:54 (15)
44:25 (15)
14:37 (15)
49:57 (15)
5:32 (11)
51:15 (15)
1:18 (11)
54:43 (15)
3:28 (13)
56:12 (15)
1:29 (15)
56:56 (15)
44 (15)
56:56  Johanna Brink
   Camilla Fingerroos
Paimion Rasti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
keskeytti  Camilla Fingerroos
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English