SM-yö 26.-27.9.2014, Savonlinna

H18

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,9 km
Maali
7,0 km
 
1.   Topi Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  21:42:00   45:40 (1)  49:58  
2.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  21:52:00   46:58 (2)  51:42  
3.   Antti Saikko Lappeen Riento  FIN  21:40:00   49:05 (3)  54:15  
4.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  21:54:00   49:13 (5)  54:26  
5.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  21:50:00   49:12 (4)  55:01  
6.   Topias Ahola Navi  FIN  22:08:00   50:13 (6)  55:03  
7.   Jonas Jern IF Femman  FIN  22:02:00   51:30 (7)  56:39  
8.   Justus Laitinen Koovee  FIN  21:38:00   53:24 (8)  58:36  
9.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  22:00:00   53:32 (9)  58:42  
10.   Jooseppi Kalliokoski Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  21:58:00   54:09 (10)  59:26  
11.   Joonas Ahola Navi  FIN  22:04:00   54:12 (11)  59:38  
12.   Mikko Lindberg Angelniemen Ankkuri  FIN  21:48:00   55:41 (12)  1:00:54  
13.   Atso Salopelto SK Vuoksi  FIN  21:56:00   55:47 (13)  1:02:04  
14.   Jere Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  21:46:00   57:26 (14)  1:02:47  
15.   Joona Lindroth Asikkalan Raikas  FIN  21:34:00   57:35 (15)  1:03:15  
16.   Casper Linnaila OK Orient  FIN  21:12:00   58:11 (16)  1:03:55  
17.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri  FIN  21:44:00   59:23 (17)  1:04:41  
18.   Santeri Schroderus SK Pohjantähti  FIN  21:30:00   1:01:25 (18)  1:06:21  
19.   Joona Leipijärvi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  21:18:00   1:03:21 (20)  1:09:29  
20.   Caj Snickars Solf IK  FIN  21:14:00   1:03:13 (19)  1:09:52  
21.   Tuomo Niskanen Mäntsälän Urheilijat  FIN  21:22:00   1:04:28 (21)  1:10:53  
22.   Jussi Kauppinen Asikkalan Raikas  FIN  21:16:00   1:05:29 (22)  1:11:22  
23.   Hermanni Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  21:32:00   1:05:54 (23)  1:12:01  
24.   Sampo Hyppölä Pellon Ponsi  FIN  22:06:00   1:07:02 (24)  1:12:52  
25.   Mikko Hulkkonen SK Uusi  FIN  21:20:00   1:11:54 (25)  1:17:46  
26.   Linus Lehto Karjaan Ura  FIN  21:10:00   1:12:14 (26)  1:18:05  
27.   Christoffer Hindsberg IF Sibbo-Vargarna  FIN  21:24:00   1:16:17 (27)  1:24:06  
28.   Rasmus Niinimäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  21:26:00   1:18:06 (28)  1:25:08  
29.   Antti Järvenpää Savon Suunta  FIN  21:06:00   1:34:07 (29)  1:41:32  
30.   Valtteri Alanko IF Sibbo-Vargarna  FIN  21:04:00   1:36:18 (30)  1:43:59  
   Jiri-Pekka Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  21:08:00      ei läht.  
   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä  FIN  21:28:00      ei läht.  
   Samuli Schroderus SK Pohjantähti  FIN  21:36:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English