SM-yö 26.-27.9.2014, Savonlinna

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,0 km
Maali
7,8 km
 
1.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  21:25:00   52:17 (1)  55:54  
2.   Mikko Väisänen Anttolan Urheilijat  FIN  21:09:00   56:24 (2)  59:59  
3.   Ilkka Nurminen Helsingin Suunnistajat  FIN  21:05:00   57:10 (3)  1:00:58  
4.   Jaani Lantela Vehkalahden Veikot  FIN  21:17:00   57:20 (4)  1:01:11  
5.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  21:15:00   57:40 (5)  1:01:19  
6.   Vesa Tuviala Kouvolan Suunnistajat  FIN  21:03:00   59:11 (6)  1:03:04  
7.   Heikki Kettunen Vaajakosken Terä  FIN  21:31:00   1:00:22 (7)  1:03:53  
8.   Mikael Salo OK Orient  FIN  21:37:00   1:03:44 (9)  1:07:25  
9.   Jarkko Ryyppö Rastivarsat  FIN  21:01:00   1:03:09 (8)  1:07:26  
10.   Petri Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  21:19:00   1:04:09 (10)  1:08:07  
11.   Jari Liuha Vaajakosken Terä  FIN  21:35:00   1:04:15 (11)  1:08:20  
12.   Terho Lahtinen Espoon Suunta  FIN  21:41:00   1:05:11 (12)  1:09:26  
13.   Pekka Lapila MS Parma  FIN  21:21:00   1:06:20 (13)  1:10:03  
14.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  21:27:00   1:06:35 (14)  1:10:42  
15.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  21:13:00   1:07:16 (16)  1:11:15  
16.   Sami Mönttinen Rasti E4  FIN  21:39:00   1:07:12 (15)  1:11:17  
17.   Jarmo Puttonen Vaajakosken Terä  FIN  20:35:00   1:08:04 (17)  1:12:43  
18.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  21:29:00   1:11:05 (18)  1:15:31  
19.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  20:29:00   1:12:14 (19)  1:17:00  
20.   Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti  FIN  20:23:00   1:15:37 (20)  1:19:52  
21.   Ari Varis Rasti E4  FIN  20:49:00   1:16:28 (21)  1:20:47  
22.   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  21:11:00   1:16:48 (22)  1:21:29  
23.   Teijo Marttinen Navi  FIN  20:43:00   1:19:14 (24)  1:23:05  
24.   Roope Rönkkö Tuupovaaran Sepot  FIN  20:47:00   1:18:47 (23)  1:23:32  
25.   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  20:53:00   1:21:20 (25)  1:25:45  
26.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  20:17:00   1:23:54 (26)  1:28:40  
27.   Jani Kiuru Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  20:33:00   1:25:28 (27)  1:29:37  
28.   Aku Kalajo Suunta Jyväskylä  FIN  20:21:00   1:27:43 (28)  1:32:21  
29.   Milko Lehto Karjaan Ura  FIN  21:07:00   1:29:43 (29)  1:34:24  
30.   Kimmo Kaario Vaajakosken Terä  FIN  20:51:00   1:30:10 (30)  1:35:03  
31.   Tommi Salo Rastivarsat  FIN  20:45:00   1:38:31 (31)  1:44:14  
32.   Jani Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  20:37:00   1:44:00 (32)  1:50:43  
33.   Mika Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  20:27:00   1:47:55 (33)  1:53:23  
34.   Mikael Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  20:41:00   1:52:40 (34)  1:57:02  
35.   Joni Virtanen Espoon Suunta  FIN  20:19:00   1:52:55 (35)  1:57:59  
36.   Pauli Forma Hiidenkiertäjät  FIN  20:25:00   2:07:20 (36)  2:12:34  
37.   Jani Räisänen Saloisten Reipas  FIN  20:57:00   2:11:15 (37)  2:18:28  
   Olli Lehtonen Korven Honka  FIN  20:15:00      ei läht.  
   Esa Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  20:31:00      ei läht.  
   Petri Vainio Kalevan Rasti  FIN  20:39:00      hylätty  
   Mika Korhonen SK Vuoksi  FIN  20:55:00      hylätty  
   Jan Torrkulla IF Femman  FIN  20:59:00      ei läht.  
   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  21:23:00      ei läht.  
   Tomi Savolainen Rastiketut  FIN  21:33:00      ei läht.  
   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  21:43:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English