Nuorten SM-hiihdot Keminmaassa 1.3.2015

Naiset 20 (20V)

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,0 km
Väliaika
5,0 km
Väliaika
9,0 km
Väliaika
10,0 km
Väliaika
14,0 km
Väliaika
15,0 km
Väliaika
19,0 km
Maali
20,0 km
 
1.   Anna-Kaisa Saari Ylivieskan Kuula    11:25:00   12:28.8 (2)  15:27.0 (1)  27:09.1 (1)  29:54.5 (1)  41:24.8 (1)  44:19.6 (1)  56:08.9 (1)  59:09.4  
2.   Johanna Matintalo Pöytyän Urheilijat    11:25:00   12:28.8 (2)  15:28.5 (3)  27:39.7 (3)  30:36.3 (3)  43:01.2 (3)  45:58.7 (3)  58:08.1 (3)  1:00:49.1  
3.   Jasmi Joensuu Seinäjoen Hiihtoseura    11:25:00   12:28.3 (1)  15:28.3 (2)  27:39.3 (2)  30:35.7 (2)  43:00.7 (2)  45:58.3 (2)  58:07.7 (2)  1:00:57.5  
4.   Auli Kiskola Lammin Säkiä    11:25:00   12:37.8 (10)  15:33.8 (9)  27:55.4 (5)  30:51.5 (5)  43:17.0 (4)  46:16.1 (4)     1:01:57.3  
5.   Venla Lehtonen Imatran Urheilijat    11:25:00   12:37.3 (9)  15:36.8 (12)  28:00.0 (6)  30:57.4 (6)  43:37.2 (6)  46:41.9 (6)  59:34.8 (4)  1:02:44.5  
6.   Emilia Myllykoski Noormarkun Nopsa    11:25:00   12:33.3 (6)  15:32.3 (7)  27:40.8 (4)  30:36.4 (4)  43:20.9 (5)  46:31.8 (5)  59:53.0 (5)  1:03:01.5  
7.   Julia Häger IF Minken    11:25:00   12:30.6 (5)  15:30.4 (5)  28:14.1 (7)  31:14.8 (7)  44:14.8 (7)  47:11.3 (7)  1:00:09.6 (6)  1:03:03.1  
8.   Vilma Jylhä Juvan Urheilijat    11:25:00   12:36.4 (8)  15:33.2 (8)  28:23.6 (8)  31:29.0 (8)  44:41.3 (8)  47:40.5 (8)  1:00:40.4 (7)  1:03:26.1  
9.   Johanna Pykäläinen Liperin Hiihtoseura    11:25:00   12:38.7 (11)  15:34.8 (10)  28:41.4 (12)  31:45.2 (11)  45:01.8 (11)  48:00.7 (11)  1:00:40.9 (8)  1:03:27.0  
10.   Pia Vähäkuopus Oulun Hiihtoseura    11:25:00   12:30.3 (4)  15:29.6 (4)  28:24.0 (9)  31:29.5 (9)  44:48.8 (9)  47:55.2 (9)  1:01:04.1 (9)  1:04:05.0  
11.   Petra Viirumäki Järviseudun Hiihtoseura    11:25:00   12:47.7 (17)  15:54.0 (20)  28:53.3 (15)  31:55.2 (13)  45:03.3 (12)  48:14.9 (13)  1:01:13.2 (10)  1:04:11.9  
12.   Johanna Niskakoski Reisjärven Pilke    11:25:00      15:31.8 (6)  28:28.1 (10)  31:38.6 (10)  45:04.9 (13)  48:00.2 (10)  1:01:17.7 (11)  1:04:12.6  
13.   Emmi-Juulia Hirviniemi Pakilan Veto    11:25:00      15:53.0 (19)     32:05.6 (19)     48:22.6 (14)     1:04:25.6  
14.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri    11:25:00   12:41.2 (14)  15:45.5 (15)  28:44.0 (13)  31:49.0 (12)  45:01.3 (10)  48:04.4 (12)  1:01:21.6 (12)  1:04:40.9  
15.   Erika Jänkä Hämeenlinnan Hiihtoseura    11:25:00   12:39.7 (12)  15:37.9 (13)  28:40.9 (11)  32:00.1 (14)  45:35.6 (17)  48:40.1 (19)  1:01:59.3 (14)  1:04:58.5  
16.   Tiina Kivikko Lahden Hiihtoseura    11:25:00   12:42.6 (15)  15:47.5 (17)  28:52.9 (14)  32:00.6 (15)  45:32.1 (15)  48:39.4 (17)  1:01:56.8 (13)  1:05:02.0  
17.   Aija Söyrinki Oulun Hiihtoseura    11:25:00   12:35.9 (7)  15:39.1 (14)  28:55.9 (16)  32:01.3 (16)  45:33.0 (16)  48:39.9 (18)  1:02:03.8 (15)  1:05:11.3  
18.   Senni Vuolle Seinäjoen Hiihtoseura    11:25:00   12:45.1 (16)  15:48.7 (18)  29:07.0 (17)  32:04.0 (18)  45:31.2 (14)  48:36.5 (15)  1:02:17.9 (16)  1:05:22.8  
19.   Jonna Juntunen Kainuun Hiihtoseura    11:25:00   12:40.7 (13)  15:47.3 (16)     32:03.4 (17)     48:39.2 (16)     1:06:09.4  
20.   Reetta Hyvärinen Riistaveden Urheilijat    11:25:00   13:08.6 (25)  16:18.2 (27)  29:57.4 (18)  33:07.8 (21)  47:03.3 (19)  50:14.1 (20)  1:04:12.8 (17)  1:07:29.8  
21.   Iida Sirviö Sotkamon Jymy    11:25:00      15:35.7 (11)     32:28.7 (20)  47:00.8 (18)  50:14.9 (21)  1:04:47.3 (18)  1:07:56.7  
22.   Eevi Sormunen Puijon Hiihtoseura    11:25:00   13:01.9 (19)  16:08.1 (21)  29:59.5 (19)  33:13.7 (22)  47:37.9 (21)  50:47.0 (23)  1:04:58.4 (20)  1:07:59.7  
23.   Mari Heiskanen Sonkajärven Pahka    11:25:00   13:06.6 (24)  16:17.5 (26)  30:12.6 (23)  33:27.4 (24)  47:25.5 (20)  50:35.0 (22)  1:04:49.8 (19)  1:08:00.3  
24.   Jonna Kariniemi Ounasvaaran Hiihtoseura    11:25:00   13:03.3 (20)  16:15.8 (25)  30:12.2 (22)  33:28.4 (26)  47:57.1 (24)  51:20.2 (25)  1:06:09.6 (22)  1:09:16.6  
25.   Amanda Backman IF Femman    11:25:00   12:53.6 (18)  16:11.1 (22)  30:11.6 (21)  33:27.9 (25)  47:55.8 (23)  51:20.9 (26)  1:06:10.1 (23)  1:09:27.4  
26.   Greta Kurkinen Oulun Hiihtoseura    11:25:00   13:04.8 (22)  16:13.9 (23)  30:16.0 (24)  33:29.5 (27)  47:55.1 (22)  51:19.8 (24)  1:06:08.6 (21)  1:09:46.3  
27.   Elin Lövdahl IF Femman    11:25:00   13:03.8 (21)  16:20.7 (28)  30:10.1 (20)  33:26.5 (23)  48:16.3 (25)  51:38.2 (27)  1:06:47.6 (24)  1:09:54.4  
28.   Angelika Immonen Nastolan Naseva    11:25:00   13:38.7 (27)  17:07.0 (32)  31:23.0 (27)  34:48.9 (31)  49:18.9 (27)  52:39.8 (29)  1:07:02.9 (26)  1:09:57.9  
29.   Roosa Juuska Haapaveden Urheilijat    11:25:00   13:05.3 (23)  16:15.5 (24)  30:19.8 (25)  33:40.8 (28)  48:39.6 (26)  52:11.8 (28)  1:07:02.4 (25)  1:10:14.4  
30.   Tellervo Ranto Haapaveden Urheilijat    11:25:00   13:09.0 (26)  16:35.4 (29)  31:21.9 (26)  34:46.9 (29)  49:32.2 (29)  52:48.1 (31)  1:07:04.0 (27)  1:10:32.4  
31.   Sonja Julkunen Tampereen Pyrintö    11:25:00   13:39.1 (28)  17:01.8 (30)  31:24.1 (28)  34:47.7 (30)  49:20.6 (28)  52:40.4 (30)  1:07:18.6 (28)  1:10:37.9  
32.   Anni Haavisto Ylöjärven Ryhti    11:25:00   13:44.6 (29)  17:02.7 (31)  31:41.1 (29)  35:16.1 (32)  50:41.4 (30)  54:13.6 (32)  1:09:40.9 (29)  1:13:09.3  
33.   Sofia Ervasti Kuusamon Erä-Veikot    11:25:00   14:26.7 (30)  17:51.0 (33)  32:45.3 (30)  36:12.5 (33)     55:01.3 (33)  1:10:39.8 (30)  1:14:10.9  
34.   Tanja Kellokumpu Tupoksen Tuisku    11:25:00   14:43.7 (31)  18:24.7 (34)  34:16.2 (31)  38:02.0 (34)  55:20.4 (31)  59:14.7 (34)  1:17:20.5 (31)  1:21:12.3  
   Nea Katajala Kymin Koskenpojat    11:25:00                        keskeytti  
   Titta Kuorelahti Äänekosken Huima    11:25:00                        ei läht.  
   Anette Veerpalu Reisjärven Pilke    11:25:00                        ei läht.  
   Saana Peltola Siilinjärven Hiihtoseura    11:25:00                        ei läht.  
   Anni Kaipainen Juvan Urheilijat    11:25:00                        ei läht.  
   Mira Haapalainen Maaningan Mahti    11:25:00                        ei läht.  
   Jenni Hildén Huhtasuon Hiihto 2000    11:25:00                        ei läht.  
   Laura Saastamoinen Sotkamon Jymy    11:25:00                        ei läht.  
   Janina Virta Inarin Yritys    11:25:00                        ei läht.  
   Marianna Haataja Kuusamon Erä-Veikot    11:25:00                        keskeytti  
   Heidi Pennanen Sonkajärven Pahka    11:25:00                        ei läht.  
   Krista Vohlakari Kuusamon Erä-Veikot    11:25:00                        keskeytti  
   Anne Pitkänen Punkalaitumen Kunto    11:25:00                        ei läht.  
   Ellinor Sundqvist IF Minken    11:25:00                        keskeytti  
   Jenni Ilmonen Joutsan Pommi    11:25:00                        ei läht.  
   Nea Nikkanen Hämeenlinnan Hiihtoseura    11:25:00                        keskeytti  
   Jessika Rolig Hämeenlinnan Hiihtoseura    11:25:00                        ei läht.  
   Anniina Saarela Aavasaksan Urheilijat    11:25:00                        keskeytti  
   Riikka Strömberg Keuruun Kisailijat    11:25:00                        ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English