Lähtöaika | 2,7 km |
3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikko Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 9:49:00 | 19:54 (1) | |||
Markus Salo | Punkalaitumen Kunto | FIN | 9:48:00 | 20:59 (2) | |||
Jouni Mähönen | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:46:00 | 21:19 (3) | |||
Marko Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 9:44:00 | 21:20 (4) | |||
Mikko Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:39:00 | 21:57 (5) | |||
Raino Pesu | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:32:00 | 22:06 (6) | |||
Teemu Katajisto | Suunta Jyväskylä | FIN | 9:45:00 | 22:27 (7) | |||
Mikael Salo | OK Trian | FIN | 9:41:00 | 22:38 (8) | |||
Sampo Sillanpää | Hyvinkään Rasti | FIN | 9:38:00 | 22:59 (9) | |||
Ilkka Nurminen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:42:00 | 22:59 (9) | |||
Hannu Niemelä | RasTiimi | FIN | 9:40:00 | 23:04 (11) | |||
Juha Skinnari | Pihkaniskat | FIN | 9:31:00 | 23:09 (12) | |||
Tuomas Vaherlehto | Espoon Akilles | FIN | 9:28:00 | 23:29 (13) | |||
Janne Kallioniemi | Rasti-Lukko | FIN | 9:14:00 | 23:32 (14) | |||
Arto Lilja | Anttolan Urheilijat | FIN | 9:17:00 | 23:41 (15) | |||
Hannu Nikkola | Reilut Miehet Havumetsien | FIN | 9:21:00 | 23:45 (16) | |||
Eero Koski | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 9:37:00 | 23:57 (17) | |||
Petri Noponen | Anttolan Urheilijat | FIN | 9:47:00 | 24:14 (18) | |||
Petteri Lauronen | Lynx | FIN | 9:35:00 | 24:21 (19) | |||
Sami Grönholm | Etelä-Kymen Suunnistajat | FIN | 9:20:00 | 24:25 (20) | |||
Veli-Matti Pulli | Rastivarsat | FIN | 9:15:00 | 24:30 (21) | |||
Jari Ikäheimonen | Lynx | FIN | 9:36:00 | 24:45 (22) | |||
Kari Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:30:00 | 25:18 (23) | |||
Janne Kivilaakso | Lynx | FIN | 9:33:00 | 25:22 (24) | |||
Jussi Partanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 9:11:00 | 25:48 (25) | |||
Ilpo Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 9:26:00 | 25:49 (26) | |||
Sami Isoherranen | Lynx | FIN | 9:24:00 | 26:32 (27) | |||
Kenneth Grankull | IK Kronan | FIN | 9:25:00 | 26:34 (28) | |||
Tero Rönkä | Pitäjänmäen Tarmo | FIN | 9:16:00 | 26:46 (29) | |||
Janne Aumo | Lynx | FIN | 9:19:00 | 26:47 (30) | |||
Jussi Aumo | OK Trian | FIN | 9:34:00 | 27:03 (31) | |||
Mika Pentikäinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 9:12:00 | 27:11 (32) | |||
Pertti Arola | Rasti 88 | FIN | 9:09:00 | 27:37 (33) | |||
Tomi Savolainen | Rastiketut | FIN | 9:23:00 | 28:40 (34) | |||
Sami Friman | Hyvinkään Rasti | FIN | 9:02:00 | 28:43 (35) | |||
Roope Rönkkö | Tuupovaaran Sepot | FIN | 9:18:00 | 29:44 (36) | |||
Riku Kopra | Oriveden Ponnistus | FIN | 9:07:00 | 30:15 (37) | |||
Esa Hämäläinen | Punkalaitumen Kunto | FIN | 9:08:00 | 31:23 (38) | |||
Tommi Haakana | Tarpian Suunta | FIN | 9:05:00 | 31:34 (39) | |||
Pasi Nurmi | Rastiketut | FIN | 9:10:00 | 32:51 (40) | |||
Jukka Tanhua | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:04:00 | 35:15 (41) | |||
Antti Välkki | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:03:00 | 36:12 (42) | |||
Timo Ikola | Leppävaaran Sisu | FIN | 9:01:00 | 40:47 (43) | |||
Tony Hellstedt | Rastihaukat | FIN | 9:06:00 | 45:24 (44) |