Lähtöaika | 3,5 km |
4,1 km |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miika Nurmi | Vaasan Suunnistajat | FIN | 10:29:00 | 23:28 (1) | ||||
Mikko Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:05:00 | 23:33 (2) | ||||
Saul Klemola | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 11:11:00 | 24:27 (3) | ||||
Valter Mårtenson | OK77 | FIN | 11:37:00 | 24:39 (4) | ||||
Matias Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:17:00 | 25:07 (5) | ||||
Aaro Aho | Valkeakosken Haka | FIN | 11:25:00 | 25:15 (6) | ||||
Aleks Hiidenhovi | MS Parma | FIN | 11:17:00 | 25:46 (7) | ||||
Niklas Heikkilä | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:35:00 | 26:07 (8) | ||||
Teemu Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 10:05:00 | 26:10 (9) | ||||
Niilo Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 10:09:00 | 26:21 (10) | ||||
Ville Rehn | Lynx | FIN | 11:35:00 | 26:57 (11) | ||||
Aapo Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 10:57:00 | 27:03 (12) | ||||
Miika Husu | SK Vuoksi | FIN | 10:15:00 | 27:23 (13) | ||||
Mikko Poutanen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:15:00 | 27:32 (14) | ||||
Miska Saarnijoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:47:00 | 28:34 (15) | ||||
Sami Härkönen | Oulun Tarmo | FIN | 11:33:00 | 28:54 (16) | ||||
Juho Tiukkanen | Vaasan Suunnistajat | FIN | 10:03:00 | 29:23 (17) | ||||
Roni-Ville Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 11:13:00 | 29:56 (18) | ||||
Akseli Jussinmäki | Halsuan Toivo | FIN | 10:01:00 | 30:08 (19) | ||||
Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | FIN | 10:53:00 | 31:05 (20) | ||||
Veeti Nissinen | Puolangan Ryhti | FIN | 11:31:00 | 31:13 (21) | ||||
Väinö Venetjoki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:29:00 | 31:35 (22) | ||||
Pyry Mattila | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 11:23:00 | 31:47 (23) | ||||
Pieti Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 11:39:00 | 32:01 (24) | ||||
Sakari Koivuniemi | Rasti-Nokia | FIN | 11:19:00 | 32:19 (25) | ||||
Juuso Kaihtela | Rasti-Lukko | FIN | 11:01:00 | 32:27 (26) | ||||
Eetu Pohja | Koovee | FIN | 11:07:00 | 32:30 (27) | ||||
Petka Hummelholm | Kalevan Rasti | FIN | 10:25:00 | 33:07 (28) | ||||
Aaro Virtanen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 10:37:00 | 33:27 (29) | ||||
Jere Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 10:07:00 | 33:31 (30) | ||||
Riku Koirikivi | RasTiimi | FIN | 11:27:00 | 33:55 (31) | ||||
Niko Vaenerberg | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 10:43:00 | 34:18 (32) | ||||
Linus Jern | OK77 | FIN | 10:49:00 | 35:05 (33) | ||||
Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | FIN | 10:39:00 | 35:23 (34) | ||||
Samuli Natunen | Savon Suunta | FIN | 10:45:00 | 35:58 (35) | ||||
Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:31:00 | 36:30 (36) | ||||
Leevi Keronen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:51:00 | 37:03 (37) | ||||
Peetu Rantala | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 10:21:00 | 37:08 (38) | ||||
Rasmus-Wille Hankaniemi | Vesaisen Pojat | FIN | 10:23:00 | 39:03 (39) | ||||
Valtteri Kinnunen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 11:21:00 | 39:03 (39) | ||||
Valtteri Niska | Lapuan Virkiä | FIN | 10:19:00 | 40:36 (41) | ||||
Elias Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 11:09:00 | 46:27 (42) | ||||
Emil Johansson | IF Brahe | FIN | 10:11:00 | 47:09 (43) | ||||
Robert Hyvönen | RasTiimi | FIN | 11:41:00 | 49:12 (44) |