Lähtöaika | viim |
2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fanny Kukonlehto | Kangasala SK | FIN | 10:08:00 | 9:58 (1) | |||
Ilona Tikkakoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:06:00 | 10:13 (2) | |||
Suvi Heikkilä | Lynx | FIN | 11:04:00 | 10:49 (3) | |||
Netta Leppänen | Kalvolan Keihäs | FIN | 10:31:00 | 11:15 (4) | |||
Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:01:00 | 11:24 (5) | |||
Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:05:00 | 11:49 (6) | |||
Katri Kontio | Kangasala SK | FIN | 10:30:00 | 12:14 (7) | |||
Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:15:00 | 12:28 (8) | |||
Saana Kuusinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:11:00 | 12:30 (9) | |||
Veera Ylipulli | Vaasan Suunnistajat | FIN | 11:08:00 | 12:38 (10) | |||
Vilma Pesu | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:44:00 | 12:54 (11) | |||
Emmi Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 11:01:00 | 13:12 (12) | |||
Minja Nietula | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:53:00 | 13:23 (13) | |||
Rita Simola | Koovee | FIN | 10:42:00 | 13:28 (14) | |||
Aada Kerkkonen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:02:00 | 13:52 (15) | |||
Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:47:00 | 14:01 (16) | |||
Siiri Sorjonen | Espoon Suunta | FIN | 10:49:00 | 14:36 (17) | |||
Salla Norrbacka | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:45:00 | 14:38 (18) | |||
Helmi Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:39:00 | 14:40 (19) | |||
Eerika Riutto | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 10:03:00 | 14:45 (20) | |||
Aino Syväluoma | Turun Suunnistajat | FIN | 10:58:00 | 14:58 (21) | |||
Kristiina Martikainen | OK Trian | FIN | 10:23:00 | 15:13 (22) | |||
Venla Imberg | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:11:00 | 15:16 (23) | |||
Emilia Melender | Rasti-Jussit | FIN | 10:40:00 | 15:40 (24) | |||
Ellen Sillman | OK Trian | FIN | 11:05:00 | 16:19 (25) | |||
Milla Aaltonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 10:46:00 | 16:41 (26) | |||
Suvi Tuhkanen | Ulvilan Ura | FIN | 10:38:00 | 16:48 (27) | |||
Hilla Pirinen | SK Uusi | FIN | 10:22:00 | 17:18 (28) | |||
Iia Vuorenpää | Rastihaukat | FIN | 10:59:00 | 17:31 (29) | |||
Vilja Viinikainen | Espoon Suunta | FIN | 10:27:00 | 17:42 (30) | |||
Jutta Koivunen | Rastikarhut | FIN | 10:37:00 | 17:50 (31) | |||
Emilia Schmidt | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:24:00 | 18:01 (32) | |||
Josefiina Turunen | Kauhajoen Karhu | FIN | 10:52:00 | 18:12 (33) | |||
Jenna Koskinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:21:00 | 18:14 (34) | |||
Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 10:13:00 | 18:21 (35) | |||
Lilia Karttunen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:20:00 | 18:25 (36) | |||
Anni Hyvärinen | Rastivarsat | FIN | 10:26:00 | 18:34 (37) | |||
Lotta Varjola | Koovee | FIN | 10:19:00 | 18:52 (38) | |||
Janette Helen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:41:00 | 19:05 (39) | |||
Maija Ranta-Puska | Espoon Akilles | FIN | 11:10:00 | 19:11 (40) | |||
Katja Linnainmaa | Pälkäneen Luja-Lukko | FIN | 11:18:00 | 19:14 (41) | |||
Laura Pursiainen | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:09:00 | 19:34 (42) | |||
Tessa Moisio | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:02:00 | 19:44 (43) | |||
Armi Kosunen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:13:00 | 20:15 (44) | |||
Åsa Kurosawa | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:07:00 | 20:44 (45) | |||
Ida Kontkanen | Kangasala SK | FIN | 10:55:00 | 20:44 (45) | |||
Aada Vataa | RastiPiikkiö | FIN | 10:09:00 | 20:56 (47) | |||
Essi Saarela | RastiPiikkiö | FIN | 10:51:00 | 21:00 (48) | |||
Julia Suopajärvi | Vakka-Rasti | FIN | 10:33:00 | 21:19 (49) | |||
Noora Lehtinen | Kauhajoen Karhu | FIN | 10:14:00 | 23:09 (50) | |||
Olivia Snellman | Espoon Akilles | FIN | 10:29:00 | 23:24 (51) | |||
Ronja Nevala | Teuvan Rivakka | FIN | 11:07:00 | 25:01 (52) | |||
Maiju Lehtonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:50:00 | 25:04 (53) | |||
Venla Keskinen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:18:00 | 26:12 (54) | |||
Milla-Lotta Tapanainen | Espoon Suunta | FIN | 10:04:00 | 26:23 (55) | |||
Iiris Pernu | Espoon Suunta | FIN | 10:43:00 | 26:32 (56) | |||
Anniina Åberg | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:16:00 | 30:09 (57) | |||
Eeva Peltola | Lapuan Virkiä | FIN | 10:10:00 | 31:34 (58) | |||
Tinka Kankaanpää | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:54:00 | 31:43 (59) | |||
Iida Seppänen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 10:56:00 | 31:56 (60) | |||
Olivia Halme | Rastivarsat | FIN | 11:00:00 | 32:16 (61) | |||
Essi Latvaniemi | Teuvan Rivakka | FIN | 10:06:00 | 35:27 (62) | |||
Maija Luurila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:35:00 | 36:06 (63) | |||
Iida Lahti | Rastikarhut | FIN | 11:14:00 | 38:01 (64) | |||
Oona Ylinen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:17:00 | 38:39 (65) | |||
Aida Silvennoinen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:36:00 | 43:58 (66) | |||
Ella Kunnaspuro | Teuvan Rivakka | FIN | 10:25:00 | 44:36 (67) | |||
Ria Paganus | Espoon Suunta | FIN | 10:12:00 | 45:44 (68) | |||
Anni Alanko | Navi | FIN | 11:15:00 | 49:55 (69) |