Lähtöaika | viim |
2,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Touko Seppä | Turun Suunnistajat | FIN | 9:57:00 | 10:39 (1) | |||
Topias Arola | Paimion Rasti | FIN | 10:18:00 | 10:57 (2) | |||
Leo Matinheikki | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:14:00 | 11:32 (3) | |||
Onni Sinervä | Turun Suunnistajat | FIN | 10:35:00 | 11:35 (4) | |||
Paavo Heinonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:06:00 | 11:51 (5) | |||
Joel Schüle | Koovee | FIN | 10:03:00 | 11:53 (6) | |||
Lauri Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:21:00 | 12:03 (7) | |||
Lauri Aaltonen | Hyvinkään Rasti | FIN | 9:55:00 | 12:11 (8) | |||
Samuli Peltola | Keuruun Kisailijat | FIN | 10:17:00 | 12:21 (9) | |||
Vertti Laitinen | Koovee | FIN | 9:52:00 | 12:26 (10) | |||
Wertti Autio | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:28:00 | 12:39 (11) | |||
Atte Ikola | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:34:00 | 12:39 (11) | |||
Emil Piippo | Kangasala SK | FIN | 10:29:00 | 12:50 (13) | |||
Eemeli Kumara | Laihian Luja | FIN | 10:20:00 | 13:04 (14) | |||
Sami Raitola | Lynx | FIN | 10:09:00 | 13:09 (15) | |||
Matti Laasanen | Laihian Luja | FIN | 10:25:00 | 13:54 (16) | |||
Kalle Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 10:15:00 | 13:56 (17) | |||
Pyry Willman | Rastikarhut | FIN | 10:12:00 | 14:06 (18) | |||
Iiro Virrankoski | Espoon Suunta | FIN | 10:08:00 | 14:09 (19) | |||
Oskari Reijonen | OK Trian | FIN | 10:22:00 | 14:22 (20) | |||
Eeli Kontola | Lapuan Virkiä | FIN | 9:50:00 | 14:27 (21) | |||
Juho Kangas | Lapuan Virkiä | FIN | 10:11:00 | 14:31 (22) | |||
Aatu Hirvikallio | Luumäen Rasti | FIN | 10:33:00 | 14:32 (23) | |||
Atte Saastamoinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:24:00 | 14:55 (24) | |||
Veeti Varjo | Espoon Akilles | FIN | 10:04:00 | 15:01 (25) | |||
Pietu Jutila | Rastikarhut | FIN | 9:59:00 | 15:12 (26) | |||
Topias Uusitalo | Espoon Akilles | FIN | 10:26:00 | 15:31 (27) | |||
Verneri Kilpeläinen | Laihian Luja | FIN | 9:51:00 | 15:33 (28) | |||
Niilo Väisänen | Kangasala SK | FIN | 9:56:00 | 15:33 (28) | |||
Kristian Salo | OK Trian | FIN | 10:32:00 | 15:46 (30) | |||
Eelis Johansson | OK Trian | FIN | 10:13:00 | 16:05 (31) | |||
Veeti Miikki | SK Vuoksi | FIN | 10:16:15 | 16:17 (32) | |||
Lauri Puupponen | Espoon Suunta | FIN | 10:36:00 | 16:18 (33) | |||
Ville Nisula | Teuvan Rivakka | FIN | 9:58:00 | 16:55 (34) | |||
Eeka Husu | SK Vuoksi | FIN | 9:54:00 | 17:17 (35) | |||
Vladislav Kolganov | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:10:00 | 17:53 (36) | |||
Olli Koivumäki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 10:27:00 | 18:18 (37) | |||
Dennis Florström | Espoon Akilles | FIN | 9:53:00 | 18:30 (38) | |||
Viljami Imberg | Rastikarhut | FIN | 10:30:00 | 18:51 (39) | |||
Veikka Lintula | OK Trian | FIN | 10:02:00 | 19:03 (40) | |||
Lauri Partanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:05:00 | 19:19 (41) | |||
Oskari Lepistö | MS Parma | FIN | 10:19:00 | 19:51 (42) | |||
Lauri Viianen | Laihian Luja | FIN | 10:01:00 | 19:57 (43) | |||
Pyry Eskelinen | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 10:31:00 | 21:20 (44) | |||
Kristian Ketola | Koovee | FIN | 10:23:00 | 34:20 (45) |