Flying Finns -junnumaastot ja Aikuisurheiluliiton (SAUL) SM-maastot 09.05.2015
Tulosten rajaus
Alue Suomessa / maa
-- Valitse alue
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Australia
Belgium
Denmark
Estonia
Finland
United Kingdom
Italy
Lithuania
Norway
Russian Federation
Sweden
Switzerland
United States
Germany
Latvia
Czech Republic
Bulgaria
Brazil
Netherlands
Croatia
OTHER
Ukraine
Turkey
Spain
Ireland
France
Colombia
Portugal
Canada
Austria
Poland
New Zealand
Hungary
Japan
Moldova
Israel
Belarus
Romania
China
Argentina
Slovakia
South Africa
Serbia
Chinese Taipei
DPR Korea
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Armenia
Aruba
Azerbaijan
The Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
British Virgin Islands
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
Comoros
Congo, Democratic Republic of the
Congo, Republic of the
Cook Islands
Costa Rica
Ivory Coast
Cuba
Cyprus
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Ethiopia
Fiji
Gabon
The Gambia
Georgia
Ghana
Greece
Grenada
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Jamaica
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
South Korea
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Mauritania
Mauritius
Mexico
Micronesia, Federated States of
Monaco
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Nicaragua
Niger
Nigeria
Oman
Pakistan
Palau
State of Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Puerto Rico
Qatar
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Syria
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Tuvalu
Uganda
United Arab Emirates
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Media
-- Valitse media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Seura
-- Valitse seura
Aavasaksan Urheilijat
Akilles OK
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Alastaron Urheilijat
Alatornion Pirkat
Alavieskan Viri
Alavuden Urheilijat ry
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Artjärven Ahjo
Asikkalan Raikas
Askolan Urheilijat
Auran Vannas
Australia
Austria
Backaksen Isku
Belgium
Borgå Akilles
Czech Republic
Delta
Eksymä
Elimäen Vauhti
Endurance Ultrarunning Team Fin
Enon Kisa-Pojat
Enonkosken Urheilijat
Epilän Esa
Esbo IF
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Estonia
Etelä-Kymen Suunnistajat
Etelä-Pohjanmaan Urheiluveteraa
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Evijärven Urheilijat
Finnish Marathon Runners ry.
Fiskarin Urheilijat -47
Forssan Salama
Gamlakarleby IF
Germany
Great Britain
Haapamäen Urheilijat
Haapaveden Urheilijat
Halikon Hakoniskat
Halsuan Toivo
Haminan Ponteva
Hangon Hyrskyt
Hankasalmen Hanka
Harjun Urheilijat -82 ry
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukiputaan Veikot ry
Haukivuoren Kisailijat
Heinolan Isku
Helsingfors IFK
Helsingin Kisa-Veikot
Helsingin Kisailijat
Helsingin Kuurojen Urheilusra
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Hetan Hukat
Hiidenkiertäjät
Hiiltomiehet
Hiisirasti
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalmen Urheilijat
Hirvensalon Heitto
Hollolan Urheilijat -46
Honkajoen Seudun Urheilijat
Hukkasuunta
Humppilan Yri
Hungary
Hyvinkään Rasti
Hyvinkään Seudun Urheilijat ry
Hyvinkään seudun Urheilijat
Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-se
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämeenlinnan Tarmo ry
Hölkkä-ja kuntoliikuntaseura Hä
IF Brahe
IF Drott
IF Femman
IF Kraft
IF Minken
IF Raseborg
IF Sibbo Vargarna rf
IF Sibbo-Vargarna
IF Trean rf
IF Åland
IK Falken
IK Kronan
IK Örnen
Idrottsföreningen Drott Friidro
Iin Yritys
Iisalmen Visa
Iisu
Iitin Pyrintö
Ikaalisten Nouseva-Voima
Ilmajoen Kisailijat
Ilmajoen Kisailijat ry
Ilomantsin Urheilijat
Inarin Yritys
Inkeroisten Terho
Irland
Italy
Itä-Hämeen Rasti
Itä-Päijänteen Rasti
Jalasjärven Jalas
Jalasjärven Jalas ry
Janakkalan Jana
Japan
Joen Suunta
Joensuun Kataja
Joensuun Kataja ry
Joutsenon Kullervo
Juuan Jänne
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Kenttäurheilijat
Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
Jämsän Retki-Veikot
Jämsänkosken Ilves ry
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Järvensivun Kisa
Kaakon Rasti
Kaarinan Ura
Kaipolan Vire
Kaipolan Vire ry
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalannin Vankka
Kalevan Rasti
Kallovaaran Urheilijat
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
Kangasalan Kisa
Kangasalan Urheilijat -68
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Seudun Leisku
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaanpään Urheilijat ry
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karhulan Katajaiset
Karihaaran Karu
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Karstulan Kiva
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kauvatsan Ponteva
Keimolan Kaiku
Keiteleen Kunto
Kemijärven Urheilijat
Keminmaan Urheilijat
Kemiön Kiilat
Kensu
Kenttäurheilijat -58
Kenttäurheilijat -58 ry
Keravan Urheilijat
Keski-Karjalan Rasti
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Keuruun Kisailijat
Keuruun Kisailijat ry
Kevytrakennemiehet
Kiikoisten Kirma
Kiimingin Urheilijat
Kimito SF
Kittilän Urheilijat
Kiukaisten Urheilijat
Kiuruveden Urheilijat
Kodisjoen Kaiku
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
Kokkolan Suunnistajat
Kokkosenkylän Rasti&Risahdus
Kollinmäen Hervottomat
Konneveden Urheilijat
Kontiolahden Urheilijat
Koovee
Korson Kengurut ry
Kortesjärven Järvi-Veikot
Korven Honka
Koskelankylän Riento
Kosken Kaiku
Kouvolan Rasti-72
Kouvolan Suunnistajat
Kouvolan Varuskunnan Urheilijat
Kristiinan Urheilijat
Kuhmon Peurat
Kuivasjärven Aura
Kunto-Pirkat ry
Kuopion Poliisi-Urheilijat
Kuopion Reipas ry
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kurikan Ryhti ry
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Kisa ry
Kuusankosken Urheiluseura
Kylmäkosken Veikot ry
Kymen Urheiluveteraanit ry
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kyyjärven Kyky
Kälviän Tarmo
Kärkölän Kisa-Veikot
Kärsämäen Kataja
Köyliön Lallit
Lahden Ahkera
Lahden Kaleva
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
LahtiSport35+
Laihian Luja
Laitasaaren Veto
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lapin Sudet
Lapin Veikot
Lappajärven Veikot
Lappeen Riento
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Lappeenrannan Urheilumiehet ry
Lapuan Virkiä
Latvia
Laukaan Urheilijat
Lauttakylän Luja
Lauttakylän Luja ry
Lehtimäen Jyske
Lemin Eskot
Lempäälän Kisa
Lempäälän Kisa ry
Leppävaaran Sisu
Leppävirran Urheilijat ry
Leppävirran Viri
Leppävirran Viri ry
Liedon Luja ry
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lievestuoreen Kisa
Limingan Niittomiehet
Limingan Niittomiehet ry
Liperin Taimi
Lithuania
Lohikosken Kisa-Veikot ry
Lohimaan Rasti
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
Loimaan Voima ry
Lounais-Hämeen Rasti
Lovisa Tor
Luumäen Rasti
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Rajan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
MS Parma
Maarian Mahti
Malax IF
Mellunkylän Kontio
Merikarvian Into
Mesikämmenet
Metsäkylän Kurssi
Metsän Pojat
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Kilpa-Veikot
Mikkelin Kilpa-Veikot ry
Mikkelin Vauhti
Muhoksen Urheilijat
Muonion Tunturi-Veikot
Mustalammen Pallo
Muuramen Rasti
Muurlan Vihuri
Mynämäen Suunnistajat -52
Myrskylän Myrsky
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Seudun Eräpirkat
Mäntän Urheilijat ry
Nagu IF
Nakkilan Vire
Nakkilan Wisa
Nastolan Terä
Navi
New Zealand
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
Nokian Urheilijat
North Adventure
Norway
Nummen Kipinä ry
Nurmeksen Sepot
Närpes OK
OK Botnia
OK Flygpojkarna
OK Kristina
OK Orient
OK Raseborg
OK Terjärv
OK77
Olavin Rasti
Orimattilan Jymy
Oriveden Ponnistus
Otaniemen Jyllääjät
Otanmäen Teräs
Oulaisten Huima
Oulaisten Taru
Oulaisten Taru ry
Oulun NMKY:n Urheilijat
Oulun NMKY:n Urheilijat ry
Oulun Reipas
Oulun Tarmo
Oulun Yliopiston Urheiluseura
Oulunsalon Vasama
Ounasvaaran Hiihtoseura
Outokummun Partio
Padasjoen Yritys ry
Paimion Rasti
Paimion Urheilijat
Pakilan Visa
Pakilan Visa ry
Palo-88
Paltamon Urheilijat
Pargas IF
Pargas Idrottsförening r.f
Parkanon Urheilijat
Pellon Ponsi
Perhon Kiri
Perttelin Peikot
Peräkylän Ponnistus
Perämeren Rasti
Petäjäveden Petäjäiset
Pietarsaaren Hiihtäjät
Pihkaniskat
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pirkkalan Hiihtäjät
Pitäjänmäen Tarmo
Pohjankyrön Rasti
Poland
Polvijärven Vauhti ry
Porin Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat ry
Posion Pyrintö
Pudasjärven Urheilijat
Pulkkilan Ponsi
Punkalaitumen Kunto
Puolangan Ryhti
Pusulan Urheilijat -58
Pyhtään Voima
Pyhäjärven Pohti
Pylkönmäen Yrittävä
Päijät-Hämeen Veteraaniurheilij
Päijät-Rasti
Pälkäneen Luja-Lukko
RAPSU
Raahen Sporttiveteraanit ry
Raision Kuula
Raisu Lumous
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rajamäen Rykmentti
Ranuan Peura
RasTiimi
Rasti 88
Rasti E4
Rasti Reipas
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Nokia
Rasti-Perniö
Rasti-Pielinen
Rasti-Vihti
RastiPiikkiö
Rastihaukat
Rastikarhut
Rastiketut
Rastivarsat
Rauman Työväen Urheilijat
Rauman Urheilijat ry
Rautalammin Urheilijat
Reilut Miehet Havumetsien
Riihimäen Kiista-Veikot ry
Riihimäen Suunnistajat
Rovaniemen Lappi
Rovaniemen Roadrunners ry
Runners Club ry
Ruoveden Pirkat
Russia
SK Pohjantähti
SK Vuoksi
SOC Asikkala
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sauvon Urheilijat
Savon Rasti
Savon Suunta
Savonlinnan Riento
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Seinäjoen Seudun Urheilijat ry
Selkien Sisu
Sievin Sisu
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Siilinjärven Hiihtoseura
Sinkki-Sepot
Sippurasti
Sjundeå Idrottsförening r.f.
Solf IK
Someron Esa
Sonkajärven Pahka
Sotkamon Jymy
Sotkamon Jymy ry
Spain
Sporttiveteraanit ry
Stormin Teräs
Sulkavan Urheilijat -41
Sumiaisten Kunto
Suolahden Urho
Suomen Aikuisurheiluliitto ry
Suomen Multisport Urheilijat
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suonenjoen Vasama ry
Suosmeren Salpa
Suunta 2000
Suunta Jurva
Suunta Jyväskylä
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Suur-Hollolan Suunnistajat
Sweden
Switzerland
Säyneisen Salpa
Taivalkosken Kuohu
Tampereen Juoksijat ry
Tampereen Maratonklubi ry
Tampereen NMKY:n Urheilijat
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Pyrintö ry
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tarpian Suunta
Team Lost
Teivo Stayers ry
Teuvan Rivakka
Teuvan Rivakka ry
The Netherlands
Tikkakosken Suunnistajat
Toholammin Urheilijat
Toholammin Urheilijat ry
Toijalan Vauhti
Toivakan Rivakka ry
Tuomarilan Urheilijat
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Senioriurheilijat ry
Turun Suunnistajat
Turun Urheiluliitto
Turun Visat
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Töölön Luonnon Ystävät
USA
Ukrania
Ulvilan Ura
Urjalan Urheilijat
Utsjoen Kuohu
Uuraisten Urheilijat
Vaajakosken Kuohu
Vaajakosken Kuohu ry
Vaajakosken Terä
Vaalan Karhu
Vaasan Suunnistajat
Vahdon Tuisku
Vakka-Rasti
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Haka ry
Valkealan Kajo
Vallan Suunta
Vammalan seudun Voima
Vampulan Urheilijat ry
Vantaan Salamat ry
Varpaisjärven Vire
Varsinais-Suomen Veteraaniurhei
Vehkalahden Veikot
Vehkalahden Veikot ry
Vehmaisten Urheilijat
Vehmersalmen Vesa
Veitsiluodon Kisaveikot ry
Vesaisen Pojat
Vesilahden Visa
Vetelin Urheilijat
Vetelin Urheilijat ry
Vieremän Koitto
Vihdin Urheiluveteraanit ry
Vihtavuoren Pamaus
Viialan Valtti
Viipurin Urheilijat
Viitasaaren Suunta
Viitasaaren Viesti
Viitasaaren Viesti ry
Virtain Urheilijat ry
Virtain-Ruoveden Suunnistajat
Voimistelu- ja Urheiluseura Veh
Vähäkyrön Viesti
Vähänkyrön Viesti
Vörå IF
X-Suunnistajat
XYZ
Ykspihlajan Reima
Yleisurheilu-Team
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylläksen Rasti
Ylä-Savon Rasti
Ylämaan Pyrkijät
Yläneen Kiri
Ylöjärven Urheilijat
Zimbabve
Ähtärin Urheilijat
Äänekosken Sarjakuvaseura
ÅIFK Friidrott
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Parhaat
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
OTHER
Aavasaksan Urheilijat
Alavuden Urheilijat ry
Borgå Akilles
Elimäen Vauhti
Endurance Ultrarunning Team Fin
Espoon Tapiot
Etelä-Pohjanmaan Urheiluveteraa
Finnish Marathon Runners ry.
Forssan Salama
Hangon Hyrskyt
Harjun Urheilijat -82 ry
Haukiputaan Veikot ry
Heinolan Isku
Helsingfors IFK
Helsingin Kisa-Veikot
Humppilan Yri
Hyvinkään Seudun Urheilijat ry
Hyvinkään seudun Urheilijat
Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-se
Hämeenlinnan Tarmo ry
Hölkkä-ja kuntoliikuntaseura Hä
IF Drott
IF Kraft
IF Raseborg
IF Sibbo Vargarna rf
IF Trean rf
Idrottsföreningen Drott Friidro
Ilmajoen Kisailijat
Ilmajoen Kisailijat ry
Jalasjärven Jalas ry
Janakkalan Jana
Joensuun Kataja
Joensuun Kataja ry
Jyväskylän Kenttäurheilijat
Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.
Jämsänkosken Ilves ry
Kaarinan Ura
Kaipolan Vire
Kaipolan Vire ry
Kalannin Vankka
Kangasalan Urheilijat -68
Kankaanpään Seudun Leisku
Kankaanpään Urheilijat ry
Karhulan Katajaiset
Keiteleen Kunto
Kensu
Kenttäurheilijat -58
Kenttäurheilijat -58 ry
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Keuruun Kisailijat ry
Kiuruveden Urheilijat
Korson Kengurut ry
Kristiinan Urheilijat
Kuivasjärven Aura
Kunto-Pirkat ry
Kuopion Reipas ry
Kurikan Ryhti ry
Kuusankosken Kisa ry
Kylmäkosken Veikot ry
Kymen Urheiluveteraanit ry
Kyyjärven Kyky
Lahden Ahkera
LahtiSport35+
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Lappeenrannan Urheilumiehet ry
Lauttakylän Luja ry
Lempäälän Kisa
Lempäälän Kisa ry
Leppävirran Urheilijat ry
Leppävirran Viri
Leppävirran Viri ry
Liedon Luja ry
Limingan Niittomiehet
Limingan Niittomiehet ry
Lohikosken Kisa-Veikot ry
Loimaan Voima ry
Lovisa Tor
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Mikkelin Kilpa-Veikot
Mikkelin Kilpa-Veikot ry
Mäntän Urheilijat ry
Nakkilan Vire
Nokian Urheilijat
Nummen Kipinä ry
Orimattilan Jymy
Oulaisten Taru ry
Oulun NMKY:n Urheilijat ry
Padasjoen Yritys ry
Paimion Urheilijat
Pakilan Visa ry
Pargas Idrottsförening r.f
Polvijärven Vauhti ry
Porin Yleisurheilu
Porvoon Urheilijat ry
Pylkönmäen Yrittävä
Päijät-Hämeen Veteraaniurheilij
Raahen Sporttiveteraanit ry
Rauman Urheilijat ry
Riihimäen Kiista-Veikot ry
Rovaniemen Roadrunners ry
Runners Club ry
Ruoveden Pirkat
Savonlinnan Riento
Seinäjoen Seudun Urheilijat
Seinäjoen Seudun Urheilijat ry
Siilinjärven Hiihtoseura
Sjundeå Idrottsförening r.f.
Sotkamon Jymy ry
Sporttiveteraanit ry
Suolahden Urho
Suomen Aikuisurheiluliitto ry
Suonenjoen Vasama ry
Tampereen Juoksijat ry
Tampereen Maratonklubi ry
Tampereen Pyrintö ry
Teivo Stayers ry
Teuvan Rivakka ry
Toholammin Urheilijat
Toholammin Urheilijat ry
Toijalan Vauhti
Toivakan Rivakka ry
Turun Senioriurheilijat ry
Turun Urheiluliitto
Vaajakosken Kuohu
Vaajakosken Kuohu ry
Valkeakosken Haka ry
Vammalan seudun Voima
Vampulan Urheilijat ry
Vantaan Salamat ry
Varsinais-Suomen Veteraaniurhei
Vehkalahden Veikot ry
Vehmaisten Urheilijat
Veitsiluodon Kisaveikot ry
Vesilahden Visa
Vetelin Urheilijat ry
Vihdin Urheiluveteraanit ry
Viialan Valtti
Viipurin Urheilijat
Viitasaaren Viesti
Viitasaaren Viesti ry
Virtain Urheilijat ry
Voimistelu- ja Urheiluseura Veh
Vähänkyrön Viesti
Yleisurheilu-Team
ÅIFK Friidrott
FSO
Akilles OK
Esbo IF
Gamlakarleby IF
IF Brahe
IF Femman
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IF Åland
IK Falken
IK Kronan
IK Örnen
Kimito SF
Malax IF
Nagu IF
Närpes OK
OK Botnia
OK Kristina
OK Orient
OK Raseborg
OK Terjärv
OK77
Pargas IF
Solf IK
Vörå IF
Etelä-Pohjanmaa
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Evijärven Urheilijat
Jalasjärven Jalas
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kortesjärven Järvi-Veikot
Kuortaneen Kunto
Laihian Luja
Lappajärven Veikot
Lapuan Virkiä
Lehtimäen Jyske
Pohjankyrön Rasti
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rastiketut
Reilut Miehet Havumetsien
Suunta Jurva
Teuvan Rivakka
Vaasan Suunnistajat
Vähäkyrön Viesti
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ähtärin Urheilijat
Varsinais-Suomi
Alastaron Urheilijat
Angelniemen Ankkuri
Auran Vannas
Halikon Hakoniskat
Hirvensalon Heitto
Kemiön Kiilat
Kosken Kaiku
Laitilan Jyske
Liedon Parma
Loimaan Jankko
MS Parma
Maarian Mahti
Muurlan Vihuri
Mynämäen Suunnistajat -52
Paimion Rasti
Perttelin Peikot
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Raision Kuula
Rasti 88
Rasti-Perniö
RastiPiikkiö
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sauvon Urheilijat
Someron Esa
Suomusjärven Sisu
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Vahdon Tuisku
Vakka-Rasti
Yläneen Kiri
Lappi
Alatornion Pirkat
Hetan Hukat
Inarin Yritys
Kallovaaran Urheilijat
Karihaaran Karu
Kemijärven Urheilijat
Keminmaan Urheilijat
Kittilän Urheilijat
Lapin Sudet
Lapin Veikot
Länsi-Rajan Rasti
Muonion Tunturi-Veikot
North Adventure
Ounasvaaran Hiihtoseura
Pellon Ponsi
Posion Pyrintö
Ranuan Peura
Rovaniemen Lappi
Suunta 2000
Utsjoen Kuohu
X-Suunnistajat
Ylläksen Rasti
Keski-Pohjanmaa
Alavieskan Viri
Halsuan Toivo
Himangan Urheilijat
Kalajoen Junkkarit
Kannuksen Ura
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kokkolan Suunnistajat
Kälviän Tarmo
Lohtajan Veikot
Nivalan Urheilijat
Perhon Kiri
Pietarsaaren Hiihtäjät
Pyhäjärven Pohti
RasTiimi
Sievin Sisu
Vetelin Urheilijat
Ykspihlajan Reima
Ylivieskan Kuula
Kaakko
Anttolan Urheilijat
Enonkosken Urheilijat
Etelä-Kymen Suunnistajat
Haminan Ponteva
Haukivuoren Kisailijat
Hirvensalmen Urheilijat
Inkeroisten Terho
Joutsenon Kullervo
Juvan Urheilijat
Kaakon Rasti
Kokkosenkylän Rasti&Risahdus
Korven Honka
Kouvolan Rasti-72
Kouvolan Suunnistajat
Kouvolan Varuskunnan Urheilijat
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Lappeen Riento
Lemin Eskot
Luumäen Rasti
Metsäkylän Kurssi
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Vauhti
Mustalammen Pallo
Navi
Olavin Rasti
Pyhtään Voima
RAPSU
Raja-Karjalan Suunnistajat
SK Vuoksi
Sippurasti
Sulkavan Urheilijat -41
Suomenniemen Urheilijat
Valkealan Kajo
Vehkalahden Veikot
Ylämaan Pyrkijät
Lahti
Artjärven Ahjo
Asikkalan Raikas
Hollolan Urheilijat -46
Iitin Pyrintö
Itä-Hämeen Rasti
Kärkölän Kisa-Veikot
Lahden Kaleva
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Lammin Säkiä
Metsän Pojat
Myrskylän Myrsky
Nastolan Terä
Päijät-Rasti
Rasti Reipas
Rastivarsat
SOC Asikkala
Suur-Hollolan Suunnistajat
Uusimaa
Askolan Urheilijat
Backaksen Isku
Delta
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Fiskarin Urheilijat -47
Helsingin Kisailijat
Helsingin Kuurojen Urheilusra
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Hiidenkiertäjät
Hukkasuunta
Hyvinkään Rasti
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Keimolan Kaiku
Keravan Urheilijat
Kevytrakennemiehet
Leppävaaran Sisu
Lynx
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Mäntsälän Urheilijat
OK Flygpojkarna
Otaniemen Jyllääjät
Pakilan Visa
Peräkylän Ponnistus
Pihkaniskat
Pitäjänmäen Tarmo
Porvoon Urheilijat
Pusulan Urheilijat -58
Raisu Lumous
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Jyry
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Riihimäen Suunnistajat
Suomen Multisport Urheilijat
Suunta-Veikot
Tapanilan Tarmo
Team Lost
Tuomarilan Urheilijat
Tuusulan Voima-Veikot
Töölön Luonnon Ystävät
XYZ
Äänekosken Sarjakuvaseura
Switzerland
Australia
Austria
Belgium
Czech Republic
Estonia
Germany
Great Britain
Hungary
Irland
Italy
Japan
Latvia
Lithuania
New Zealand
Norway
Poland
Russia
Spain
Sweden
Switzerland
The Netherlands
USA
Ukrania
Zimbabve
Häme
Eksymä
Epilän Esa
Hauhon Sisu
Hiiltomiehet
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Ikaalisten Nouseva-Voima
Järvensivun Kisa
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
Kangasalan Kisa
Kankaantaan Kisa
Koovee
Kuoreveden Kärki
Kyrös-Rasti
Lounais-Hämeen Rasti
Mäntän Seudun Eräpirkat
Oriveden Ponnistus
Pirkkalan Hiihtäjät
Pälkäneen Luja-Lukko
Rasti-Nokia
Sahalahden Kunto
Tampereen NMKY:n Urheilijat
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tarpian Suunta
Turengin Sarastus
Urjalan Urheilijat
Valkeakosken Haka
Virtain-Ruoveden Suunnistajat
Ylöjärven Urheilijat
Savo-Karjala
Enon Kisa-Pojat
Iisalmen Visa
Ilomantsin Urheilijat
Joen Suunta
Juuan Jänne
Kalevan Rasti
Keski-Karjalan Rasti
Kontiolahden Urheilijat
Kuopion Poliisi-Urheilijat
Kuopion Suunnistajat
Lieksan Rasti
Liperin Taimi
Nilsiän Nujakka
Nurmeksen Sepot
Outokummun Partio
Rasti-Pielinen
Savon Suunta
Selkien Sisu
Siilin Rasti
Sonkajärven Pahka
Suonenjoen Vasama
Säyneisen Salpa
Tuupovaaran Sepot
Varpaisjärven Vire
Vehmersalmen Vesa
Vieremän Koitto
Ylä-Savon Rasti
Satakunta
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Hiisirasti
Hinnerjoen Yritys
Honkajoen Seudun Urheilijat
Kankaanpään Suunnistajat
Kauvatsan Ponteva
Kiikoisten Kirma
Kiukaisten Urheilijat
Kodisjoen Kaiku
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
Köyliön Lallit
Lauttakylän Luja
Länsi-Lavian Loiske
Merikarvian Into
Nakkilan Wisa
Palo-88
Parkanon Urheilijat
Punkalaitumen Kunto
Rasti-Lukko
Rastikarhut
Rauman Työväen Urheilijat
Siikaisten Sisu
Stormin Teräs
Suosmeren Salpa
Suunta-Sepot
Ulvilan Ura
Vallan Suunta
Keski-Suomi
Haapamäen Urheilijat
Hankasalmen Hanka
Itä-Päijänteen Rasti
Jämsän Retki-Veikot
Kangasniemen Kalske
Karstulan Kiva
Keuruun Kisailijat
Kollinmäen Hervottomat
Konneveden Urheilijat
Laukaan Urheilijat
Lievestuoreen Kisa
Lohimaan Rasti
Muuramen Rasti
Petäjäveden Petäjäiset
Pihtiputaan Tuisku
Rasti E4
Rautalammin Urheilijat
Saarijärven Pullistus
Savon Rasti
Sumiaisten Kunto
Suunta Jyväskylä
Tikkakosken Suunnistajat
Uuraisten Urheilijat
Vaajakosken Terä
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Pohjois-Pohjanmaa
Haapaveden Urheilijat
Haukiputaan Heitto
Iin Yritys
Iisu
Kiimingin Urheilijat
Koskelankylän Riento
Kuusamon Erä-Veikot
Kärsämäen Kataja
Laitasaaren Veto
Muhoksen Urheilijat
Oulaisten Huima
Oulaisten Taru
Oulun NMKY:n Urheilijat
Oulun Reipas
Oulun Tarmo
Oulun Yliopiston Urheiluseura
Oulunsalon Vasama
Perämeren Rasti
Pudasjärven Urheilijat
Pulkkilan Ponsi
SK Pohjantähti
Saloisten Reipas
Sinkki-Sepot
Taivalkosken Kuohu
Vaalan Karhu
Vesaisen Pojat
Ylikiimingin Nuijamiehet
Kainuu
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kuhmon Peurat
Otanmäen Teräs
Paltamon Urheilijat
Puolangan Ryhti
Rasti-Hyry
Sotkamon Jymy
Suomussalmen Rasti
Valitut seurat ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
Kokeile uutta versiota online-tulospalvelusta >
|
Tulosten muoto:
Taulukko
'Perinteinen'
Mobililaitteet
Lehdistö