Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

D10RR 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Meri Väistökoski
Tampereen Pyrintö
4:57 (2)
8:36 (1)
3:39 (1)
15:08 (1)
6:32 (1)
17:23 (1)
2:15 (2)
19:13 (1)
1:50 (3)
19:40 (1)
27 (4)
19:40  Meri Väistökoski
2   Marta Konanova
Russia
6:29 (9)
10:43 (5)
4:14 (4)
17:39 (4)
6:56 (5)
19:50 (3)
2:11 (1)
21:42 (2)
1:52 (4)
22:11 (2)
29 (8)
22:11  Marta Konanova
3   Nanna Hyyrynen
Kuusankosken Urheiluseura
5:51 (7)
9:47 (3)
3:56 (2)
17:05 (2)
7:18 (6)
19:39 (2)
2:34 (5)
21:55 (3)
2:16 (13)
22:22 (3)
27 (4)
22:22  Nanna Hyyrynen
4   Sara Leppänen
Kalvolan Keihäs
5:42 (6)
10:53 (7)
5:11 (10)
17:38 (3)
6:45 (3)
20:17 (4)
2:39 (7)
22:01 (4)
1:44 (2)
22:28 (4)
27 (4)
22:28  Sara Leppänen
5   Kia Mbembela
Lynx
7:15 (16)
11:12 (9)
3:57 (3)
18:01 (5)
6:49 (4)
20:27 (5)
2:26 (4)
22:31 (5)
2:04 (7)
22:57 (5)
26 (2)
22:57  Kia Mbembela
6   Anastasia Silakova
Russia
6:31 (10)
10:51 (6)
4:20 (6)
18:44 (7)
7:53 (9)
21:20 (6)
2:36 (6)
23:18 (6)
1:58 (5)
23:50 (6)
32 (13)
23:50  Anastasia Silakova
7   Olivia Karelo
Espoon Suunta
5:03 (4)
9:26 (2)
4:23 (7)
18:43 (6)
9:17 (12)
21:31 (7)
2:48 (9)
23:46 (7)
2:15 (12)
24:17 (7)
31 (11)
24:17  Olivia Karelo
8   Elisa Laakso
Suunta Jyväskylä
4:47 (1)
14:03 (16)
9:16 (19)
20:44 (11)
6:41 (2)
23:09 (9)
2:25 (3)
24:46 (8)
1:37 (1)
25:12 (8)
26 (2)
25:12  Elisa Laakso
9   Elli Kyläkoski
Turun Suunnistajat
5:29 (5)
9:48 (4)
4:19 (5)
20:11 (8)
10:23 (15)
23:00 (8)
2:49 (10)
25:05 (9)
2:05 (9)
25:39 (9)
34 (16)
25:39  Elli Kyläkoski
10   Emilia Kiintola
Kouvolan Suunnistajat
6:01 (8)
10:54 (8)
4:53 (9)
20:11 (8)
9:17 (12)
23:39 (10)
3:28 (16)
26:02 (10)
2:23 (15)
26:41 (10)
39 (20)
26:41  Emilia Kiintola
11   Aino Loukkalahti
Rajamäen Rykmentti
6:44 (12)
11:13 (10)
4:29 (8)
20:14 (10)
9:01 (10)
23:50 (11)
3:36 (18)
26:16 (11)
2:26 (17)
26:49 (11)
33 (15)
26:49  Aino Loukkalahti
12   Lauriina Soikkeli
Espoon Suunta
4:57 (2)
12:00 (11)
7:03 (17)
21:56 (13)
9:56 (14)
24:36 (12)
2:40 (8)
26:37 (12)
2:01 (6)
27:07 (12)
30 (9)
27:07  Lauriina Soikkeli
13   Oona Rautio
Joutsenon Kullervo
6:31 (10)
12:38 (13)
6:07 (15)
21:54 (12)
9:16 (11)
24:52 (13)
2:58 (12)
27:10 (13)
2:18 (14)
27:40 (13)
30 (9)
27:40  Oona Rautio
14   Polina Kurilova
Russia
6:50 (14)
16:11 (18)
9:21 (20)
24:01 (16)
7:50 (8)
26:54 (15)
2:53 (11)
28:58 (14)
2:04 (7)
29:23 (14)
25 (1)
29:23  Polina Kurilova
15   Moona Multala
Rajamäen Rykmentti
6:53 (15)
12:36 (12)
5:43 (12)
23:16 (14)
10:40 (18)
26:39 (14)
3:23 (15)
29:04 (15)
2:25 (16)
29:36 (15)
32 (13)
29:36  Moona Multala
16   Anna Haapamäki
Kauhajoen Karhu
6:44 (12)
12:42 (14)
5:58 (13)
23:40 (15)
10:58 (20)
26:57 (16)
3:17 (14)
29:10 (16)
2:13 (11)
29:38 (16)
28 (7)
29:38  Anna Haapamäki
17   Liisa Laakso
Kalvolan Keihäs
8:45 (18)
17:09 (19)
8:24 (18)
24:57 (18)
7:48 (7)
27:58 (17)
3:01 (13)
30:04 (17)
2:06 (10)
30:40 (17)
36 (17)
30:40  Liisa Laakso
18   Kseniia Kornilova
Russia
7:17 (17)
13:21 (15)
6:04 (14)
24:09 (17)
10:48 (19)
28:42 (18)
4:33 (20)
31:52 (18)
3:10 (18)
32:28 (18)
36 (17)
32:28  Kseniia Kornilova
19   Pihla Kriktilä
Vehkalahden Veikot
9:54 (19)
15:19 (17)
5:25 (11)
25:46 (19)
10:27 (16)
29:56 (19)
4:10 (19)
33:44 (19)
3:48 (20)
34:15 (19)
31 (11)
34:15  Pihla Kriktilä
20   Unna Jääskeläinen
Helsingin Suunnistajat
11:21 (20)
18:01 (20)
6:40 (16)
28:36 (20)
10:35 (17)
32:08 (20)
3:32 (17)
35:42 (20)
3:34 (19)
36:19 (20)
37 (19)
36:19  Unna Jääskeläinen
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English