Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H10RR 3. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Florian Fritzen
Hiidenkiertäjät
2:05 (2)
5:37 (1)
3:32 (1)
7:40 (1)
2:03 (1)
10:26 (1)
2:46 (1)
12:11 (1)
1:45 (3)
12:37 (1)
26 (4)
12:37  Florian Fritzen
2   Joona Hirvilahti
Vehkalahden Veikot
2:29 (3)
6:12 (3)
3:43 (3)
8:55 (2)
2:43 (3)
12:11 (2)
3:16 (3)
13:55 (2)
1:44 (1)
14:22 (2)
27 (6)
14:22  Joona Hirvilahti
3   Rami Tuominen
Kankaanpään Suunnistajat
3:11 (12)
7:03 (4)
3:52 (4)
9:31 (3)
2:28 (2)
12:55 (3)
3:24 (5)
14:39 (3)
1:44 (1)
15:01 (3)
22 (1)
15:01  Rami Tuominen
4   Lauri Mattila
Kouvolan Suunnistajat
2:03 (1)
5:42 (2)
3:39 (2)
10:01 (4)
4:19 (8)
12:59 (4)
2:58 (2)
14:53 (4)
1:54 (4)
15:24 (4)
31 (13)
15:24  Lauri Mattila
5   Lenni Kallela
Helsingin Suunnistajat
3:10 (11)
7:14 (6)
4:04 (5)
10:32 (5)
3:18 (4)
14:05 (5)
3:33 (6)
16:01 (5)
1:56 (5)
16:32 (5)
31 (13)
16:32  Lenni Kallela
6   Leevi Passila
Hollolan Urheilijat -46
2:59 (8)
7:55 (9)
4:56 (10)
12:28 (8)
4:33 (9)
15:44 (6)
3:16 (3)
17:51 (6)
2:07 (7)
18:14 (6)
23 (2)
18:14  Leevi Passila
7   Matias Seppälä
Kymin Suunnistajat
3:01 (9)
7:40 (7)
4:39 (8)
11:24 (6)
3:44 (7)
15:50 (8)
4:26 (10)
17:55 (7)
2:05 (6)
18:25 (7)
30 (11)
18:25  Matias Seppälä
8   Niila Kuusisto
MS Parma
2:55 (7)
7:44 (8)
4:49 (9)
11:27 (7)
3:43 (6)
15:48 (7)
4:21 (9)
18:06 (8)
2:18 (9)
18:31 (8)
25 (3)
18:31  Niila Kuusisto
9   Mikhail Belov
Russia
4:28 (15)
9:06 (12)
4:38 (7)
12:29 (9)
3:23 (5)
16:39 (9)
4:10 (8)
19:31 (9)
2:52 (17)
20:05 (9)
34 (17)
20:05  Mikhail Belov
10   Eemeli Hyvönen
Vehkalahden Veikot
2:48 (4)
8:39 (11)
5:51 (12)
13:14 (10)
4:35 (10)
17:48 (10)
4:34 (11)
20:00 (10)
2:12 (8)
20:30 (10)
30 (11)
20:30  Eemeli Hyvönen
11   Miki Vuorinen
Kokkolan Suunnistajat
2:54 (6)
7:07 (5)
4:13 (6)
14:23 (11)
7:16 (16)
18:09 (11)
3:46 (7)
20:28 (11)
2:19 (10)
20:54 (11)
26 (4)
20:54  Miki Vuorinen
12   Elmeri Aarrejoki
Suunta Jyväskylä
2:52 (5)
9:55 (13)
7:03 (14)
16:19 (13)
6:24 (15)
21:43 (14)
5:24 (15)
24:03 (12)
2:20 (11)
24:30 (12)
27 (6)
24:30  Elmeri Aarrejoki
13   Topi Uotila
Kouvolan Suunnistajat
4:48 (16)
11:40 (16)
6:52 (13)
16:53 (14)
5:13 (11)
21:27 (12)
4:34 (11)
24:18 (13)
2:51 (16)
24:45 (13)
27 (6)
24:45  Topi Uotila
14   Lucas Tamas
Romania
3:05 (10)
8:25 (10)
5:20 (11)
15:47 (12)
7:22 (17)
21:39 (13)
5:52 (16)
24:25 (14)
2:46 (14)
24:58 (14)
33 (16)
24:58  Lucas Tamas
15   Teemu Lilja
Suunta Jyväskylä
3:51 (13)
11:27 (15)
7:36 (17)
17:45 (15)
6:18 (14)
22:38 (15)
4:53 (13)
25:54 (15)
3:16 (19)
26:23 (15)
29 (10)
26:23  Teemu Lilja
16   Lauri Kultima
Lapin Veikot
4:14 (14)
11:24 (14)
7:10 (15)
18:58 (16)
7:34 (18)
24:21 (16)
5:23 (14)
26:55 (16)
2:34 (13)
27:31 (16)
36 (18)
27:31  Lauri Kultima
17   Sviatoslav Kostygov
Russia
5:33 (19)
13:07 (17)
7:34 (16)
19:24 (17)
6:17 (13)
25:21 (17)
5:57 (17)
28:33 (17)
3:12 (18)
29:13 (17)
40 (19)
29:13  Sviatoslav Kostygov
18   Joni Uusitalo
Kangasala SK
5:08 (17)
14:57 (18)
9:49 (18)
20:45 (18)
5:48 (12)
27:07 (18)
6:22 (19)
29:54 (18)
2:47 (15)
30:22 (18)
28 (9)
30:22  Joni Uusitalo
19   Aaro Kanervo
Sotkamon Jymy
5:13 (18)
15:10 (19)
9:57 (19)
23:45 (19)
8:35 (19)
29:59 (19)
6:14 (18)
32:32 (19)
2:33 (12)
33:04 (19)
32 (15)
33:04  Aaro Kanervo
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English