Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H10RR 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Lauri Mattila
Kouvolan Suunnistajat
3:41 (2)
5:58 (1)
2:17 (1)
11:17 (1)
5:19 (1)
13:08 (1)
1:51 (3)
14:32 (1)
1:24 (1)
15:00 (1)
28 (7)
15:00  Lauri Mattila
2   Florian Fritzen
Hiidenkiertäjät
3:20 (1)
6:11 (2)
2:51 (3)
11:48 (2)
5:37 (4)
13:26 (2)
1:38 (1)
14:50 (2)
1:24 (1)
15:17 (2)
27 (4)
15:17  Florian Fritzen
3   Rami Tuominen
Kankaanpään Suunnistajat
3:48 (3)
6:36 (3)
2:48 (2)
12:35 (3)
5:59 (8)
14:30 (3)
1:55 (6)
15:55 (3)
1:25 (3)
16:21 (3)
26 (3)
16:21  Rami Tuominen
4   Joona Hirvilahti
Vehkalahden Veikot
4:04 (4)
7:05 (4)
3:01 (5)
12:45 (4)
5:40 (5)
14:37 (4)
1:52 (4)
16:06 (4)
1:29 (4)
16:34 (4)
28 (7)
16:34  Joona Hirvilahti
5   Matias Seppälä
Kymin Suunnistajat
4:27 (5)
8:13 (7)
3:46 (10)
13:48 (5)
5:35 (3)
15:33 (5)
1:45 (2)
17:02 (5)
1:29 (4)
17:29 (5)
27 (4)
17:29  Matias Seppälä
6   Lenni Kallela
Helsingin Suunnistajat
4:31 (6)
8:28 (9)
3:57 (11)
14:20 (8)
5:52 (7)
16:12 (7)
1:52 (4)
17:42 (6)
1:30 (6)
18:10 (6)
28 (7)
18:10  Lenni Kallela
7   Elmeri Aarrejoki
Suunta Jyväskylä
4:42 (7)
8:17 (8)
3:35 (8)
14:16 (7)
5:59 (8)
16:20 (8)
2:04 (8)
17:51 (7)
1:31 (7)
18:20 (7)
29 (11)
18:20  Elmeri Aarrejoki
8   Mikhail Belov
Russia
4:42 (7)
7:42 (5)
3:00 (4)
13:57 (6)
6:15 (10)
16:09 (6)
2:12 (11)
17:54 (8)
1:45 (12)
18:21 (8)
27 (4)
18:21  Mikhail Belov
9   Leevi Passila
Hollolan Urheilijat -46
5:53 (13)
9:07 (10)
3:14 (7)
14:31 (9)
5:24 (2)
16:36 (9)
2:05 (9)
18:07 (9)
1:31 (7)
18:30 (9)
23 (1)
18:30  Leevi Passila
10   Eemeli Hyvönen
Vehkalahden Veikot
5:40 (11)
9:15 (11)
3:35 (8)
14:55 (11)
5:40 (5)
16:52 (11)
1:57 (7)
18:31 (11)
1:39 (9)
18:59 (10)
28 (7)
18:59  Eemeli Hyvönen
11   Miki Vuorinen
Kokkolan Suunnistajat
4:44 (9)
7:54 (6)
3:10 (6)
14:45 (10)
6:51 (11)
16:50 (10)
2:05 (9)
18:29 (10)
1:39 (9)
19:00 (11)
31 (15)
19:00  Miki Vuorinen
12   Teemu Lilja
Suunta Jyväskylä
5:39 (10)
10:25 (12)
4:46 (14)
17:58 (12)
7:33 (12)
20:17 (12)
2:19 (13)
22:19 (12)
2:02 (14)
22:49 (12)
30 (14)
22:49  Teemu Lilja
13   Topi Uotila
Kouvolan Suunnistajat
5:46 (12)
10:41 (14)
4:55 (15)
18:56 (13)
8:15 (14)
22:04 (13)
3:08 (16)
23:47 (13)
1:43 (11)
24:16 (13)
29 (11)
24:16  Topi Uotila
14   Niila Kuusisto
MS Parma
8:09 (18)
12:24 (15)
4:15 (12)
20:03 (14)
7:39 (13)
22:21 (14)
2:18 (12)
24:12 (14)
1:51 (13)
24:35 (14)
23 (1)
24:35  Niila Kuusisto
15   Sviatoslav Kostygov
Russia
6:58 (15)
12:44 (16)
5:46 (16)
23:50 (15)
11:06 (16)
26:53 (15)
3:03 (14)
29:37 (15)
2:44 (18)
30:13 (15)
36 (19)
30:13  Sviatoslav Kostygov
16   Lauri Kultima
Lapin Veikot
7:41 (17)
15:13 (18)
7:32 (18)
25:07 (16)
9:54 (15)
28:38 (16)
3:31 (18)
30:59 (16)
2:21 (16)
31:32 (16)
33 (16)
31:32  Lauri Kultima
17   Joni Uusitalo
Kangasala SK
6:04 (14)
10:28 (13)
4:24 (13)
26:51 (17)
16:23 (19)
29:58 (17)
3:07 (15)
32:08 (17)
2:10 (15)
32:37 (17)
29 (11)
32:37  Joni Uusitalo
18   Lucas Tamas
Romania
7:25 (16)
13:23 (17)
5:58 (17)
26:53 (18)
13:30 (18)
31:06 (18)
4:13 (19)
34:46 (18)
3:40 (19)
35:19 (18)
33 (16)
35:19  Lucas Tamas
19   Aaro Kanervo
Sotkamon Jymy
9:21 (19)
31:29 (19)
22:08 (19)
43:05 (19)
11:36 (17)
46:28 (19)
3:23 (17)
49:03 (19)
2:35 (17)
49:37 (19)
34 (18)
49:37  Aaro Kanervo
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English