Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H10RR 5. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Rami Tuominen
Kankaanpään Suunnistajat
1:41 (3)
6:11 (2)
4:30 (2)
7:38 (2)
1:27 (2)
9:38 (1)
2:00 (1)
11:50 (1)
2:12 (3)
12:15 (1)
25 (1)
12:15  Rami Tuominen
2   Lauri Mattila
Kouvolan Suunnistajat
1:31 (2)
6:18 (3)
4:47 (3)
7:54 (3)
1:36 (4)
9:56 (2)
2:02 (2)
12:12 (2)
2:16 (4)
12:38 (2)
26 (3)
12:38  Lauri Mattila
3   Florian Fritzen
Hiidenkiertäjät
1:28 (1)
5:46 (1)
4:18 (1)
7:12 (1)
1:26 (1)
10:36 (3)
3:24 (10)
12:46 (3)
2:10 (1)
13:13 (3)
27 (4)
13:13  Florian Fritzen
4   Lenni Kallela
Helsingin Suunnistajat
2:00 (9)
6:54 (6)
4:54 (6)
8:44 (7)
1:50 (7)
10:51 (4)
2:07 (3)
13:21 (4)
2:30 (9)
13:50 (4)
29 (8)
13:50  Lenni Kallela
5   Joona Hirvilahti
Vehkalahden Veikot
1:48 (4)
6:36 (4)
4:48 (4)
8:09 (4)
1:33 (3)
11:12 (5)
3:03 (7)
13:28 (5)
2:16 (4)
13:56 (5)
28 (5)
13:56  Joona Hirvilahti
6   Leevi Passila
Hollolan Urheilijat -46
1:52 (6)
6:59 (8)
5:07 (7)
8:45 (8)
1:46 (6)
11:34 (8)
2:49 (6)
13:44 (7)
2:10 (1)
14:09 (6)
25 (1)
14:09  Leevi Passila
7   Matias Seppälä
Kymin Suunnistajat
1:52 (6)
6:43 (5)
4:51 (5)
8:38 (5)
1:55 (8)
11:23 (7)
2:45 (5)
13:42 (6)
2:19 (6)
14:12 (7)
30 (10)
14:12  Matias Seppälä
8   Elmeri Aarrejoki
Suunta Jyväskylä
1:48 (4)
6:58 (7)
5:10 (8)
8:39 (6)
1:41 (5)
11:22 (6)
2:43 (4)
13:54 (8)
2:32 (11)
14:22 (8)
28 (5)
14:22  Elmeri Aarrejoki
9   Miki Vuorinen
Kokkolan Suunnistajat
2:03 (10)
7:44 (10)
5:41 (10)
9:39 (9)
1:55 (8)
12:48 (9)
3:09 (8)
15:20 (9)
2:32 (11)
15:50 (9)
30 (10)
15:50  Miki Vuorinen
10   Mikhail Belov
Russia
2:03 (10)
8:08 (12)
6:05 (12)
10:03 (11)
1:55 (8)
13:38 (10)
3:35 (11)
16:08 (10)
2:30 (9)
16:36 (10)
28 (5)
16:36  Mikhail Belov
11   Eemeli Hyvönen
Vehkalahden Veikot
2:05 (12)
7:43 (9)
5:38 (9)
10:04 (12)
2:21 (12)
15:18 (11)
5:14 (13)
17:39 (11)
2:21 (7)
18:11 (11)
32 (12)
18:11  Eemeli Hyvönen
12   Topi Uotila
Kouvolan Suunnistajat
2:37 (15)
9:49 (15)
7:12 (15)
12:35 (15)
2:46 (14)
15:52 (12)
3:17 (9)
18:35 (12)
2:43 (13)
19:04 (12)
29 (8)
19:04  Topi Uotila
13   Lucas Tamas
Romania
2:22 (14)
8:42 (14)
6:20 (14)
11:39 (14)
2:57 (16)
16:16 (13)
4:37 (12)
19:57 (13)
3:41 (16)
20:38 (13)
41 (18)
20:38  Lucas Tamas
14   Teemu Lilja
Suunta Jyväskylä
2:14 (13)
8:21 (13)
6:07 (13)
11:00 (13)
2:39 (13)
17:25 (14)
6:25 (17)
20:31 (14)
3:06 (14)
21:04 (14)
33 (13)
21:04  Teemu Lilja
15   Niila Kuusisto
MS Parma
1:54 (8)
7:46 (11)
5:52 (11)
9:41 (10)
1:55 (8)
18:46 (15)
9:05 (18)
21:15 (15)
2:29 (8)
21:48 (15)
33 (13)
21:48  Niila Kuusisto
16   Sviatoslav Kostygov
Russia
3:06 (18)
11:33 (16)
8:27 (16)
14:27 (16)
2:54 (15)
20:50 (16)
6:23 (16)
24:46 (16)
3:56 (18)
25:21 (16)
35 (15)
25:21  Sviatoslav Kostygov
17   Aaro Kanervo
Sotkamon Jymy
2:56 (17)
16:41 (17)
13:45 (17)
19:48 (17)
3:07 (17)
25:16 (17)
5:28 (14)
28:30 (17)
3:14 (15)
29:05 (17)
35 (15)
29:05  Aaro Kanervo
18   Lauri Hujakka
Espoon Suunta
2:42 (16)
22:20 (18)
19:38 (18)
26:17 (18)
3:57 (18)
31:56 (18)
5:39 (15)
35:46 (18)
3:50 (17)
36:21 (18)
35 (15)
36:21  Lauri Hujakka
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English