Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H9RR 2. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Oliver Hellstedt
Lynx
1:49 (3)
4:11 (2)
2:22 (1)
6:09 (3)
1:58 (3)
11:12 (2)
5:03 (3)
14:23 (1)
3:11 (2)
14:55 (1)
32 (9)
14:55  Oliver Hellstedt
2   Karri Kuusinen
Lynx
1:30 (1)
5:15 (6)
3:45 (8)
7:13 (5)
1:58 (3)
11:48 (3)
4:35 (1)
14:34 (2)
2:46 (1)
15:03 (2)
29 (3)
15:03  Karri Kuusinen
3   Aapo Virkajärvi
Jämsän Retki-Veikot
1:45 (2)
4:20 (3)
2:35 (2)
6:04 (2)
1:44 (1)
10:59 (1)
4:55 (2)
14:52 (3)
3:53 (5)
15:22 (3)
30 (5)
15:22  Aapo Virkajärvi
4   Tuomas Kuusinen
Lynx
2:08 (6)
4:58 (5)
2:50 (3)
6:48 (4)
1:50 (2)
12:00 (4)
5:12 (4)
15:57 (4)
3:57 (6)
16:29 (4)
32 (9)
16:29  Tuomas Kuusinen
5   Olavi Kiiski
Kymin Suunnistajat
2:10 (8)
5:23 (7)
3:13 (4)
7:33 (6)
2:10 (7)
13:29 (6)
5:56 (6)
17:01 (5)
3:32 (4)
17:26 (5)
25 (1)
17:26  Olavi Kiiski
6   Lauri Lakanen
Koovee
2:09 (7)
5:45 (9)
3:36 (6)
7:58 (8)
2:13 (12)
14:03 (9)
6:05 (8)
17:28 (6)
3:25 (3)
17:57 (6)
29 (3)
17:57  Lauri Lakanen
7   Jere Pylvänäinen
Kouvolan Suunnistajat
-
3:30 (1)
-
5:40 (1)
2:10 (7)
12:03 (5)
6:23 (11)
17:39 (7)
5:36 (17)
18:10 (7)
31 (7)
18:10  Jere Pylvänäinen
8   Asser Koivisto
Kortesjärven Järvi-Veikot
2:05 (4)
6:01 (10)
3:56 (9)
7:59 (9)
1:58 (3)
13:52 (7)
5:53 (5)
18:06 (8)
4:14 (9)
18:40 (8)
34 (13)
18:40  Asser Koivisto
9   Ossi Saarela
Kymin Suunnistajat
2:07 (5)
5:36 (8)
3:29 (5)
7:43 (7)
2:07 (6)
14:01 (8)
6:18 (10)
19:01 (9)
5:00 (15)
19:36 (9)
35 (14)
19:36  Ossi Saarela
10   Vilho Siljander
Vehkalahden Veikot
-
4:52 (4)
-
8:04 (10)
3:12 (22)
15:19 (10)
7:15 (15)
19:52 (10)
4:33 (12)
20:27 (10)
35 (14)
20:27  Vilho Siljander
11   Topias Lautamäki
Hämeenlinnan Suunnistajat
2:31 (11)
6:34 (12)
4:03 (11)
9:06 (11)
2:32 (15)
15:53 (11)
6:47 (12)
20:14 (11)
4:21 (10)
20:51 (11)
37 (17)
20:51  Topias Lautamäki
12   Samu Vuorela
Espoon Akilles
2:37 (12)
6:19 (11)
3:42 (7)
9:14 (12)
2:55 (18)
16:11 (13)
6:57 (14)
20:18 (12)
4:07 (8)
20:55 (12)
37 (17)
20:55  Samu Vuorela
13   Eemeli Friman
Hyvinkään Rasti
2:55 (16)
7:23 (16)
4:28 (12)
9:46 (15)
2:23 (13)
16:36 (15)
6:50 (13)
21:20 (13)
4:44 (13)
21:53 (13)
33 (11)
21:53  Eemeli Friman
14   Niilo Kyckling
Mäntän Seudun Eräpirkat
2:20 (10)
7:17 (15)
4:57 (14)
9:28 (14)
2:11 (9)
17:28 (16)
8:00 (19)
21:25 (14)
3:57 (6)
21:55 (14)
30 (5)
21:55  Niilo Kyckling
15   Vilho Suomalainen
Lappeen Riento
2:45 (14)
6:42 (13)
3:57 (10)
9:16 (13)
2:34 (16)
16:34 (14)
7:18 (16)
21:56 (15)
5:22 (16)
22:36 (15)
40 (21)
22:36  Vilho Suomalainen
16   Lauri Lakkala
Epilän Esa
2:46 (15)
7:43 (17)
4:57 (14)
9:55 (16)
2:12 (11)
16:07 (12)
6:12 (9)
23:23 (16)
7:16 (22)
23:56 (16)
33 (11)
23:56  Lauri Lakkala
17   Jeremy Donner
OK77
2:57 (17)
8:39 (20)
5:42 (17)
11:30 (19)
2:51 (17)
18:59 (18)
7:29 (17)
23:48 (17)
4:49 (14)
24:19 (17)
31 (7)
24:19  Jeremy Donner
18   Aaro Kukkonen
Vehkalahden Veikot
3:06 (18)
7:46 (18)
4:40 (13)
11:04 (18)
3:18 (23)
19:21 (19)
8:17 (20)
25:06 (18)
5:45 (18)
25:45 (18)
39 (19)
25:45  Aaro Kukkonen
19   Aleksanteri Suurnäkki
Vehkalahden Veikot
-
7:04 (14)
-
10:12 (17)
3:08 (20)
18:33 (17)
8:21 (21)
25:13 (19)
6:40 (19)
25:49 (19)
36 (16)
25:49  Aleksanteri Suurnäkki
20   Sulo Saarilaakso
Lappeen Riento
2:14 (9)
15:06 (23)
12:52 (19)
17:17 (23)
2:11 (9)
23:18 (22)
6:01 (7)
27:46 (20)
4:28 (11)
28:14 (20)
28 (2)
28:14  Sulo Saarilaakso
21   Väinö Länsiluoto
Helsingin Suunnistajat
2:42 (13)
11:34 (22)
8:52 (18)
14:03 (22)
2:29 (14)
21:57 (20)
7:54 (18)
28:39 (21)
6:42 (20)
29:18 (21)
39 (19)
29:18  Väinö Länsiluoto
22   Pietari Pellinen
Joutsenon Kullervo
4:20 (19)
9:46 (21)
5:26 (16)
12:57 (21)
3:11 (21)
22:10 (21)
9:13 (22)
28:55 (22)
6:45 (21)
29:49 (22)
54 (23)
29:49  Pietari Pellinen
23   Akseli Skyttä
Tampereen Pyrintö
-
8:24 (19)
-
11:30 (19)
3:06 (19)
24:04 (23)
12:34 (23)
32:12 (23)
8:08 (23)
32:53 (23)
41 (22)
32:53  Akseli Skyttä
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English