1 | Hiidenkiertäjät (488) | 39:33 | Florian Fritzen | 10:11 | ||
2 | Tampereen Pyrintö (515) | +3:46 | Eemil Koskinen | 12:55 | ||
3 | Lynx (501) | +4:26 | Karri Kuusinen | 13:10 | ||
4 | Lynx 2 (502) | +4:28 | Tuomas Kuusinen | 12:54 | ||
5 | Lynx 3 (503) | +4:30 | Oliver Hellstedt | 12:52 | ||
6 | Espoon Suunta (481) | +6:48 | Anton Kemppi | 13:38 | ||
7 | Helsingin Suunnistajat (485) | +9:49 | Lenni Kallela | 17:40 | ||
8 | Kymin Suunnistajat (498) | +12:09 | Rasmus Töyrylä | 15:01 | ||
9 | Koovee (496) | +14:19 | Elias Schüle | 18:44 | ||
10 | Rajamäen Rykmentti (513) | +15:15 | Moona Multala | 18:10 | ||
11 | Angelniemen Ankkuri (475) | +15:22 | Emma Elovaara | 13:49 | ||
12 | Paimion Rasti (512) | +15:59 | Topi Virtanen | 18:46 | ||
13 | Kalevan Rasti (494) | +17:07 | Henrik Juntunen | 18:40 | ||
14 | Helsingin Suunnistajat 2 (486) | +18:20 | Eino Ristimäki | 20:15 | ||
15 | Hyvinkään Rasti 2 (490) | +18:23 | Ninni Åberg | 16:52 | ||
16 | Espoon Akilles (478) | +20:57 | Oliver Carlsson | 15:33 | ||
17 | Kalvolan Keihäs (495) | +25:14 | Sara Leppänen | 21:21 | ||
18 | OK77 (511) | +26:23 | Sora Kenttä | 18:02 | ||
19 | Espoon Suunta 2 (482) | +26:58 | Ilari Suntioinen | 27:58 | ||
20 | Espoon Akilles 2 (479) | +29:12 | Matias Veikkola | 23:05 | ||
21 | Hyvinkään Rasti 3 (491) | +29:19 | Eemeli Friman | 20:45 | ||
22 | Lynx 4 (504) | +29:26 | Antti Isoherranen | 22:14 | ||
23 | Hämeenlinnan Suunnistajat (492) | +29:37 | Olivia Lampinen | 26:24 | ||
24 | Espoon Suunta 3 (483) | +30:57 | Aarne Kemppainen | 24:02 | ||
25 | Espoon Suunta 4 (484) | +31:37 | Senni Määttälä | 26:15 | ||
26 | Helsingin Suunnistajat 3 (487) | +31:58 | Aapo Joensuu | 29:21 | ||
27 | Lynx 5 (505) | +34:35 | Hugo Nylund | 31:19 | ||
28 | Lounais-Hämeen Rasti (499) | +35:36 | Nikolai Frolov | 43:25 | ||
29 | Espoon Akilles 3 (480) | +37:24 | Tuuli Tuovinen | 40:44 | ||
30 | Turun Suunnistajat (516) | +39:16 | Lotta Huhtala | 22:24 | ||
31 | MS Parma (507) | +41:02 | Janne Heinonen | 24:25 | ||
32 | OK Trian (510) | +46:45 | Aapo Lintula | 14:25 | ||
33 | OK Raseborg 2 (509) | +46:56 | Dina Kullberg | 23:12 | ||
34 | Lounais-Hämeen Rasti 2 (500) | +48:59 | Vilho Syrjälä | 32:30 | ||
35 | Angelniemen Ankkuri 3 (477) | +1:17:13 | Olga Lähteenmäki | 33:09 | ||
36 | Rastivarsat (514) | +1:19:54 | Jussi Ketonen | 28:56 | ||
37 | Angelniemen Ankkuri 2 (476) | +1:20:41 | Onni Falkstedt | 17:45 |