Lähtöaika | 1,8 km |
2,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Markku Kaartinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:38:00 | 9:02 (1) | |||
Petri Laaksonen | UNO SK | FIN | 10:09:00 | 9:19 (2) | |||
Marko Uotila | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:10:00 | 9:26 (3) | |||
Jussi Korhonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:08:00 | 9:32 (4) | |||
Petri Kotro | Kaakon Rasti | FIN | 9:40:00 | 9:42 (5) | |||
Marko Nygård | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:05:00 | 9:42 (5) | |||
Matti Ilmonen | Itä-Päijänteen Rasti | FIN | 10:03:00 | 9:57 (7) | |||
Sami Kälviäinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:37:00 | 10:08 (8) | |||
Vesa Kemppainen | Iisu | FIN | 9:57:00 | 10:12 (9) | |||
Panu Kärkkäinen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 9:47:00 | 10:15 (10) | |||
Juha Koskinen | Vaajakosken Terä | FIN | 9:44:00 | 10:17 (11) | |||
Stefan Höstman | Malax IF | FIN | 10:01:00 | 10:26 (12) | |||
Heikki Huhtinen | Turun Suunnistajat | FIN | 9:45:00 | 10:32 (13) | |||
Petri Hämynen | Äänekosken Sarjakuvaseura | FIN | 9:53:00 | 10:41 (14) | |||
Seppo Konttajärvi | Vesaisen Pojat | FIN | 10:06:00 | 10:43 (15) | |||
Sauli Viitasaari | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 9:41:00 | 10:49 (16) | |||
Matti Tarkkanen | Ulvilan Ura | FIN | 9:46:00 | 11:10 (17) | |||
Tapio Kujala | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 9:42:00 | 11:13 (18) | |||
Tom Stenlund | IF Brahe | FIN | 9:32:00 | 11:15 (19) | |||
Dan Stenlund | IF Brahe | FIN | 9:34:00 | 11:20 (20) | |||
Ari Hietanen | Kuusankosken Urheiluseura | FIN | 10:07:00 | 11:35 (21) | |||
Risto Ruohola | MS Parma | FIN | 9:43:00 | 11:44 (22) | |||
Petri Alvoittu | Vihtavuoren Pamaus | FIN | 9:36:00 | 12:31 (23) | |||
Hannu Pietilä | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 10:02:00 | 12:43 (24) | |||
Seppo Kellokumpu | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 9:51:00 | 12:46 (25) | |||
Juha Laasanen | Laihian Luja | FIN | 9:55:00 | 13:00 (26) | |||
Janne Autero | Rasti-Nokia | FIN | 10:00:00 | 13:05 (27) | |||
Timo Ritakallio | Lynx | FIN | 9:35:00 | 13:16 (28) | |||
Teppo Salmia | Tarpian Suunta | FIN | 9:59:00 | 13:54 (29) | |||
Heikki Koskela | Rasti-Jussit | FIN | 9:33:00 | 14:05 (30) | |||
Matti Kattelus | Lapuan Virkiä | FIN | 9:48:00 | 14:43 (31) | |||
Sakari Heikkinen | Rasti-Hyry | FIN | 9:52:00 | 15:18 (32) | |||
Juha Ojanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 9:54:00 | 16:30 (33) | |||
Antti Lassila | Kuortaneen Kunto | FIN | 9:50:00 | 16:38 (34) | |||
Johan Byggningsbacka | IF Brahe | FIN | 9:39:00 | 23:20 (35) |