Billnäsin keskimatka Snappertunassa 1.4.2017

H21A

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,1 km
Maali
7,3 km
 
1.   Olli Ojanaho Helsingin Suunnistajat  FIN  12:56:00   23:26:46 (4)  39:52  
2.   Sami Hämäläinen MS Parma  FIN  13:36:00   23:28:20 (5)  41:27  
3.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:06:00   23:29:02 (6)  42:10  
4.   Janne Mänkärlä Lynx  FIN  13:46:00   23:29:36 (7)  42:43  
5.   Jörgen Wickholm OK Trian  FIN  12:08:00   23:29:41 (8)  42:50  
6.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  12:22:00   23:29:43 (9)  42:52  
7.   Lauri Oikarinen Vaajakosken Terä  FIN  13:30:00   23:29:47 (10)  42:55  
8.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  12:54:00   23:29:58 (11)  43:07  
9.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  13:26:00   23:30:01 (12)  43:08  
10.   Aleksi Sorsa Espoon Suunta  FIN  11:54:00   23:30:11 (13)  43:18  
11.   Samuel Heinonen Vaajakosken Terä  FIN  13:48:00   23:30:20 (14)  43:28  
12.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:00:00   23:30:28 (15)  43:37  
13.   Timo Saarinen Valkeakosken Haka  FIN  13:18:00   23:31:04 (16)  44:12  
14.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  13:06:00   23:31:18 (17)  44:26  
15.   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  12:34:00   23:31:44 (18)  44:54  
16.   Otto Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  12:52:00   23:31:54 (19)  45:02  
17.   Janne Weckman Vehkalahden Veikot  FIN  13:28:00   23:32:10 (20)  45:20  
18.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:12:00   23:32:22 (21)  45:29  
19.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:42:00   23:32:36 (23)  45:45  
20.   Otto Sund OK Trian  FIN  13:02:00   23:32:34 (22)  45:46  
21.   Samu Heiska Vehkalahden Veikot  FIN  12:46:00   23:32:46 (24)  45:54  
22.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:26:00   23:32:50 (25)  45:58  
22.   Aapo Summanen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:54:00   23:32:51 (26)  45:58  
24.   Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä  FIN  12:44:00   23:33:01 (27)  46:09  
25.   Peeter Pihl MS Parma  EST  12:32:00   23:33:02 (28)  46:10  
26.   Tuomas Hapola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:18:00   23:33:46 (29)  46:57  
27.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  11:58:00   23:33:53 (30)  47:01  
28.   Jarkko Hautala Vaajakosken Terä  FIN  12:58:00   23:33:55 (31)  47:03  
29.   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:08:00   23:34:07 (32)  47:15  
30.   Markku Laaksonen Rasti 88  FIN  13:56:00   23:34:23 (33)  47:30  
31.   Vilho Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  13:50:00   23:34:40 (34)  47:44  
32.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:38:00   23:35:15 (35)  48:22  
33.   Tapio Perä Rajamäen Rykmentti  FIN  13:38:00   23:36:36 (36)  49:46  
34.   Ilkka Nurminen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:44:00   23:36:47 (37)  49:56  
35.   Rainer Kujala Lynx  FIN  12:48:00   23:36:52 (38)  50:02  
36.   Antti Iivari Rasti-Kurikka  FIN  12:28:00   23:37:04 (39)  50:12  
37.   Matti Vainionpää Rasti-Kurikka  FIN  13:42:00   23:37:06 (40)  50:16  
38.   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  12:36:00   23:37:13 (41)  50:21  
39.   Will Critchley Vaajakosken Terä  CAN  13:12:00   23:37:13 (41)  50:23  
40.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:50:00   23:37:23 (43)  50:33  
41.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri  FIN  13:10:00   23:38:04 (44)  51:14  
42.   Lauri Kleemola Lynx  FIN  12:16:00   23:38:17 (45)  51:29  
42.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka  FIN  13:04:00   23:38:19 (46)  51:29  
44.   Mikael Donner OK77  FIN  13:14:00   23:38:41 (47)  51:55  
45.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  13:32:00   23:38:48 (48)  51:58  
46.   Eeli Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  14:00:00   23:39:26 (49)  52:37  
47.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  12:20:00   23:39:48 (50)  52:57  
48.   Daniel Forsell OK Raseborg  FIN  12:10:00   23:40:12 (51)  53:21  
49.   Heikki Väänänen Pihkaniskat  FIN  12:24:00   23:40:21 (52)  53:31  
50.   Teemu Ritasalo Espoon Akilles  FIN  12:30:00   23:43:27 (53)  56:40  
51.   Christopher Mikander OK Trian  FIN  11:56:00   23:45:23 (54)  58:36  
52.   Kimmo Berg Espoon Akilles  FIN  13:22:00   23:46:20 (55)  59:32  
53.   Markus Heikkilä Espoon Suunta  FIN  13:34:00   23:46:36 (56)  59:47  
54.   Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles  FIN  13:58:00   23:46:44 (57)  59:52  
55.   Joni Solonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:02:00   23:47:34 (58)  1:00:44  
56.   Tapio Haarlaa Helsingin Suunnistajat  FIN  13:16:00   23:49:32 (59)  1:02:49  
57.   Ville Pakkanen Espoon Akilles  FIN  12:40:00   1:10 (1)  1:14:17  
58.   Christian Holm IF Femman  FIN  13:40:00   5:43 (2)  1:18:56  
59.   Leo Tolvanen Pihkaniskat  FIN  13:20:00   7:35 (3)  1:20:49  
   Asgeir Mjösund MS Parma  NOR  12:04:00      ei läht.  
   Jonathan Ray OK77  FIN  12:14:00      ei läht.  
   Roy Wickholm OK Raseborg  FIN  13:00:00      hylätty  
   Antti Parjanne Turun Metsänkävijät  FIN  13:24:00      ei läht.  
   Juha Jokela Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  13:52:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English