Järvestä Järveen Swinrun 13.8.2017 Espoo

KM 12,3 km km

(Lähti 12, Keskeytti 0, Hylätty 0)

14Ville Mäkelä Jaakko MäkeläMbros powered by Sailfish1:23:17
27Theophile COLLARD Hippolyte CollardTeam RAMOUNCHO, France1:40:13+16:55
38Janne Blomqvist Markko LehtosaloWins Rum1:43:05+19:47
41Antti Nissilä Lauri NissiläBlue Jackets Espoo1:44:46+21:29
510Jukka Lukkari Peter LönnbladKK1:48:05+24:47
65Janne Liimatainen Dmitrii PetrovPlavobeg1:50:29+27:11
76Risto Vapola Aki KamppinenPohjanmaa Power1:56:16+32:58
82Jori Kuuranne Valtteri KuuranneKuuranne Brothers1:56:24+33:07
911Apinasaaren Heimopäällik Hyvinkään StoppNunaqarfimmiorsuanguit (Tagaho1:56:48+33:30
103Ben Fallström Markku TervoMob1:56:59+33:41
1152Zoltán Szávai Petri IlolaZoLa,Finland/Hungary1:59:45+36:28
129Markus Lindqvist Tony EichholzSukK752:04:07+40:49

KN 12,3 km km

(Lähti 12, Keskeytti 0, Hylätty 0)

115Jenna Säkkinen Henrika BacklundPorkkala swimrun1:33:53
223Larisa Dyakova Marina Ivanovateam HEAD Swimming Russia1:41:19+7:26
326Maisa Tuliniemi Noora LuokkalaKarTri Tytsyt1:41:49+7:56
425Jenni-Juulia Saikkonen Anu UhotuinenPink Seals1:44:27+10:34
524Jenni Jakobsson Katri SuominenTeam Fessus1:54:30+20:37
627Petra Jansson Merja EnroosSwimming SnowSammaleet1:55:11+21:18
719Sanna Lassila Pia TaiminenRiatlonittaret1:56:18+22:25
817Eija Pasanen Katja JääskeläinenEloveenat1:59:36+25:43
916Teresa Turhanen Liisa Puranen#PolarBlondit2:01:24+27:31
1022Jaana Sandqvist Johanna VäisänenSyteen tai saveen!2:10:52+36:58
1120Jenna Johansson Heini BargumSwimerit2:12:54+39:01
1218Simone Kolehmainen Cecilia BorgmanPankkineidit2:14:15+40:22

KSEKA 12,3 km km

(Lähti 19, Keskeytti 0, Hylätty 0)

140Thomas Schreven Jasmina Glad-SchrevenSay NO to doping!,Finland/Nethe1:22:27
250Sari Stenholm Pekka StenholmRaasto1:36:25+13:58
333Lasse Suonpää Eveliina Hirvonen#PRinthelead1:36:45+14:17
443Annika Koivu Janne RäsänenMidnight Sun Swimrun - polkuhyl1:36:56+14:29
545Anton Salmenkylä Sanna SaarinenToistemme Kyykyttäjät1:37:02+14:35
641Lotta Eerola Konsta PuranenTeam Solvea1:42:27+20:00
747Kalle Widbom Cecilia WidbomTeam Widbom1:43:27+21:00
844Niko Melvas Anna NummiTeam Uppotukit1:48:03+25:36
951Guilherme Reis Hanna-Katariina SeikolaLane4 Swimrun,Finland/ Brazil1:51:17+28:50
1037Tuija Jantunen Mikko RäsänenRuissalon runnojat1:54:08+31:41
1135Virpi Palmén Henrik PalménPalmenska ja piski1:54:42+32:14
1239Tom Toivonen Päivi LuomaTeam Snowfakes ft. Tom1:55:11+32:44
1346Aura Tiainen Janne VirtanenWannabe swimrunners1:56:49+34:22
1449Tony Strömsholm Vera StrömsholmHUUB Finland1:59:47+37:20
1548Marko Mettenranta Johanna WiikWäggärä2:00:32+38:04
1642Ari Piironen Sanna TiilikainenTeam Swimrun Störsvik2:03:24+40:57
1736Paula Karhu Niko Kettunenpaunik2:09:07+46:40
1834Miika Kemppi Tiina TuominenTrihard2:10:17+47:50
1938Jaakko Pajunen Eeva LiesrovaSalamapartio Z2:11:04+48:37

KUNTO 12,3 km km

(Lähti 29, Keskeytti 0, Hylätty 0)

167Lauri Lindberg Heikki LindbergLaiskanpulskeet Jallit1:45:28
269Tero Koski Jussi ImpiöNuasen Muikut1:46:43+1:15
366Minna Saukko Jyri MalmströmKilpakonnat1:55:45+10:17
482Teemu Vuorinen Tommi LehtoTeam VuoriLehto1:58:00+12:32
589Milla Rinne Katja RinneRinne2:01:04+15:35
665Björn von Alfthan Björn IsomaaKarhukopla2:01:11+15:43
764Toni Taiminen Jani TaiminenHökkäilijät2:02:10+16:42
876Mika Taberman Annemari KovalainenTeam KoTa2:02:47+17:18
975Anu Adler Pauliina PenttiläTeam Kelluvat2:05:56+20:27
1072Sini Espo Timo EspoSintit2:07:40+22:12
1187Arttu Syrjänen Tuomo MäättäTeam Salakka2:07:48+22:20
1284Ullamaija Koivusaari Joni KoivusaariTeam BjörkÖtillÖ2:07:58+22:30
1379Johanna Viitamäki Anne RäikkäläTeam silakat2:08:20+22:51
1462Katja Lindqvist Rainer LindqvistFinnish Swimrun Troopers2:08:47+23:19
1578Lauri Sorsa Henna SalminenTeam Salmisorsa2:14:53+29:25
1663Nicki Magda Janne JuntunenHerculane2:15:03+29:35
1783Maarit Mettälä Miia KuismaTeam Wäggärä2:16:19+30:51
1860Meri Verho Heidi Kuivamäki#käsipohjaa2:17:16+31:48
1973Marjo Ruippo Anna UimonenSporttileidit2:17:17+31:48
2068Julia Huovinen Mika HuovinenMika & Julia2:17:51+32:23
2161Asmo Halinen Jaakko KuivalainenB12 - Powerwalking Group2:19:06+33:38
2271Titta Kaartinen Hanna RiihinenRämehirviöt2:23:08+37:39
2380Terhi Ikonen Katrin ZieserTeam Suomi-Saksa2:26:37+41:09
2481Sara Kalliomäki Tia KurkiTeam Tiput2:27:01+41:32
2585Satu Kärkkäinen Ari KärkkäinenX-tri Lahti2:32:07+46:39
2686Teemu Smalin Marjo MörskyMolnijaTM2:33:11+47:43
2774Outi Hänninen Sissi VartiainenSwimRun Pakila2:37:00+51:31
2888Anna-Karin Mickwitz Annika PaitulaTeam Knubbsälarna2:44:27+58:59
2970Eeva-Riitta Järvinen Johanna VuoksenmaaPispalan pinkojat2:53:15+1:07:47
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English