Lähtöaika | 5,6 km |
8,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapani Kesti | Kuortaneen Kunto | FIN | 12:06:00 | 26:22 (1) | |||
Paavo Inkinen | Rasti-Jyry | FIN | 13:14:00 | 27:42 (2) | |||
Pekka Kanste | OK Raseborg | FIN | 12:52:00 | 34:14 (3) | |||
Risto Orpana | SOC Asikkala | FIN | 12:48:00 | 35:32 (4) | |||
Sulo Jakovlev | Pieksämäen Veikot | FIN | 13:08:00 | 36:08 (5) | |||
Taisto Voutilainen | Itä-Päijänteen Rasti | FIN | 12:50:00 | 36:17 (6) | |||
Pekka Ravattinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:32:00 | 36:30 (7) | |||
Reijo Haaja | Valkeakosken Haka | FIN | 13:10:00 | 36:38 (8) | |||
Ilmari Mäkilä | Espoon Suunta | FIN | 12:24:00 | 39:28 (9) | |||
Severi Halkosaari | Nivalan Suunnistajat | FIN | 13:04:00 | 40:02 (10) | |||
Mikhail Voznesenskiy | KFK 164 | RUS | 12:00:00 | 41:41 (11) | |||
Vesa Herttuainen | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 12:58:00 | 42:52 (12) | |||
Jussi Viitasaari | Nivalan Suunnistajat | FIN | 12:16:00 | 43:25 (13) | |||
Esko Taipalus | Rastiketut | FIN | 12:20:00 | 43:35 (14) | |||
Pertti Valtee | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:46:00 | 43:37 (15) | |||
Tuomo Romula | Mesikämmenet | FIN | 13:16:00 | 44:00 (16) | |||
Kjell Moertberg | Bodens BK OS | SWE | 13:00:00 | 46:05 (17) | |||
Seppo Mähönen | Perämeren Rasti | FIN | 12:44:00 | 46:18 (18) | |||
Kauko Turunen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:34:00 | 49:20 (19) | |||
Heikki Nurminen | Itä-Päijänteen Rasti | FIN | 12:10:00 | 49:28 (20) | |||
Paavo Rönkkö | Espoon Suunta | FIN | 12:54:00 | 50:06 (21) | |||
Jouko Torvikoski | Järvenpään Palo | FIN | 12:18:00 | 51:46 (22) | |||
Ossi Paukkunen | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 12:14:00 | 52:45 (23) | |||
Kimmo Kettunen | Säyneisen Salpa | FIN | 12:28:00 | 53:53 (24) | |||
Seppo Määttä | Kemijärven Urheilijat | FIN | 12:12:00 | 56:10 (25) | |||
Lauri Mustonen | Alatornion Pirkat | FIN | 13:12:00 | 56:31 (26) | |||
Pentti Reinikainen | Rasti-Jyry | FIN | 12:30:00 | 58:12 (27) | |||
Aleksandr Kozmov | Everest Russia LO | RUS | 13:02:00 | 1:00:36 (28) | |||
Matti Lehtonen | Pieksämäen Veikot | FIN | 12:26:00 | 1:01:44 (29) | |||
Seppo Tammela | Tikkakosken Suunnistajat | FIN | 12:22:00 | 1:04:25 (30) | |||
Eje Andersson | Bodens BK OS | SWE | 12:38:00 | 1:06:15 (31) | |||
Nikolai Kazarinov | Rus veteran | RUS | 13:06:00 | 1:06:22 (32) | |||
Kari Koskinen | SOC Asikkala | FIN | 12:02:00 | 1:07:48 (33) |