Starttid | 1,7 km |
4,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arto Talvinen | MS Parma | 12:25:00 | 10:10 (1) | ||||
Santeri Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:33:00 | 10:19 (2) | ||||
Lari Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:11:00 | 10:22 (3) | ||||
Edvard Sundman | Delta | 12:31:00 | 10:51 (4) | ||||
Henri Similä | SK Vuoksi | 11:37:00 | 11:03 (5) | ||||
Arttu Syrjäläinen | Navi | 12:27:00 | 11:06 (6) | ||||
Anton Sulkula | Suunta Jyväskylä | 12:05:00 | 11:29 (7) | ||||
Jesse Ihalainen | Navi | 12:23:00 | 11:44 (8) | ||||
Samuli Koskinen | Turun Suunnistajat | 12:17:00 | 11:45 (9) | ||||
Ville Lampinen | Helsingin Suunnistajat | 12:19:00 | 12:05 (10) | ||||
Aki Saari | Pohjankyrön Rasti | 12:07:00 | 12:11 (11) | ||||
Antti-Ville Salomaa | Navi | 11:51:00 | 12:41 (12) | ||||
Olli Malinen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:13:00 | 12:44 (13) | ||||
Arto Niiranen | Kalevan Rasti | 11:49:00 | 12:46 (14) | ||||
Aleksi Niemi | Tampereen Pyrintö | 12:29:00 | 13:06 (15) | ||||
Joachim Harald | IK Falken | 11:39:00 | 13:09 (16) | ||||
Eetu Holmberg | Ulvilan Ura | 11:53:00 | 14:01 (17) | ||||
Anssi Huostila | Lammin Säkiä | 12:21:00 | 14:05 (18) | ||||
Miika Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:03:00 | 14:14 (19) | ||||
Lasse-Pekka Lahti | Kangasala SK | 12:01:00 | 14:39 (20) | ||||
Antti Mäkelä | Rastikarhut | 11:41:00 | 14:49 (21) | ||||
Toni Anttila | Suomusjärven Sisu | 11:19:00 | 14:52 (22) | ||||
Vilho Loukkalahti | Delta | 11:55:00 | 15:01 (23) | ||||
Otto Itkonen | Turun Suunnistajat | 11:01:00 | 15:46 (24) | ||||
Markus Arvola | Koovee | 11:47:00 | 15:54 (25) | ||||
Viljam Grahn | Närpes OK | 11:43:00 | 16:04 (26) | ||||
Janne Lousio | Pihkaniskat | 11:25:00 | 16:05 (27) | ||||
Petja Pöyhönen | Länsi-Lavian Loiske | 11:33:00 | 16:07 (28) | ||||
Santtu Virjula | Navi | 11:15:00 | 16:45 (29) | ||||
Antti Sainio | Keravan Urheilijat | 11:59:00 | 16:45 (29) | ||||
Janne Rohula | Delta | 11:23:00 | 17:05 (31) | ||||
Niko Herttuainen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 11:31:00 | 17:36 (32) | ||||
Pyry Tuuppa | Ulvilan Ura | 11:27:00 | 17:43 (33) | ||||
Christoffer Melin | IK Falken | 11:35:00 | 17:57 (34) | ||||
Ari Anttonen | Keuruun Kisailijat | 11:07:00 | 18:21 (35) | ||||
Jere Pantsar | Pellon Ponsi | 11:03:00 | 18:40 (36) | ||||
Jasper Martelius | MS Parma | 11:57:00 | 18:41 (37) | ||||
Joakim Hakala | IF Femman | 11:29:00 | 18:53 (38) | ||||
Teemu Hakulinen | Espoon Suunta | 11:13:00 | 19:57 (39) | ||||
Pyry-Santeri Paloposki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 11:17:00 | 20:10 (40) | ||||
Akseli Leino | Rajamäen Rykmentti | 12:15:00 | 21:01 (41) | ||||
Aapo Lönnroth | Suomusjärven Sisu | 11:11:00 | 22:37 (42) | ||||
Joni Juva | MuurVi | 11:21:00 | 28:04 (43) | ||||
Henri Lerssi | Kaustisen Pohjan-Veikot | 11:05:00 | ej startad | ||||
Roope Heinonen | Espoon Suunta | 11:09:00 | ej startad | ||||
Ville Sundelin | Ulvilan Ura | 11:45:00 | ej startad | ||||
vacant | 12:00:00 | ej startad | |||||
Eero Saleva | Tuusulan Voima-Veikot | 12:09:00 |