Starttid | 2,2 km |
4,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sören Nymalm | Pargas IF | FIN | 15:36:00 | 13:26 (1) | |||
Mikko Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 15:48:00 | 13:41 (2) | |||
Mikael Salo | OK Orient | FIN | 15:42:00 | 13:43 (3) | |||
Mikael Donner | OK77 | FIN | 15:45:00 | 14:09 (4) | |||
Esko Ylikangas | Rasti-Kurikka | FIN | 15:33:00 | 14:15 (5) | |||
Hannu Niemelä | Rasti-Hyry | FIN | 15:39:00 | 14:37 (6) | |||
Vesa Kankaanpää | OK77 | FIN | 15:09:00 | 14:56 (7) | |||
Harri Hytönen | Rastivarsat | FIN | 15:03:00 | 15:56 (8) | |||
Antti Rönnemaa | Siilin Rasti | FIN | 14:45:00 | 16:20 (9) | |||
Jari Jokela | Rasti-Nokia | FIN | 15:18:00 | 16:21 (10) | |||
Sami Isoherranen | Lynx | FIN | 14:33:00 | 16:51 (11) | |||
Tapio Perttunen | Vesaisen Pojat | FIN | 15:12:00 | 17:08 (12) | |||
Kenneth Grankull | IK Kronan | FIN | 15:06:00 | 17:22 (13) | |||
Tero Heikkilä | Paimion Rasti | FIN | 15:30:00 | 17:35 (14) | |||
Mika Tohmola | Vesaisen Pojat | FIN | 14:15:00 | 17:41 (15) | |||
Harri Lammi | Saloisten Reipas | FIN | 14:48:00 | 17:57 (16) | |||
Lasse Westerholm | Vesaisen Pojat | FIN | 14:54:00 | 18:33 (17) | |||
Janne Määttä | Rasti-Hyry | FIN | 14:18:00 | 18:39 (18) | |||
Veli-Matti Pulli | Rastivarsat | FIN | 14:30:00 | 18:46 (19) | |||
Tomi Hankaniemi | Vesaisen Pojat | FIN | 14:57:00 | 19:15 (20) | |||
Tero Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 14:21:00 | 19:28 (21) | |||
Timo Kauppila | Koovee | FIN | 14:51:00 | 19:28 (21) | |||
Harri Haapasalo | SK Pohjantähti | FIN | 15:24:00 | 19:49 (23) | |||
Janne Pihlajaniemi | Vesaisen Pojat | FIN | 14:09:00 | 20:17 (24) | |||
Jani Leppäniemi | Vetelin Urheilijat | FIN | 13:57:00 | 20:51 (25) | |||
Lasse Qvist | Koskelankylän Riento | FIN | 14:27:00 | 21:59 (26) | |||
Risto Karjalainen | Liperin Taimi | FIN | 14:39:00 | 23:00 (27) | |||
Tero Leppämäki | Viitasaaren Suunta | FIN | 13:54:00 | 23:09 (28) | |||
Tuomas Ronkainen | Koskelankylän Riento | FIN | 14:12:00 | 23:09 (28) | |||
Pekka Lång | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:06:00 | 23:42 (30) | |||
Sami Kuntola | Laihian Luja | FIN | 14:03:00 | 27:27 (31) | |||
Peter Johansson | IF Brahe | FIN | 15:15:00 | 28:51 (32) | |||
Marcus Lahtinen | Alatornion Pirkat | FIN | 13:30:00 | 30:56 (33) | |||
Marko Kuusikko | Saloisten Reipas | FIN | 14:36:00 | 31:48 (34) | |||
Marko Kela | Oulun Reipas | FIN | 13:45:00 | 34:16 (35) | |||
Petri Ollonen | Haukiputaan Heitto | FIN | 14:00:00 | 36:05 (36) | |||
Ilkka Tanttinen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 13:48:00 | 36:26 (37) | |||
Mika Veijovaara | Vaasan Suunnistajat | FIN | 13:42:00 | 36:50 (38) | |||
Tommi Sillanpää | SK Pohjantähti | FIN | 13:33:00 | 46:07 (39) |