Starttid | 2,7 km |
3,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karoliina Sundberg | Lynx | FIN | 9:56:00 | 20:04 (1) | |||
Salla Fagerudd | Paimion Rasti | FIN | 9:48:00 | 20:39 (2) | |||
Natalia Efimova | Hiisirasti | RUS | 9:46:00 | 20:40 (3) | |||
Heini Saarimäki | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:51:00 | 20:49 (4) | |||
Ulrika Uotila | Koovee | FIN | 9:54:00 | 21:03 (5) | |||
Saila Kinni | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:55:00 | 21:06 (6) | |||
Emma Silvennoinen | Paimion Rasti | FIN | 9:43:00 | 21:21 (7) | |||
Matleena Boström | Rajamäen Rykmentti | FIN | 9:36:00 | 21:24 (8) | |||
Sara Forsström | OK Raseborg | FIN | 9:44:00 | 21:35 (9) | |||
Vroni König-Salmi | Paimion Rasti | FIN | 9:39:00 | 21:46 (10) | |||
Elli Virta | Rastikarhut | FIN | 9:47:00 | 21:59 (11) | |||
Taru Ikäheimonen | Lynx | FIN | 9:53:00 | 22:01 (12) | |||
Eveliina Hirvonen | Paimion Rasti | FIN | 9:42:00 | 22:10 (13) | |||
Venla Niemi | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:57:00 | 22:12 (14) | |||
Emma Juga | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 9:35:00 | 22:30 (15) | |||
Anne-Mari Leskinen | Lynx | FIN | 9:45:00 | 22:48 (16) | |||
Sonja Kyrölä | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:34:00 | 23:22 (17) | |||
Tuuli Paunonen | Koovee | FIN | 9:37:00 | 23:25 (18) | |||
Matleena Fincke | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:38:00 | 23:41 (19) | |||
Hilla Lamminpää | Paimion Rasti | FIN | 9:20:00 | 24:21 (20) | |||
Ann-Sofie Sundelin | OK Botnia | FIN | 9:21:00 | 25:20 (21) | |||
Miitu Korhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 9:27:00 | 26:19 (22) | |||
Tarja Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 9:32:00 | 26:45 (23) | |||
Sabina Bäck | IF Femman | FIN | 9:31:00 | 27:13 (24) | |||
Saana Sivill | Suunta Jyväskylä | FIN | 9:23:00 | 27:18 (25) | |||
Vuokko Jurvakainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 9:19:00 | 27:33 (26) | |||
Linda Ekonoja | OK Botnia | FIN | 9:17:00 | 27:40 (27) | |||
Eija Meriläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:26:00 | 27:40 (27) | |||
Katja Vanhalakka | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 9:33:00 | 27:45 (29) | |||
Mari Rintanen | Kangasala SK | FIN | 9:30:00 | 28:06 (30) | |||
Johanna Kiiski | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:25:00 | 28:12 (31) | |||
Vivian Lindholm | OK77 | FIN | 9:18:00 | 28:22 (32) | |||
Rafaela Ilmoni | OK77 | FIN | 9:15:00 | 29:38 (33) | |||
Susanna Laakkonen | MS Parma | FIN | 9:09:00 | 29:51 (34) | |||
Ina Westerlund | OK77 | FIN | 9:40:00 | 29:55 (35) | |||
Anni Toiviainen | SK Vuoksi | FIN | 9:28:00 | 30:34 (36) | |||
Anna Moilanen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 9:14:00 | 30:51 (37) | |||
Mia-Riitta Hongell | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 9:29:00 | 31:29 (38) | |||
Hanna Aho | Ähtärin Urheilijat | FIN | 9:05:00 | 32:06 (39) | |||
Sanna Laakso | Hiisirasti | FIN | 9:13:00 | 32:14 (40) | |||
Charlotta Linnaila | OK Orient | FIN | 9:07:00 | 32:18 (41) | |||
Anneli Lövsund | OK Botnia | FIN | 9:03:00 | 33:54 (42) | |||
Carola Ray | OK77 | FIN | 9:11:00 | 33:58 (43) | |||
Nelli Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:02:00 | 34:08 (44) | |||
Ellu Munukka | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:01:00 | 34:16 (45) | |||
Emmi Jokinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 9:12:00 | 34:37 (46) | |||
Annemari Heikkinen | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 9:06:00 | 35:34 (47) | |||
Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:10:00 | 37:29 (48) | |||
Hanna-Mari Siivonen | Suunta Jyväskylä | FIN | 9:04:00 | 37:36 (49) | |||
Annamari Heikkilä | Lynx | FIN | 9:16:00 | 41:18 (50) |