Starttid | 2,0 km |
2,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Timo Sild (U) | Hiidenkiertäjät | EST | 12:02:00 | 9:18 (1) | |||
Tero Föhr | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:56:00 | 9:21 (2) | |||
Frederic Tranchand (U) | Paimion Rasti | FRA | 12:10:00 | 9:31 (3) | |||
Severi Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:09:00 | 9:35 (4) | |||
Joni Hirvikallio | Koovee | FIN | 12:00:00 | 9:36 (5) | |||
Olli-Pekka Koistinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:06:00 | 9:38 (6) | |||
Otto Simosas | OK Orient | FIN | 12:08:00 | 9:41 (7) | |||
Lauri Nenonen | SK Vuoksi | FIN | 11:49:00 | 9:44 (8) | |||
Henrik Väisänen | Hiisirasti | FIN | 11:54:00 | 9:50 (9) | |||
Kristo Heinmann (U) | Kangasala SK | EST | 12:05:00 | 9:51 (10) | |||
Santeri Sainio | Kangasala SK | FIN | 11:59:00 | 9:59 (11) | |||
Jussi Suna | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:07:00 | 10:00 (12) | |||
Hannu-Pekka Pukema | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:48:00 | 10:01 (13) | |||
Ats Sõnajalg (U) | Lapuan Virkiä | EST | 12:03:00 | 10:02 (14) | |||
Tommaso Scalet | Helsingin Suunnistajat | ITA | 11:58:00 | 10:03 (15) | |||
Tapani Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 11:47:00 | 10:06 (16) | |||
Tuomas Kari | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:04:00 | 10:09 (17) | |||
Panu Teittinen | Kangasala SK | FIN | 11:46:00 | 10:21 (18) | |||
Joel Sågfors | IF Femman | FIN | 11:39:00 | 10:27 (19) | |||
Yuri Agafontsev (U) | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 11:52:00 | 10:32 (20) | |||
Tomi Närvä | Hiidenkiertäjät | FIN | 11:45:00 | 10:36 (21) | |||
Iisak Helander | SK Pohjantähti | FIN | 11:53:00 | 10:37 (22) | |||
Pekka Hyvönen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:27:00 | 10:38 (23) | |||
Ville Luoma | Hiidenkiertäjät | FIN | 11:23:00 | 10:39 (24) | |||
Antto-Iiro Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:51:00 | 10:40 (25) | |||
Samuli Salmenoja | MS Parma | FIN | 11:57:00 | 10:48 (26) | |||
Matias Lund | IF Femman | FIN | 11:38:00 | 10:57 (27) | |||
Juha Lassila | Vetelin Urheilijat | FIN | 11:40:00 | 11:13 (28) | |||
Juha Matilainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:41:00 | 11:18 (29) | |||
Niklas Ahti | Espoon Suunta | FIN | 11:24:00 | 11:34 (30) | |||
Lauri Kleemola | Lynx | FIN | 11:44:00 | 11:34 (30) | |||
Marko Manninen | Navi | FIN | 11:28:00 | 11:36 (32) | |||
Jaakko Sorri | Keuruun Kisailijat | FIN | 11:37:00 | 11:41 (33) | |||
Eero-Matti Vainio | MS Parma | FIN | 11:42:00 | 11:41 (33) | |||
Henrikki Hakala | Espoon Suunta | FIN | 11:29:00 | 11:44 (35) | |||
Mikko Lassila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:34:00 | 11:44 (35) | |||
Jens Jern | IF Femman | FIN | 11:33:00 | 11:50 (37) | |||
Mikko Kesälä | SK Pohjantähti | FIN | 11:50:00 | 12:14 (38) | |||
Kari Kokkinen | Perttelin Peikot | FIN | 11:31:00 | 12:30 (39) | |||
Juuso Tuomaala | Lapuan Virkiä | FIN | 11:22:00 | 13:02 (40) | |||
Tuomas Takaluoma | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:30:00 | 13:22 (41) | |||
Antti Lindqvist | Rastihaukat | FIN | 11:36:00 | 13:35 (42) | |||
Matias Kankkunen | OK77 | FIN | 11:25:00 | 13:48 (43) |