34. Vaskoolihiihto Saariselällä 25.3.2016

Perinteinen 20km

Startlista

1Jarno HacklinCaverion Suomi Oy9:20:00 
2Erkki Alanen 2000Suur-Savon Sähkö9:20:00 
3Pirjo AlavaikkoStockmann Seniorit9:20:00 
4Alli Alavaikko 2002Sirwayn urheilijat9:20:00 
5Aulikki BehmNurmijärvi9:20:00 
6Erik SirjeKiilopään Saunaseura9:20:00 
7Arja EtolaNastolan Naseva9:20:00 
8Arto HautalaMetsähallitus9:20:00 
9Mikko HentinenSuur-Savon Sähkö9:20:00 
10Milla JuvonenTeam OPoro Saariselkä9:20:00 
11Kirsti KangasLapin Sudet9:20:00 
12Tanja KinisjärviIvalo9:20:00 
13Terhi KinisjärviIvalo9:20:00 
14Tuomi KinisjärviIvalo9:20:00 
15Juuso KivekäsIceheartz9:20:00 
16Lotta Kivekäs-9:20:00 
17Risto KuoppalaSaariselkä9:20:00 
18Kaisa Kuula-BullatOunasvaaran hiihtoseura9:20:00 
19Anders KågströmSuomen Lämpömittari Oy9:20:00 
20Marikaisa LaitiInarin Yritys9:20:00 
21Kai LehtinenKairan kulkijat9:20:00 
22Eija LehtonenSäkylä9:20:00 
23Matti LehtonenSäkylä9:20:00 
24Ilkka LeveelahtiTampereen Yliopiston Eränkävijä9:20:00 
25Ulla-Maija LeveelahtiVesilahti9:20:00 
26Riitta LiinamaaMKV9:20:00 
27Petra MalmbergÖsterby Sportklubb9:20:00 
28Rebecca Malmberg 2006Österby Sportklubb9:20:00 
29Jussi MattilaSuomen Lämpömittari Oy9:20:00 
30Jari NiemeläIrnijärven Palju&Kala9:20:00 
31Raija NiemeläTuusula9:20:00 
32Essu NuorgamTeam OPoro Saariselkä9:20:00 
33Antti NybergKiilopään Saunaseura9:20:00 
34Juha NybergKiilopään Saunaseura9:20:00 
35Timo NybergKiilopään Saunaseura9:20:00 
36Minna NylanderPorkkalan polku9:20:00 
37Iiramaria OjanenHB9:20:00 
38Maira PalosuoHelsinki9:20:00 
39Touko PutkonenOH9:20:00 
40Heikki RantanenKairan kulkijat9:20:00 
41Minna RiekkinenEspoo9:20:00 
42Harri RomakkaniemiKirkkonummi9:20:00 
43Nina RuottinenEspoo9:20:00 
44Heli SaarenpääOh9:20:00 
45Johanna SalminenMehiläinen9:20:00 
46Juha SalminenInspecta9:20:00 
47Ilkka SipolaEspoo9:20:00 
48Esko SirvioSirwayn urheilijat9:20:00 
49Konsta SirvioSirwayn urheilijat9:20:00 
50Antti TuominenNeidenin Tunturisudet9:20:00 
51Tapio TuominenHelsingin Latu9:20:00 
52Iiris KestiläRoiMH9:20:00 
53Juhani AlanenSuur-Savon Sähkö9:20:00 
54Juha ToivolaOtsola9:20:00 
55Antero AholaLappajärven Veikot9:20:00 
56Aapee LehtinenSavottakahvila9:20:00 
57Seppo Valkeapää9:20:00 
58Riitta HelevuoNiemenkiertäjät9:20:00 
59Heikki HelevuoNiemenkiertäjät9:20:00 
60Kari KanervaKuljetusliike Kanerva Oy9:20:00 
61Keijo KanervaKuljetusliike Kanerva Oy9:20:00 
62Pertti HelinAnterra oy9:20:00 
63Outi HelinMaanrakennusliike P.Helin oy9:20:00 
64Mika VuorioKISIS9:20:00 
65Ines MetznerKiilopää9:20:00 
66Kauko LeskinenForssa9:20:00 
67Tiia KekäläinenJyväskylä9:20:00 
68Ville KleemolaJyväskylä9:20:00 
69Jarmo HietamäkiLimpun 50 v talli9:20:00 
70Eero VirkkunenTeknopolis Oulu9:20:00 
71Juhani MäättäTeknopolis Oulu9:20:00 
72Reijo VauhkonenTulikivi9:20:00 
73Raimo BorgmanVantaa9:20:00 
74Teemu AnnalaCTM OY Sosiaali- ja terveyspalv9:20:00 
75Jari SalokangasSaariselkä9:20:00 
76Reijo TimperiInari9:20:00 
77Ronja KristolaAlarinteentien Hiiihtäjät9:20:00 
78AnnaLiisa HytönenJyväskylä9:20:00 
79Seppo LamminahoJyväskylä9:20:00 
80Christian Noyer9:20:00 
81Erkki LiikanenBrussels Marathon Club9:20:00 
82Seppo KivinenAlariteentien hiihtäjät9:20:00 
83Ilpo KokkilaPuuviitonen9:20:00 
84Jorma NiskanenÄänekosken Huima9:20:00 
85Kalle VauranojaHaxi Oy9:20:00 
86Osmo TiikkainenProAgria Kainuu9:20:00 
87Kerstin LembergYlistaro9:20:00 
88Sari LembergPirkkala9:20:00 
89Anton Lemberg 2008Tampereen Pyrintö9:20:00 
90Marja MuukkaHamina9:20:00 
91Pirkko LiiasHiihtosiskot9:20:00 
92Antti MuukkaHamina9:20:00 
93Anne SuominenTurku9:20:00 
94Tiina HaapalaNummela9:20:00 
95Saila RunttiHerukan Kiinteistöhuolto KY9:20:00 
96Teemu RunttiHerukan kiinteistöhuolto ky9:20:00 
97Jani LappalainenHervannan Pesis9:20:00 
98Ari HäyrynenIhan Sama9:20:00 
99Edvin CarlbergKYIF9:20:00 
100Timo AaltonenFronta9:20:00 
101Jari SinisaloFronta9:20:00 
102Tarja SinisaloFronta9:20:00 
103Terttu PerälahtiRaisio9:20:00 
104Anni Sippola 2010Kyrön Voima9:20:00 
105Petra SippolaKyrön Voima9:20:00 
106Aleksanteri RytkönenRajamäen Rykmentti9:20:00 
107Oili RytkönenRajamäen Rykmentti9:20:00 
108Juhani NummiValmet Automation9:20:00 
109Lotta RuonamoSotamiesneuvosto9:20:00 
110Eila HämäläinenSotamiesneuvosto9:20:00 
111Pirjo-Leena (Pippa) PitkänenSotamiesneuvosto9:20:00 
112Riina PulkkinenSotamiesneuvosto9:20:00 
113Pirkko PuontiSotamiesneuvosto9:20:00 
114Juha SäteriPaimio9:20:00 
115Pekka AhonenVillähde9:20:00 
116Ulla KontulainenHelsinki9:20:00 
117Osmo VuorioKuopion Reipas9:20:00 
118Anu MitroSotamiesneuvosto9:20:00 
119Ulla LaasanenSotamiesneuvosto9:20:00 
120Tuula NiemistöSotamiesneuvosto9:20:00 
121Mika NylanderMerive9:20:00 
122Timo JaakkolaKemijärvi9:20:00 
123Eira JokinenJäSeKu9:20:00 
124Eija HelminenJYP Juniorit9:20:00 
125Tuomo HelminenJYP Juniorit9:20:00 
126Tarja PiirainenIvalo9:20:00 
127Aimo JuholaJki Koukarit.Hyvinkää9:20:00 
128Riitta Rinta-JouppiHelsinki9:20:00 
129Kati-Susanna LompolojärviInarilaisen Urheilutoimitus9:20:00 
130Sari LehtolaKokkola9:20:00 
131Markku HänninenEspoo9:20:00 
132Janne SeurujärviTest World Oy9:20:00 
133Teppo JoentaustaImmilän Nuorisoseura9:20:00 
134Ari MaatokangasAnkkurit9:20:00 
135Sofia KariJPK9:20:00 
136Pagi KariJPK9:20:00 
137Santeri KariAnkkurit9:20:00 
206Miska KangasniemiLapin Sudet9:20:00 
238Helena YlisirniöIrnijärven Palju&Kala9:20:00 
366Kalle KoivuLuvian Veto9:20:00 
402Mikko TourunenFMC Laskentapalvelut oy9:20:00 
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English