Starttid | viimeinen |
1,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaakko Ryynänen | Pihkaniskat | FIN | 10:30:00 | 5:24 (1) | |||
Jonne Leppänen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:08:00 | 5:44 (2) | |||
Akseli Paananen | Turun Suunnistajat | FIN | 10:40:00 | 6:05 (3) | |||
Aaron Forsman | Lynx | FIN | 10:02:00 | 6:09 (4) | |||
Juho Setälä | Rasti-Jussit | FIN | 10:25:00 | 6:17 (5) | |||
Marcangelo Tobias Di | Espoon Suunta | FIN | 10:01:00 | 6:24 (6) | |||
Oliver Laine | Turun Suunnistajat | FIN | 10:26:00 | 6:37 (7) | |||
Matias Annala | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 10:28:00 | 7:06 (8) | |||
Elias Kämäräinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:35:00 | 7:12 (9) | |||
Veikko Knuutila | Rasti-Lukko | FIN | 10:14:00 | 7:13 (10) | |||
Veikko Västinsalo | Lapuan Virkiä | FIN | 10:03:00 | 7:22 (11) | |||
Joona Kivistö | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:39:00 | 7:25 (12) | |||
Luka Pietilä | Koovee | FIN | 10:42:00 | 7:27 (13) | |||
Eepi Saarinen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:36:00 | 7:41 (14) | |||
Henri Yli-Villamo | Kangasala SK | FIN | 10:27:00 | 7:44 (15) | |||
Jesse Tuunainen | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 10:34:00 | 7:47 (16) | |||
Eero Martomaa | Espoon Suunta | FIN | 10:11:00 | 7:49 (17) | |||
Arthur Lagerlöf | RastiPiikkiö | FIN | 10:31:00 | 7:56 (18) | |||
Ilmari Heinonen | MS Parma | FIN | 10:05:00 | 8:07 (19) | |||
Kaius Vaho | Turun Suunnistajat | FIN | 10:10:00 | 8:14 (20) | |||
Juuso Korpela | Anttolan Urheilijat | FIN | 10:16:00 | 8:24 (21) | |||
Veikka Mukkala | Rasti-Jussit | FIN | 10:06:00 | 8:31 (22) | |||
Juho Sallinen | Kangasala SK | FIN | 10:07:00 | 8:55 (23) | |||
Ahonen Eero | SK Uusi | FIN | 10:37:00 | 8:59 (24) | |||
Sisu Bonden | Rasti-Nokia | FIN | 10:04:00 | 9:15 (25) | |||
Eemeli Lehtonen | Hauhon Sisu | FIN | 10:33:00 | 9:24 (26) | |||
Tapio Kujansuu | Koovee | FIN | 10:23:00 | 9:29 (27) | |||
Tuomas Alatalo | SK Uusi | FIN | 10:21:00 | 9:31 (28) | |||
Viljami Lehtinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:22:00 | 9:32 (29) | |||
Axel Dasavelle | Rasti-Lukko | FIN | 10:41:00 | 9:32 (29) | |||
Paavo Heinämäki | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:12:00 | 9:48 (31) | |||
Valtteri Väätäinen | Tarpian Suunta | FIN | 10:09:00 | 9:54 (32) | |||
Arttu Leppänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:20:00 | 10:13 (33) | |||
Tuomas Matilainen | Espoon Suunta | FIN | 10:29:00 | 10:49 (34) | |||
Tatu Santajoki | Hyvinkään Rasti | FIN | 10:19:00 | 11:21 (35) | |||
Pyry Heinilä | Rastikarhut | FIN | 10:15:00 | 11:39 (36) | |||
Lukas Knaapi | RastiPiikkiö | FIN | 10:13:00 | 11:42 (37) | |||
Eemeli Hemminki | Rasti-Kurikka | FIN | 10:38:00 | 12:05 (38) | |||
Arttu Soininen | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 10:18:00 | 12:41 (39) | |||
Oiva Lahdenkauppi | MS Parma | FIN | 10:32:00 | 12:44 (40) | |||
Tuomas Vuorinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:24:00 | 13:56 (41) | |||
Rasmus Nummela | Rasti-Jussit | FIN | 10:17:00 | 14:29 (42) |