Starttid | 4,9 km |
5,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tuomas Fjällström | Anttolan Urheilijat | FIN | 16:15:00 | 39:21 (1) | |||
Eero Markkila | Rasti-Kurikka | FIN | 16:11:00 | 39:25 (2) | |||
Matias Sankari | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 16:03:00 | 39:27 (3) | |||
Ari-Pekka Joensuu | Lapuan Virkiä | FIN | 15:42:00 | 40:13 (4) | |||
Aaro Ruohola | MS Parma | FIN | 16:09:00 | 42:17 (5) | |||
Teemu Karjalainen | Vaajakosken Terä | FIN | 15:53:00 | 43:09 (6) | |||
André Bruguière | Rasti-Nokia | FIN | 16:10:00 | 44:27 (7) | |||
Ville Saikko | Lappeen Riento | FIN | 15:33:00 | 44:38 (8) | |||
Tatu Leirimaa | Rastivarsat | FIN | 16:17:00 | 44:42 (9) | |||
Tuukka Senttula | Suunta Jyväskylä | FIN | 16:21:00 | 45:16 (10) | |||
Kalle Manninen | Anttolan Urheilijat | FIN | 15:48:00 | 46:15 (11) | |||
Mikko Lepo | Suunta Jyväskylä | FIN | 16:04:00 | 46:18 (12) | |||
Miikka Ketonen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 15:36:00 | 46:24 (13) | |||
Niko Kauria | Olavin Rasti | FIN | 16:00:00 | 46:26 (14) | |||
Valtteri Rantala | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 16:08:00 | 46:27 (15) | |||
Kare Kaskinen | Ulvilan Ura | FIN | 15:58:00 | 46:49 (16) | |||
Jani Riissanen | Espoon Akilles | FIN | 16:20:00 | 46:51 (17) | |||
Seppo Järvinen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 15:41:00 | 46:54 (18) | |||
Tom Asklöf | Lynx | FIN | 16:12:00 | 46:54 (18) | |||
Ilpo Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 16:13:00 | 46:54 (18) | |||
Jiri-Pekka Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 15:39:00 | 48:15 (21) | |||
Pekka Putaja | Suunta-Sepot | FIN | 15:46:00 | 48:18 (22) | |||
Tuomo Haanpää | Tampereen Pyrintö | FIN | 16:01:00 | 48:18 (22) | |||
Tomas Ray | OK77 | FIN | 15:38:00 | 48:47 (24) | |||
Kari-Pekka Seppänen | Rastikarhut | FIN | 15:50:00 | 49:20 (25) | |||
Mikko Ruokolainen | OK77 | FIN | 15:37:00 | 49:49 (26) | |||
Arto Niiranen | Kalevan Rasti | FIN | 15:34:00 | 50:09 (27) | |||
Arto Ranki | Angelniemen Ankkuri | FIN | 16:05:00 | 50:52 (28) | |||
Samuel Vainiomäki | Pellon Ponsi | FIN | 15:55:00 | 51:09 (29) | |||
Lari-Antti Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 16:19:00 | 53:10 (30) | |||
Jussi Nurminen | Valkeakosken Haka | FIN | 15:47:00 | 54:26 (31) | |||
Gianluca Salvioni | Vaajakosken Terä | ITA | 15:57:00 | 59:00 (32) | |||
Markus Salo | Punkalaitumen Kunto | FIN | 15:45:00 | 59:30 (33) | |||
Kaj Raute | Suomusjärven Sisu | FIN | 15:51:00 | 59:53 (34) | |||
Joona Ojapalo | Lynx | FIN | 15:56:00 | 1:03:27 (35) | |||
Artur Kulagin | Helsingin Suunnistajat | FIN | 15:43:00 | 1:12:06 (36) |