Starttid | 11,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
Johan Frondeluius | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Eugen Friman | Nagu IF | FIN | 12:00:00 | |||
Juha Sormunen | Laggarnäs | FIN | 12:00:00 | |||
Christel Melén | Björkbackens IF | FIN | 12:00:00 | |||
Meija Melén | Björkbackens IF | FIN | 12:00:00 | |||
Harry Friman | FIN | 12:00:00 | ||||
Wilma Sundqvist | FIN | 12:00:00 | ||||
Jaanet Salminen | FIN | 12:00:00 | ||||
Markus Salminen | FIN | 12:00:00 | ||||
Michael Sundqvist | FIN | 12:00:00 | ||||
Yrsa Wilén | FIN | 12:00:00 | ||||
Mikael Grönberg | GrIFK | FIN | 12:00:00 | |||
Christoffer Wickholm | Sibbo Vargarna | FIN | 12:00:00 | |||
Cecilia Jungarå | ETK | FIN | 12:00:00 | |||
Jussi Mäkinen | KÄLÄ-KÄLÄ | FIN | 12:00:00 | |||
Sofie Franck | LIF | FIN | 12:00:00 | |||
Alicia Franck | FIN | 12:00:00 | ||||
Mikael Franck | LIF | FIN | 12:00:00 | |||
Cassandra Franck | FIN | 12:00:00 | ||||
Rebecca Franck | LIF | FIN | 12:00:00 | |||
Katja Ekman | FIN | 12:00:00 | ||||
Saga Forss | Helsingfors | FIN | 12:00:00 | |||
Daniel Ekman | FIN | 12:00:00 | ||||
Ellen Ekman | FIN | 12:00:00 | ||||
Viveca Smeds-Aalto | Nagu IF | FIN | 12:00:00 | |||
Nils Rosenlund | PIF | FIN | 12:00:00 | |||
Jukka Knaapi | Turun Latu | FIN | 12:00:00 | |||
Stiina Kaarineva | LeKi | FIN | 12:00:00 | |||
Mirella Uddström | Nagu IF | FIN | 12:00:00 | |||
Susanne Cederlöf | FIN | 12:00:00 | ||||
Elias Båge | Nagu IF | FIN | 12:00:00 | |||
Nina Ottelin | Dicken | FIN | 12:00:00 | |||
Marina Ottelin | Dicken | FIN | 12:00:00 | |||
Stefan Ottelin | Dicken | FIN | 12:00:00 | |||
Annika Mäkelä | Kantvik | FIN | 12:00:00 | |||
Teija Kedonpää | FIN | 12:00:00 | ||||
William Lindholm | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Cessi Engström | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Folke Engström | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Soile Rosenlund | Pargas Simmare | FIN | 12:00:00 | |||
Matilda Mäkelä | Kantvik | FIN | 12:00:00 | |||
Nina-Li Aellan | FIN | 12:00:00 | ||||
Carl-Eliel Avellan | FIN | 12:00:00 | ||||
Timo Jormalainen | FIN | 12:00:00 | ||||
Eila Annala | FIN | 12:00:00 | ||||
Tom Lindholm | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Tanja Wahtera | Galaholmen IF | FIN | 12:00:00 | |||
Jussi Hedman | Kamskall IF | FIN | 12:00:00 | |||
Heikki Hedman | Kamskall IF | FIN | 12:00:00 | |||
Rasmus Friman | Nagu IF | FIN | 12:00:00 | |||
Sirkku Jyrkkiö | FIN | 12:00:00 | ||||
Liisa Arola | Turun Latu | FIN | 12:00:00 | |||
Isabel Danielsson | LIF | FIN | 12:00:00 | |||
Jari Frondelius | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Kim Bredenberg | Kirjala | FIN | 12:00:00 | |||
Krister Weurlander | Sjundeå | FIN | 12:00:00 | |||
Hjördis Bredenberg | Liv i låren | FIN | 12:00:00 | |||
Sven Bredenberg | Korpo | FIN | 12:00:00 | |||
Ulla Raitala | FIN | 12:00:00 | ||||
Mika Raitala | FIN | 12:00:00 | ||||
Marianne Havia | NIF | FIN | 12:00:00 | |||
Tom Männikkö | Aarnen Talli | FIN | 12:00:00 | |||
Hanne Eksten | Mielis | FIN | 12:00:00 | |||
Maj-Len Malmberg | Käldö | FIN | 12:00:00 | |||
Nils Malmberg | Käldö | FIN | 12:00:00 | |||
Emil Bredenberg | Kirjala | FIN | 12:00:00 | |||
Jörn Seppelin | Vanttila Ski Team, Esbo | FIN | 12:00:00 | |||
Tarja Mäkinen | Rasti Piikkiö | FIN | 12:00:00 | |||
Heidi Sandström | Galaholmen IF | FIN | 12:00:00 | |||
Lennart Laurén | Galaholmen IF | FIN | 12:00:00 | |||
Anneli Männikkö | Turun Riento, Åbo | FIN | 12:00:00 | |||
Emil Frondelius | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Yvonne Nymalm-Rejström | Nagu IF | FIN | 12:00:00 | |||
Torkel Engström | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Lotta Dammert | Sarlinska skolans idrottsvänner | FIN | 12:00:00 | |||
Daniela Granvik | Sarlinska skolans idrottsvänner | FIN | 12:00:00 | |||
Maj Frondelius | Sellmo | FIN | 12:00:00 | |||
Kaj Söderholm | Sjundeå IF | FIN | 12:00:00 | |||
Gert Wahtera | Galaholmen IF | FIN | 12:00:00 | |||
Daniela Grölnund | FIN | 12:00:00 | ||||
Rebecka Samuelsson | Husum IF | FIN | 12:00:00 | |||
Joanna Daielsson | FIN | 12:00:00 | ||||
Titta Elomaa | FIN | 12:00:00 | ||||
Elina Ali-Melkkilä | Tenala Idrott :-) | FIN | 12:00:00 | |||
Kristoffer Ekman | FIN | 12:00:00 | ||||
Katja Sundell | Helsingfors | FIN | 12:00:00 | |||
Mia Åberg | Helsingfors | FIN | 12:00:00 | |||
Sverker Engström | PIF | FIN | 12:00:00 | |||
Carola Adolfsson | Nagu IF | FIN | 12:00:00 | |||
Daniela Sipilä | Nagu IF | FIN | 12:00:00 | |||
Olav Joelsson | PS | FIN | 12:00:00 | |||
Tove Samuelsson | Husum IF | FIN | 12:00:00 | |||
Liisa Arbelius | Turenki | FIN | 12:00:00 | |||
Gustaf Samuelsson | Husum fotboll | FIN | 12:00:00 | |||
Yvonne Wickholm | Sibbovargarna | FIN | 12:00:00 | |||
Pauli Arbelius | Turenki | FIN | 12:00:00 | |||
Inger Franzén | Pro Nagu | FIN | 12:00:00 | |||
Rune Franzén | ProNagu | FIN | 12:00:00 | |||
Malin Lindqvist | FIN | 12:00:00 | ||||
Christel Lindqvist | FIN | 12:00:00 | ||||
Isabel Storsjö | Väcklax | FIN | 12:00:00 | |||
Oskar Storsjö | Väcklax | FIN | 12:00:00 | |||
Kristian Tillander | Sibbo Vargarna | FIN | 12:00:00 | |||
Casper Tillander | Sibbo Vargarna | FIN | 12:00:00 | |||
Jenni Lehtinen | Laggarnäs | FIN | 12:00:00 |