Lähtöaika | 1.5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fanny Kukonlehto | Kangasala SK | 12:00:00 | 11:02 | ||
2. | Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 11:09 | ||
3. | Essi Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 11:20 | ||
4. | Henna Hartman | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 11:36 | ||
5. | Emmi Kiljunen | Rastivarsat | 12:00:00 | 11:50 | ||
6. | Elsa Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 11:58 | ||
7. | Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 12:21 | ||
8. | Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 12:22 | ||
9. | Suvi Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 12:49 | ||
10. | Oona Mustonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 12:51 | ||
11. | Elena Brusova | Northern Wind | 12:00:00 | 12:59 | ||
12. | Vilja Ketolainen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 13:36 | ||
13. | Aino Asklöf | Lynx | 12:00:00 | 13:42 | ||
14. | Irma Silander | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 14:22 | ||
15. | Sanni Hartman | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 14:26 | ||
16. | Elsa Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 14:47 | ||
17. | Reeta Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 14:54 | ||
18. | Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:05 | ||
19. | Annika Salo | OK Orient | 12:00:00 | 15:06 | ||
20. | Ida Rantamäki | OK Raseborg | 12:00:00 | 15:22 | ||
21. | Jill Laurén | Pargas IF | 12:00:00 | 15:25 | ||
22. | Siiri Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 15:26 | ||
23. | Inka Joensivu | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 15:36 | ||
24. | Saana Kuusinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 15:53 | ||
25. | Lotte-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 16:13 | ||
26. | Emilia Autio | Delta | 12:00:00 | 16:41 | ||
27. | Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 16:47 | ||
28. | Talvi Tuomasjukka | Paimion Rasti | 12:00:00 | 16:58 | ||
29. | Kaisa Kaartinen | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 17:22 | ||
30. | Siiri Lindroth | Delta | 12:00:00 | 17:54 | ||
31. | Siiri Viskari | Delta | 12:00:00 | 18:15 | ||
32. | Roosa Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 19:28 | ||
33. | Pinja Laakso | Paimion Rasti | 12:00:00 | 19:35 | ||
34. | Inka Kyllästinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 20:00 | ||
35. | Viona Väisänen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 22:17 | ||
36. | Aino Virtanen | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 22:32 | ||
Liisa Raasakka | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. | |||
Emma Varmavuo | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Noora Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | ei läht. |